مقالات وب سایت

مطالعه توانگران چگونه می‌اندیشند با اپلیکیشن افکار مثبت

توانگران چگونه می‌اندیشند

کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند، موانع ذهنی را جهت رسیدن به دولت و توانگری را از میان برداشته است. در این کتاب به وضوح رمز و راز کسب موفقیت و ثروت بیان شده و به اصول و راه‌کارهای موفقیت اشاره دارد. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

درباره کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند اپ افکار مثبت

کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند به قلم چارلز آلبرت پویسانت مکتوب شده است. این کتاب به شما روش و اصول‌هایی یاد می‌دهد تا به موفقیت و خواسته‌های خود برسید، چون رسیدن به موفقیت ارتباطی با بخت و اقبال ندارد. شما برای متحول کردن زندگی خود بایستی عمل کنید و از شکست نترسید، زیرا انسان‌های موفق هم به دفعات زیاد شکست خورده‌اند، ولی از تلاش دست نکشیده‌اند.

در کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند، هفت تن از موفق‌ترین مردان ثروتمند دنیا، رمز پیروزی خود را در این کتاب آشکار می‌کنند.

بخشی از کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند اپ افکار مثبت

ثروتمندان دو گروه هستند. گروه اول کسانی که ثروت را به ارث برده‌اند و از زمان تولد با قاشق‌های نقره‌ای غذا خورده‌اند، در واقع این گروه بدون این که خود از کوره مشکلات آبدیده بیرون آمده باشند، کار از پیش رونق‌یافته‌ای را شروع می‌کنند و از ثمرات کسب و کار، تلاش پدر و اجداد خود بهره‌مند می‌شوند. هر چند این گروه از توانگران از ثروت خود بهره کافی را می‌برند، ولی طبیعی است که ورود به صحنه زندگی با جیب‌هایی مملو از میلیادرها دلار، کار خیلی راحتی است که فقط جهت موفقیت به چند پند و اندرز ناقابل نیاز دارند.

گروه دوم که در این کتاب روی صحبت با آن‌هاست، برعکس گروه اول خوشبختی خود را به هیچ‌ عنوان مدیون اصل و تبار خویش نیستند. در حقیقت شرایط زندگی اکثر ما با اوضاع و احوال زندگی آن‌ها کاملا مشابه می‌باشد، از این لحاظ امتیازی نسبت به ما ندارند و خواندن شرح زندگی آن‌ها در این کتاب هر نوع تردیدی را در این حوزه برطرف می‌کند.

لازم به ذکر است که دانلود نسخه صوتی کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند در سایت و اپلیکیشن افکار مثبت جهت خرید و دانلود موجود می‌باشد.

جملات ارزشمند کتاب

توانگران چگونه می‌اندیشند اپ
  • من همیشه بر این اعتقاد بوده‌ام که هر فرد مسئول چالش‌‌ها و به وجود آورنده شادمانی خویش است.
  • تفکر حقیر، انسان را حقیر نگه می‌دارد.
  • کاری را انجام بده که آن را از هر کار دیگری بهتر می‌شناسی و در مورد چیزی حرف بزن که واقعا از آن اطلاع داری.
  • تا آ‌ن‌جا که امکان دارد همه چیز را زیر نظر داشته باش.
  • هر روز وضعیت من از هر لحاظ بهتر و بهتر می‌شود.
  • هیچ‌چیزی غیرممکن نیست، به نظر من هر شخصی که در روی کره زمین در مورد چیزی آگاهی داشته باشد، دیگر کاری را ناممکن تلقی نمی‌کند.
  • مطمئن باشید که می‌توانید ثروتمند شوید.
  • میزان موفقیت من با میزان جدیت و استقامتی که از خود نشان می‌دهم، رابطه مستقیم دارد.

درباره چارلز آلبرت پویسانت

چارلز آلبرت پویسانت نویسنده کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند در مونترال به دنیا آمده است. این نویسنده متاهل و صاحب چهار فرزند بود و پس از اخذ دیپلم به عنوان کارورز یک شرکت رسمی مشغول به کار شد.

چارلز آلبرت پویسانت ابتدا به مقام همیار ارشد دست پیدا کرده و بعد از آن به عنوان مدیر ملی به کار خود ادامه داد. او تقریبا 10 سال این وظیفه را بر عهده داشت.

کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند برای چه کسانی مفید است؟

در کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند، زندگی‌نامه هفت تن از کسانی که در کودکی در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده‌اند، ولی در ادامه پیروز شده‌اند زندگی خود را دگرگون نمایند، آورده شده است.

قهرمانان این کتاب از زمینه‌های گوناگون کسب و کار انتخاب شده‌اند، به طوری که این اعتقاد را به خواننده تلقی می‌کنند که اگر نظیر والت دیسنی یا استیون اسپیلبرگ علاقه‌مند به هنر باشید، یا مثل هنری فورد و هندا علاقه‌مند به مشاغل مهندسی باشید، یا مانند توماس واتسون به حیطه تکنولوژی تمایل داشته باشید، یا نظیر ری کراک به مواد غذایی گرایش داشته باشید، به طور حتم می‌توانید به موفقیت‌های بسیار عظیمی دست یابید.

کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند، رهنمودهای ارزشمند این افراد موفق را به دقت مورد ارزیابی قرار می‌دهد و موجب می‌شود در آخر این کتاب دیدگاه‌های گسترده‌تری نسبت به موفقیت‌هایی مالی به دست آورید و در زمان رو به رو شدن با ناملایمات زندگی، خود را تنها در این دنیا احساس نکنید.

سخن پایانی

برای مطالعه کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند اپ افکار مثبت را دانلود کنید. با خواندن این کتاب، باورهای محدودکننده خود را از بین برده و باورهای مثبت جدیدی به وجود آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *