پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی

دانلود کتاب شفای زندگی pdf

در این مقاله قصد داریم به معرفی کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی بپردازیم. در این اثر لوییز هی سعی نموده که مطالب کتاب را با شرح زندگی و تجارب خویش برای مخاطب قابل فهم‌تر کند.

وی در کتاب شفای زندگی مستقیما و به طور واضح بیان می‌کند که هر کدام از ما صد در صد مسئول تجربه‌های خود هستیم و این شیوه تفکر هم اکنون ماست که آینده‌مان را خلق می‌کند.

درباره کتاب شفای زندگی

هر شخصی که تا به حال یکی از کتاب‌های لوییز هی را خوانده باشد، فورا تاثیرات نوشته‌های او را در زندگی خود خواهد دید.

کتاب شفای زندگی بدون تردید، بهترین و تاثیرگذارترین کتاب اوست. این اثر به سرعت به یکی از مهم‌ترین کتاب‌های الهام بخش برای تحول جسم و جان و ذهن نیز تبدیل شد.

این کتاب به گونه‌ای جمع آوری شده که شما واقعا در حال انجام جلسه‌ای با لوییز هی هستید. هر فصل این کتاب با یک تایید شروع و با یک درمان بسته می‌گردد.

لوییز هی به شیوایی شرح می‌دهد که چگونه هر اندیشه‌ای که ما اکنون به آن فکر می‌کنیم، آینده ما را رقم می‌زند.

علاوه بر آن، چگونه گناه و ناراحتی که الگوهای بسیار آسیب‌زایی هستند، باعث بیماری در بدن ما می‌شوند.

مزایای بزرگ کتاب شفای زندگی

یکی از مزیت‌های شگفت انگیز کتاب شفای زندگی این است که چگونه برخی از مسائل اصلی عاطفی که ما در زندگی خود با آن مبارزه می‌کنیم، می‌تواند به عنوان بیماری در بدن ما ظاهر گردد.

وی فهرست کامل از بیماری‌ها که مسائل مرتبط به هر بیماری را شامل می‌شود و همینطور یک راه‌کار پیشنهادی را جهت کمک به درمان مشکل، بیان می‌کند.

طوری که این کتاب به منبع الهام تبدیل شده است. جالب اینجاست، او در این کتاب شما را بارها به پیاده روی در بیرون از منزل دعوت می‌نماید.

خلاصه کتاب شفای زندگی

کتاب شفای زندگی جزو آثار برتر و مشهور استاد لوییز هی می‌باشد که از همان آغاز ورود خود توانست نظر افراد زیادی را به خود جذب کند.

نکته مهمی که در این کتاب بیان شده، این است که هر فکری که درباره خودتان بکنید، مطمدن باشید که دقیقا همان برایتان روی می‌دهد و فکر شما می‌تواند آینده‌تان را رقم بزند و شما را به هر آنچه در سر دارید نیز برساند.

هر یک از ما با استفاده از افکارمان، تجربیاتی را برای خود به ارمغان می‌آوریم و همچنین می‌توانیم به کمک آن‌ها راهی درست را برای خود مشخص نماییم.

این نویسنده می‌گوید هنگامی که تجربه اشتباهی داشته باشیم، خودمان را سرزنش و ملامت می‌کنیم و این موضوع می‌تواند موجب از بین رفتن اعتماد به نفسمان شود.

به همین جهت لوییز هی در این کتاب چند بار تاکید کرده که به هیچ وجه خودتان را سرزنش نکنید، بلکه از نقاط قوت خود تعریف و تمجید کنید تا از این طریق اعتماد به نفستان افزایش یاید.

دانلود کتاب شفای زندگی

برخی از نکات کتاب شفای زندگی

بیماری‌ها به دلیل حالات روحی شما به وجود می‌آیند. لوییز هی اعتقاد دارد ریشه‌ی همه‌ی بیماری‌های شما در نبخشیدن خودتان است.

تشویق یعنی به یاد آوردن خود واقعی و بهره‌ وری از قدرت آن، به همین خاطر تشویق کردن به شما نیرو می‌دهد که به آنچه می‌خواهید برسید.

امنیت به علت وجود شغل، پول، سرمایه، همسر یا خانواده نیست. امنیت یعنی توانایی شما جهت برقراری ارتباط با نیروی خارق‌العاده‌ای که همه چیز را به وجود آورده است.

معرفی نویسنده کتاب شفای زندگی

لوییز هی، نویسنده آمریکایی یکی از بنیان گذاران جنبش کمک به خود است که کتاب‌های انگیزشی در مورد شیوه تغییر فکر می‌نویسد.

کتاب شفای زندگی تا الان شصت و پنج بار تجدید چاپ شده تا اسم خود را در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های عرصه‌ی نشر ثبت نماید.

انتشار این کتاب، زندگی حرفه‌ای او را برای همیشه تغییر داد و به بحث درباره ارتباط بین ذهن و بدن و البته تحول فردی پرداخته است.

سخن پایانی

در این متن به معرفی کتاب شفای زندگی پرداختیم. برای سفارش این کتاب از وب سایت افکار مثبت می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نموده و از راهنمایی‌های عالی آن بهره‌مند گردید.

همچنین با هدیه دادن به عزیزانتان، آن‌ها را برای فهمیدن ریشه‌های بیماری‌های فیزیکی و ناراحتی‌های روحی‌شان نیز یاری رسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن