پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی کتاب اثر مرکب

معرفی کتاب اثر مرکب

دارن هاردی که خود تاجر موفقی است، توانسته است بینش های باورنکردنی را جمع آوری کند که ما می توانیم به طور یکسان در زندگی روزمره و سرمایه گذاری های تجاری خود به کار ببریم. او کار خود را به عنوان ناشر مجله موفقیت با مصاحبه با افراد موفقی مانند جیمز کلیر و تونی رابینز آغاز کرد. او همچنین زیر نظر جیم ران تحصیل کرد. در معرفی کتاب اثر مرکب می‌توان گفت که شرح کسب موفقیتی است که از کار سخت و روزانه حاصل می‌شود. او در این کتاب اشاره می‌کند به اینکه رشد شخصی از طریق اقدامات کوچک به خودی خود شکل می گیرد، زیرا ما ثبات روزانه مورد نیاز برای تبدیل شدن به چیزی معنادار و اساسی را حفظ می‌کنیم.

معرفی کتاب اثر مرکب

اثر مرکب در عمل

کتاب اثر مرکب از این صحبت می‌کند که اقدامات کوچک و به ظاهر بدون اهمیت می‌توانند در طول مدت زمان قابل توجهی به نتایج بزرگی منجر شوند. برای دستیابی به اهداف خود نیازی به انجام هیچ کاری چشمگیر یا شدید ندارید و کافی است هر روز چند تغییر کوچک ایجاد کنید و تفاوت اساسی را ببینید. اگر پول بیشتری می‌خواهید، با خرج کردن هر روز کمتر از آن شروع کنید. اگر می‌خواهید روابط بهتری داشته باشید، با مهربان تر بودن با مردم شروع کنید. اگر بدن سالم‌تری می‌خواهید، غذاهای ناسالم کمتری بخورید.

انتخاب‌ها در معرفی کتاب اثر مرکب

انتخاب‌ها اولین جزء اثر ترکیبی هستند که می‌توانند ساده ترین انتخاب ها باشند، مانند انتخاب نوع دیگری از غلات برای صبحانه یا نوشتن یک جمله از رمان خود در روز. این اقدامات کوچک ممکن است چیز خاصی به نظر نرسند، اما حقیقت این است که نشان دهنده تغییرات مثبت است. مهمتر از آن، تغییر مداوم در طول زمان است.

عادات روزانه

عادات جزء دوم در معرفی کتاب اثر مرکب هستند. عادت ها اعمالی هستند که بدون فکر کردن انجام می دهید و آن‌ها می‌توانند ساده باشند، مانند نخ دندان کشیدن هر شب یا انتخاب همیشه غلات با فیبر بالا برای صبحانه. عادات همچنین شامل کارهای سخت تری مانند دویدن بعد از کار یا زودتر بیدار شدن در صبح می‌شوند. شما می‌توانید عادت‌های خوب و عادات بد داشته باشید که لزوما به تلاش آگاهانه نیاز ندارند. در عوض، به دلیل تکرار و تمرین در طول زمان، آن‌ها به طور خودکار انجام می‌شوند. بهترین بخش نیز این است که وقتی آن عادات روزانه در شخصیت شما ریشه می‌گیرد و تغییر آسان می شود. عادات زنجیره ای یکی از راه های موفقیت در ایجاد عادت های جدید با تلاش کمتر است که عادت جدید را با کاری که قبلا انجام داده اید جفت می‌کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید یک برنامه صبحگاهی متشکل از مسواک زدن دندان‌هایتان و مصرف ویتامین‌ها ایجاد کنید، بهتر است فعالیت‌های قبلی را جایگزین کنید: مانند تماشای تلویزیون.

معرفی کتاب اثر مرکب

تکانه یا جنبش آنی در معرفی کتاب اثر مرکب

تکانه سومین جزء اثر مرکب است. این جنبش نشان دهنده یک اثر موج دار انرژی می‌باشد و شما را به ادامه راه می‌برد. این همان چیزی است که به شما کمک خواهد کرد تا از قسمت‌های دشوار یا ناامیدکننده زندگی‌تان گذر کنید. تسلیم نشدن – حتی در مواجهه با ناملایمات. دستیابی به شتاب به معنای ایجاد این حس است که “من می توانم هر کاری انجام دهم!”. شما با در نظر داشتن یک هدف بزرگ و تقسیم آن به چندین هدف کوچک، اهداف و آرزوهای خود را سازماندهی می‌کنید و به این ترتیب، می توانید احساس موفقیت کنید و در مسیر درست قرار بگیرید. شنیده اید که “سفر هزار مایلی با یک قدم شروع می شود”؟ خوب، تکانه هم همینطور است. قبل از اینکه بخار بگیرد کند شروع می شود. زمانی که برای خود حرکتی ایجاد کردید، برای ادامه دادن انگیزه خواهید داشت.

سخن پایانی در معرفی کتاب اثر مرکب

 به طور کلی اثر مرکب، استراتژی به دست آوردن پاداش‌های عظیم از اقدامات کوچک و به ظاهر بی اهمیت است. تا زمانی که چیزی را خوب بررسی نکنید و از ضعف‌های آن مطلع نشوید، نمی‌توانید آن را بهبود ببخشید. همیشه ۱۰۰درصد مسئولیت هر چیزی که برای شما اتفاق می افتد را بپذیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن