پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی دبی فورد

معرفی دبی فورد

در این مقاله قصد داریم به معرفی دبی فورد بپردازیم. دبی فورد نویسنده‌ی آمریکایی در زمینه‌ی کمک به خویشتن و همچنین خودشناسی می‌باشد. آثار این نویسنده (از جمله نیمه تاریک وجود) از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ آمریکا محسوب می‌شود. کتاب‌های وی به بیش از 20 زبان در اکثر جهان ترجمه شده‌اند. برای خرید کتاب نیمه تاریک وجود می‌توانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

دبی فورد شخصی بود که همواره مردم را تشویق به پذیرش می‌کرد. این نویسنده زمانی به مواد مخدر اعتیاد داشته و در اغلب کتاب‌هایش به مبارزه خود با این اعتیاد اشاره نموده است.

این نویسنده در جایی گفته است که برای بیدار ماندن از مواد مخدر استفاده می‌کرده و تا سی سالگی به مراکز ترک اعتیاد مراجعه نموده و از آن‌ جا خارج می‌شد.

آثار: معرفی دبی فورد

پیش از انتشار کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور، دبی فورد چندین سال با چوپرا کار می‌کرده و بعد از انتشار، این کتاب در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار می‌گیرد. البته کتاب‌های دیگری هم نوشت که فروش فوق‌العاده بالایی داشته، از قبیل پاکسازی آگاهی در 21 روز، بهترین سال زندگی شما و اثر سایه که به همراهی چوپرا و ماریا ویلیامسون نوشته شده است.

از دیگر آثار دبی فورد می‌توان به کتاب طلاق معنوی، نیمه تاریک وجود و پاکسازی ضمیر نیز اشاره کرد. این نویسنده در سال 2007 به عنوان مربی توسعه فردی در برنامه کوتاه مدتی به نام باشگاه همسران سابق حضور داشته و مردم را تشویق می‌کرد تا به خشم خود نسبت به همسر سابق‌شان اعتراف نمایند.

از شخصی‌ترین و قدرتمندترین کتاب دبی فورد می‌توان به کتاب شجاعت: غلبه بر ترس و افزایش اعتماد به نفس اشاره نمود. او در این کتاب از چگونگی افزایش اعتماد به نفس و قدرت درونی انسان‌ها صحبت می‌کند. علاوه بر آن در این کتاب راهنمایی‌های اصولی برای غلبه بر ترس و احساس ناامنی به خوانندگان ارائه می‌گردد.

زندگی شخصی: معرفی دبی فورد

در زندگی شخصی دبی فورد همراهان زیادی برای کمک به او وجود داشتند. این افراد به این نویسنده کمک می‌کردند تا در مسیر خود همواره استوار باشد و با قدرت بیشتری حرکت نماید. به همین دلیل دبی فورد از افرادی است که توانسته زندگی خیلی از انسان‌ها را دگرگون کند.

جالب است که بدانید دبی متعهد به ساخت اولین آکادمی کودکان در روستاهای اوگاندا شد و با تلاش بسیار و مشارکت افراد بسیاری توانست نخستین مدرسه را بسازد تا دانش‌آموزان در سال 2009 تحصیل در این مکان را آغاز کنند.

دبی فورد نویسنده‌ی مشهوری بود که در برنامه‌های شناخته‌ شده‌ی زیادی از قبیل: اوپرا وینفری، لری کینگ لایو، صبح بخیر آمریکا و همینطور فاکس نیوز موفق به ارائه سخنرانی‌های انگیزشی شد. او در سایت رادیویی نیز میزبان یک برنامه رادیویی هفتگی بود.

معرفی دبی فورد

فعالیت‌ها: معرفی دبی فورد

دبی پس از تجربه‌های اثربخش و منحصر به فردی که در طول زندگی‌اش کسب کرده بود، توانست موسسه فورد را با بهترین سطح حمایت برای افرادی که تمایل به تغییر مثبت در جهان دارند، تاسیس نماید.

بدین ترتیب وی صدها نفر از افراد آموزش‌دیده را برای انجام فرایندهای مورد نیاز تربیت نمود تا در کنار آنها بتواند در راستای خلق زندگی فراتر از محدودیت باورها اقدام کند.

این نویسنده در برابر چالش‌های زندگی همواره از خود صبر و استقامت نشان می‌داد و رو به جلو حرکت می‌کرد. او با تلاش‌هایش الهام بخش افراد زیادی در زندگی شد.

کتاب‌های برگزیده دبی فورد

  • نیمه تاریک جویندگان نور
  • راز سایه
  • جدایی معنوی
  • سوال‌های درست
  • چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند

اندیشه‌های این نویسنده

دبی فورد در همه آثارش مخاطبان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. او از آنها دعوت می‌کند که وجود خویش را کشف کرده و عیب‌های خود را بپذیرند. این نویسنده همواره معتقد بود که با شناسایی و پذیرش عیوب خودمان می‌توانیم راحت‌تر اقدام به تغییر آنها نماییم. بنابراین دیدگاه او به ما کمک می‌کند تا به سطح بالاتری از درک و آگاهی برسیم.

توصیه‌های صریح و اصولی دبی فورد منجر به تغییر زندگی افراد زیادی شده است. او در شناسایی نقاب‌های دروغین انسان‌ها بسیار ماهر بود. به همین علت معلم بزرگی برای تمامی ماست.

سخن پایانی

در این نوشته به معرفی دبی فورد پرداختیم و با آثار او آشنا شدیم. برای دانلود کتاب‌های این نویسنده و خرید کتاب نیمه تاریک وجود، می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن