پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند pdf

توانگران چگونه می‌اندیشند اپ

کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند pdf به قلم چارلز آلبرت پویسانت مکتوب شده است. با مطالعه کتاب توانگران چگونه می اندیشند درک خواهید نمود که رمز و راز به دست آوردن موفقیت و ثروت، ارتباطی با بخت و اقبال ندارد. هفت تن از موفق‌ترین مردان ثروتمند دنیا که در شرایطی کاملا متفاوت با یکدیگر زندگی می‌کرده‌اند، رمز و راز کامیابی خود را در این کتاب آشکار می‌نمایند.

درباره کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند pdf

در کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند pdf، زندگی‌نامه هفت نفر از کسانی که در کودکی در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده‌اند، ولی در ادامه موفق شده‌اند زندگی خود را دگرگون کنند، آورده شده است.

قهرمانان این کتاب از حیطه‌های گوناگون کسب و کار انتخاب شده‌اند، به گونه‌ای که این باور را به خواننده القا می‌نمایند که اگر مثل والت دیسنی یا استیون اسپیلبرگ عاشق هنر باشید، یا نظیر هنری فورد و هندا عاشق مشاغل مهندسی باشید، یا مانند توماس ادیسون در زمینه تکنولوژی گرایش داشته باشید و یا مثل ری کراک به مواد غذایی علاقه‌مند باشید، می‌توانید به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنید.

کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند، توصیه‌های مهم این افراد ثروتمند را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد و موجب می‌شود در پایان این کتاب دیدگاه‌های گسترده‌تری نسبت به ثروت و موفقیت‌های مالی کسب نمایید.

علاوه بر آن، مطلعه کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند، باعث می‌شود در هنگام مواجه شدن با ناملایمات، خود را تنها احساس نکرده و با قهرمانان این کتاب همزاد پنداری کنید و زمانی که با چالشی رو به رو شدید، از خود بپرسید که اگر هندا یا ری کراک در این شرایط قرار داشتند چه کاری انجام می‌دادند.

همچنین در وضعیت دشوار مالی شرایط والت دیسنی را به یاد آورید که در آن شرایط سخت، امید و انگیزه خود را حفظ و به راه خود ادامه داد.

بخشی از کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند

روزی جوانی از استاد فرزانه سوال کرد که چگونه می‌توان خردمند شد. استاد او را به طرف رودخانه برد و سرش را در آب فرو نمود. بعد از چند لحظه جوان احساس خفگی کرد و به تقلا افتاد، ولی استاد سر او را همچنان در آب نگه داشت. شاگرد بر تکاپوی خود افزود تا خود را از آن وضعیت نجات دهد. آن‌گاه استاد پرسید: زمانی که سرت در زیر آب بود که خواسته بزرگی داشتی. جوان هراسان و لرزان جواب داد: هوا، برای این که نفس بکشم. استاد پرسید: بسیار خوب، همین جواب سوال من بود.

استاد در ادامه گفت: بایستی در طلب خردمندی هم به همین انداره اشتیاق داشته باشی. این قیاس در مورد به دست آوردن ثروت علی‌الخصوص برای افرادی که در طلب ثروت فراوان‌اند، کاملا صادق است.

توانگران چگونه می‌اندیشند pdf

 جملات تاثیرگذار کتاب

 • غیرممکن وجود ندارد. به نظر من هر فردی که در روی کره زمین در مورد چیزی آگاهی داشته باشد، دیگر کاری را غیرممکن نخواهد شمرد.
 • بایستی مستقل بود و افسار کار و زندگی را به دست گرفت.
 • بزرگ‌ترین محدودیت انسان، ساخته ذهن اوست.
 • تصورات ذهنی مشخص کننده هدف‌هاست.
 • توانگران قبل از آن که به اهداف خود دست یابند، در آینه دل، خود را توانگر مشاهده کرده‌اند.
 • آن چه را لازم دارید، زندگی به شما خواهد داد.
 • اگر در مسیر رسیدن به هدف خود پشتکار نشان دهید، حتما به آرزوی خود خواهید رسید.
 • برای این که واقعا خشنود و موفق باشید، بایستی کاری را انجام دهید که برایتان جاذبه داشته باشد.
 • نوشتن هر چیزی اولین گام برای به واقعیت درآوردن آن است.
 • هر فردی مسئول مشکلات و به وجود آورنده شادمانی خویش است.
 • اوضاع و احوال زندگی شما زمانی متحول می‌شود که جهت تغییر آن اقدام نمایید.

درباره چارلز آلبرت پویسانت

چاراز آلبرت پویسانت نویسنده کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند یک انسان دوست و تاجر کبک بوده و در مونترال به دنیا آمده است.

این نویسنده متاهل و پدر چهار فرزند بود و پس از اخذ دیپلم به عنوان کارآموز یک شرکت رسمی مشغول به کار شد.

چارلز آلبرت پویسانت ابتدا به جایگاه همیار ارشد رسیده و بعد از آن به عنوان مدیر ملی به فعالیت خود ادامه داد. او تقریبا 10 سال این مسئولیت را بر عهده داشت.

سخن آخر

همان‌طور که گفته شد کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند pdf، شامل آموزه‌هایی است که شما را جهت رسیدن به موفقیت و پیروزی یاری می‌کند. در واقع با در دست گرفتن قدرت ذهن خود می‌توان به هر آرزو و مقامی در زندگی رسید. بنابراین این فرصت را از دست ندهید و برای دانلود این کتاب مفید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن