مقالات وب سایت, نوسنده ها (نمایش در صفحه اصلی), نویسنده

زندگینامه جرج ساموئل

جورج ساموئل

جرج ساموئل کلاسون نویسنده‌ای آمریکایی است که آثار زیادی را منتشر کرده و یکی از این آثار هم کتاب ثروتمندترین مرد بابل می‌باشد. وی ضمن فعالیت در نویسندگی شرکت و انتشارات کلاسون را هم بنیان نهاد.

ساموئل در هفتم نوامبر 1874 در ایالات متحده آمریکا متولد شد. این نویسنده در دانشگاه، رشته‌ی مدیریت کسب و کار را برگزید و بعد از اتمام تحصیلات خود موفق به تاسیس شرکت انتشارات کلاسون و نقشه‌کشی کلاسون گردید.

بیوگرافی جرج ساموئل

در اواسط جنگ بین آمریکا و اسپانیا، جرج ساموئل وارد ارتش آمریکا شد و بعد از جنگ نیز به دنور رفت تا آنجا هم شرکت نقشه‌کشی تاسیس کند. اما این شرکت به دلیل رکود اقتصادی از بین رفت.

جرج ساموئل کلاسون در ارتباط با اقتصاد و موفقیت‌های مالی جزوات زیادی نوشته است. کارکنان بانک و همینطور شرکت‌های بیمه این جزوه‌ها را می‌خریدند. مدتی بعد نیز این آثار به نشریاتی در حوزه استراتژی کسب درآمد تبدیل شد.

نوشته‌های این نویسنده بارها تجدید چاپ شد و در اختیار میلیون‌ها نفر قرار گرفت. همین جزوات نیز در قالب کتاب ثروتمندترین مرد بابل منتشر گردید.

ساموئل کلاسون در هفت آوریل 1957 در کالیفرنیا از دنیا رفت و مزارش در آرامگاه ملی دروازه‌ی طلایی کالیفرنیا قرار دارد.

بهترین کتاب جرج ساموئل

شهر بابل در زمان‌های گذشته لقب ثروتمندترین شهر باستان را داشت و ساکنان این شهر نیز ارزش پول را به خوبی می‌شناختند و با استفاده از راهکارهای صحیح اقتصادی، مدام درآمد خود را افزایش می‌دادند. علاوه بر آن منبع درآمدی برای آینده به وجود می‌آوردند.

در کتاب ثروتمندترین مرد بابل، ساموئل با توجه به سبک زندگی مردم بابل، قوانینی را عنوان می‌کند که افراد با رعایت آن‌ها می‌توانند به ثروت برسند و مشکلات مالی خود را برطرف نمایند.

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل هم‌اکنون در وب‌سایت افکار مثبت برای دانلود موجود است و شما می‌توانید برای بهره‌مندی از این کتاب، آن را با مناسب‌ترین قیمت تهیه نمایید.

جورج ساموئل

کتاب ثروتمندترین مرد بابل

برای رسیدن به آرزوهایتان لازم است تا اول در مسائل مالی موفق باشید. در این کتاب قوانین به شکلی عنوان شده که همه بتوانند از آن استفاده کنند و زندگی خود را تغییر دهند.

استفاده از قوانین می‌تواند شما را از یک جیب خالی به سمت یک زندگی باکیفیت‌تر راهنمایی کند. قوانین حقیقی جهان هستی باید از درون برای هر انسان باز شود و تنها با ذهن نمی‌توان آن‌ها را درک نمود. بنابراین شاید در برخی کتاب‌ها بتوانید به مختصری از این قوانین آگاه شوید ولی در نهایت همه چیز بستگی به خودتان خواهد داشت.

شخصیت خیالی این کتاب فردی به نام آرکاد است که کاتبی فقیر بوده و بعد از مدتی به ثروتمندترین مرد بابل تبدیل می‌شود. هفت درمان این کتاب نحوه‌ی تولید پول و ثروت و پنج قانون طلا نیز نحوه‌ی محافظت از ثروت را شرح می‌دهد.

نکات مهم کتاب ثروتمندترین مرد بابل

  • حداقل 10 درصد از کل درآمدتان را پس‌انداز کرده و هزینه‌های ضروری خود را با خواسته‌های‌تان اشتباه نگیرید.
  • برای ارتقا مهارت‌های خود سخت تلاش کنید و به این صورت درآمد آینده خود را تضمین نمایید.
  • تا زمانی که این دست آن دست کردن را حذف نکنید، نمی‌توانید به هیچ موفقیتی برسید.
  • هزینه‌های خود را کنترل کرده و بیش از نیاز هزینه نکنید.
  • بیاموزید که برده ثروت خود نشوید. سود حاصل از ثروت نیز باید کارمند شما باشد.
  • سرمایه خود را از ضرر حفظ نمایید و ریسک را قبول کنید.
  • مالکیت محل سکونت، سرمایه‌گذاری بزرگ بوده و بهتر است از خودتان خانه داشته باشید.
  • برای زمانی که دیگر جوان نیستید به فکر درآمد باشید و از بیمه عمر خود استفاده کنید.
  • برای کسب درآمد بیشتر توانایی و مهارت‌های خود را ارتقا داده و به دنبال یادگیری بیشتر باشید.

کلام آخر

کتاب ثروتمندترین مرد بابل از جزوات ارزشمند جرج ساموئل گردآوری شده و به دلیل مفید بودن، مورد استفاده بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای قرار گرفته است. با خرید این کتاب‌ می‌توانید از توصیه‌های آن استفاده کرده و زندگی مالی خود را به جریان بیندازید. همچنین با هدیه دادن این کتاب به افراد مورد علاقه‌تان، آن‌ها را بهره‌مند نمایید. برای دانلود صوتی کتاب ثروتمندترین مرد بابل بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *