پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه مادر خوب و مادر بد با اپلیکیشن افکار مثبت

مادر خوب و مادر بد اپ

کتاب مادر خوب و مادر بد بحثی پیرامون وجود ارتباطات ناسازگار در روابط مادر و فرزند است. مطالعات روانشناسی نشان داده‌اند که آگاه شدن به احساسات، امکان مدیریت و کنترل آن‌ها را بیشتر می‌کند. این کتاب در مورد احساساتی هستند که والدین اطلاعی از وجود آن‌ها ندارند، بر همین اساس در مورد این موضوع اطلاعات مفیدی را ارائه می‌کند. می‌توانید برای مطالعه کتاب مادر خوب و مادر بد اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

خلاصه کتاب مادر خوب و مادر بد اپ افکار مثبت

فرزندپروری وظیفه‌ای لذت‌بخش، رشد دهنده، دشوار و چالش‌برانگیز می‌باشد. کتاب مادر خوب و مادر بد درباره احساسات مادران است، آن هم بخشی از احساسات که خیلی از مادران نسبت به آن‌های بی‌خبر هستند یا از تناقضات آن سردرگم می‌شوند.

تحقیقات روانشناسی نشان داده‌اند که آگاه شدن به احساسات، امکان مدیریت و کنترل آن‌ها را بسیار بیشتر می‌کند، از این رو می‌توان گفت که این کتاب جهت آگاه شدن والد از احساساتی است که نسبت به آن اطلاعی ندارند یا نمی‌دانند در رابطه با آن‌ها چگونه مدیریت‌شان کنند.

معرفی نویسنده مادر خوب و مادر بد

مادر خوب و مادر بد اپ

دکتر نهاله مشتاق روان‌شناس بالینی و روانکاو در تهران به کار بالینی مشغول است. او یکی از بنیان‌گذاران و مدیر موسسه خدمات روان‌شناختی هم‌آوا در تهران می‌باشد. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پرشکی ایران است و مدرک روانکاوی خود را از انستیتوی روانکاوی شیکاگو دریافت نموده است.

دکتر مشتاق عضو انجمن روانکاوی آمریکا است و تخصص وی روان‌درمانی تحلیلی با بزرگسالان می‌باشد.

دکتر مشتاق در موسسه هم‌آوا به ارائه دروسی مانند نظریه‌های روانکاوی، آسیب‌شناسی از منظر روانکاوی، نظریات معاصر در حیطه تعبیر رویا و سایر موضوعات مرتبط با ابعاد نظری و تکنیک روان‌درمانی تحلیل مشغول است. وی در مورد موضوعات مربوط به رابطه مادر و کودک مطالب گوناگونی را به رشته تحریر درآورده است.

قسمتی از کتاب مادر خوب و مادر بد اپ افکار مثبت

معمولا مادر فردی است که از روز اول مراقبت‌های کودک را بر عهده می‌گیرد، یعنی مادر زنده ماندن نوزاد را تضمین می‌کند، به همین جهت رابطه‌ای عمیق میان مادر و فرزند شکل می‌گیرد. در حقیقت این رابطه است که موجب می‌شود نوزاد در نهایت تبدیل به یک انسان سالم، مستقل و اجتماعی شود. در رابطه مادر و فرزند، عشق، قدرت و احترام در کنار هم وجود دارند.

تربیت کودک

دقیقا از همان زمانی که احساس کردید باید عضو کوچکی به خانواده شما افزون گردد، بایستی به فکر مسائل مهمی مانند تربیت و مراقبت از او، نوع رفتارتان و هر گامی که بر می‌دارید، حتما باشید.

در واقع پرورش فرزند یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های زندگی هر والدینی به حساب می‌آید و برای این که موفق شوید از عهده این کار برآیید، باید روی این مهارت کار نمایید و اطلاعات خود را در این حیطه بالا ببرید که یکی از بهترین شیوه‌ها کمک گرفتن از انواع کتاب روانشناسی کودک و نوجوان است. برای آشنایی بیشتر با کتاب مادر خوب و مادر بد اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

مطالعه کتاب مادر خوب و مادر خوب به مادران چه کمکی می‌کند؟

اگر هنوز فرزندتان متولد نشده است و شما استرس این را دارید که نتوانید از عهده این مسئولیت بزرگ بربیایید، افکار مثبت به شما پیشنهاد خرید کتاب مادر خوب و مادر بد را می‌دهد. شما با خواندن این کتاب تکنیک‌های فرزندپروری که بر حسب نکات روانشناسی است را آموزش می‌بینید که می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

اهمیت مطالعه کتاب روانشانسی کودک

در حقیقت ذهن کودک مثل لوح سفید است که تجربه‌های محیطی موجی شکل‌گیری شخصیت او می‌شود، از این رو پدر و مادر باید از لحظه تولد محیط مناسب و مساعدی را برای رشد کودک خود مهیا کنند. دوران کودکی بسیار پراهمیت و تاثیرگذار بر کل دوره زندگی است.

در واقع خواندن کتاب مادر خوب و مادر بد از این جهت مهم است که می‌تواند به ما کمک کند تا درک بهتری از علامت‌های فرزندانمان داشته باشیم و با بهترین شیوه از آن‌ها حمایت نماییم تا به افراد خوب تبدیل شوند. لازم به ذکر است که این کتاب باید توسط هر والد مورد مطالعه قرار گیرد.

سخن پایانی

می‌توانید برای مطالعه کتاب مادر خوب و مادر بد اپ افکار مثبت را دانلود کنید. مادرانی که دغدغه رشد فرزند و روش تربیت آن‌ها را دارند، با خواندن این کتاب نکات تربیت فرزند را به خوبی یاد می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن