پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب شفای زندگی pdf

دانلود کتاب شفای زندگی pdf

کتاب شفای زندگی pdf اثر لوییز هی راهنمای رهایی شما از دردهای جسمی و فشارهای روحی و روانی است. لوییز هی در این کتاب تمرینات بسیار ساده و در عین حال کاربردی را به شما معرفی می‌نماید که با انجام آن می‌توانید شادی بیشتری را در زندگی تجربه کنید.

درباره کتاب شفای زندگی

شفای زندگی pdf

برخی می‌گویند: زندگی مجموعه‌ای از اتفاقات تصادفی است و دلیلی برای آن وجود ندارد. اگر بگوییم افکار خودتان اصلی‌ترین دلیل رخدادهایی است که تجربه می‌کنید، چه خواهید گفت.

اگر برای استفاده از قابلیت‌های ذهنتان آماده باشید، تقریبا هر چالشی قابل حل است. ما رخدادها را رقم می‌زنیم و دیگران را به دلیل ناکام ماندن‌مان مقصر می‌دانیم. حقیقت این است که کسی جز خود ما مقصر بروز مسائل نیست، چون فقط ما قدرت تفکر در مورد رخدادهای مربوط به زندگی خودمان را داریم، بنابراین آرامش ذهنی ما تاثیر بسزایی در وقوع رویدادهای زندگی‌مان خواهد داشت.

لوییز هی در کتاب شفای زندگی با استفاده از تجربیات خود شرح می‌دهد که شما چگونه می‌توانید با استفاده از قدرت ذهن، سلامت جسمانی خویش را در دست بگیرید، چون خودش با تفکر مثبت و قدرتمند، توانست با بیماری سرطان ایستادگی کند.

خلاصه کتاب شفای زندگی pdf

هر کدام از ما با تفکرات‌مان و احساس‌هایمان تجربه‌های خود را خلق می‌کنیم و بعد برای ناکامی خود، دیگران را سرزنش کرده و قدرت درون‌‌مان را از دست می‌دهیم.

هیچ‌کس، هیچ‌جا و هیچ‌چیز بر ما اقتداری ندارد، چون ما فقط اندیشه در ذهن خودمان هستیم. ما تجربه‌ها، واقعیت خویش و تمام افرادی که در این واقعیت جا گرفته‌اند، خلق می‌کنیم.

بخشی از کتاب شفای زندگی

زمانی که مقابل آینه می‌ایستید چه می‌بینید، انسانی سرخوش و شاد که شور دست‌یابی به موفقیت از چشمانش فوران می‌کند یا موجودی ناتوان که کمرش زیر بار مشکلات زندگی خم شده است.

زندگی حاصل باورهای شماست. اگر به عشق، شادی و ثروت فکر کنید، روزی آن‌ها را به دست می‌آورید. اگر تمرکزتان بر بدبختی باشد و جز افسوس خوردن بر روزهای گذشته هیچ کار دیگری انجام ندهید، طبیعتا پیشرفتی در کیفیت زندگی‌تان رخ نمی‌دهد.

گذشته تمام شده است و نمی‌توانیم اکنون آن را تغییر دهیم، ولی می‌توانیم تفکرات‌مان را درباره گذشته تغییر دهیم. چه احمقانه است که در لحظه حال خودمان را مجازات کنیم، به این علت که فردی در گذشته دور آزارمان داده است.

من معمولا به مردمی که الگوهایی عمیق انزجار دارند، می‌گویم لطفا از همین حالا شروع به دست کشیدن از آن انزجار کن، زیرا این کار هم اکنون نسبتا راحت است. صبر نکن تا در بستر مرگ قرار بگیری، چون در این صورت باید با وحشت نیز دست و پنجه نرم کنی.

اگر این باور را انتخاب نماییم که قربانیان درمانده‌ای هستیم و چاره‌ای نداریم، کائنات از این اعتقاد ما حمایت خواهد کرد و ما تلف خواهیم شد. مهم است که از این عقاید احمقانه، عقب‌مانده و منفی که از ما حمایت نمی‌کنند، دست برداریم. حتی تصور ما نسبت به خدا بایستی این باشد که خدا همواره حامی است، نه بر ضد ما.

لوییز هی را بیشتر بشناسیم

شفای زندگی pdf

لوییز هی یک معلم ماوراطبیعه و قانون جذب است که از سال 1976 تاکنون، به بحث درباره ارتباط بین ذهن و بدن و البته تحول فردی نیز پرداخته است. وی زمانی این موضوع را مطرح نمود که اصلا رایج نبود.

لوییز هی یکی از معروف‌ترین سخنران‌های معنوی و از مطرح‌ترین نویسندگان در حیطه روانشناسی موفقیت است. خانم هی چندین و چند سال است که تلاش می‌کند با نوشتن کتاب‌های مختلف، برگزاری نشست‌ها و همچنین سمینارهای گوناگون به مردم تمام دنیا در جهت رشد و تعالی کمک نماید.

قسمت‌هایی از کتاب شفای زندگی

زندگی واقعا خیلی ساده است. از هر دست که بدهیم، از همان دست دریافت می‌کنیم. هر گونه درباره خود فکر کنیم، برایمان به واقعیت در می‌آید، یعنی اگر ما نسبت به زندگی خسیس هستیم، زندگی هم نسبت به ما خسیس خواهد بود و چیزی که با این کارتان به دنیا می‌گویید، این است که من نمی‌توانم این چیزها را برای خودم خریداری کنم و این توانایی را ندارم که این چیزها را به دست آورم.

سخن آخر

لوییز هی در کتاب شفای زندگی pdf طی مجموعه‌ای از تمرینات کمک‌تان می‌کند ذهنتان را بهتر مدیریت کنید. جهت دانلود این کتاب پرمحتوا بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن