پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

زندگینامه گری جان بیشاپ

زندگینامه گری جان بیشاپ

یکی از کارشناسان برجسته در زمینه توسعه فردی، گری جان بیشاپ نویسنده کتاب خودت را به فنا نده می‌باشد. او توانسته ده‌ها هزار نفر را در سراسر جهان تحت‌تاثیر قرار دهد و زندگی این افراد را متحول نماید. خواندن آثار این نویسنده می‌تواند به شما کمک کند. به همین علت در این مقاله می‌خواهیم به زندگینامه گری جان بیشاپ پرداخته و شما را با آثار این فرد آشنا کنیم.

هدف اصلی بیشاپ رهاسازی پتانسیل افراد جامعه است. در صورتی که علاقمند به تغییر زندگی خود هستید، آثار گری جان بیشاپ می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

اوایل زندگی: زندگینامه گری جان بیشاپ

گری جان بیشاپ در اسکاتلند متولد شد و در همین شهر هم رشد کرد. وی در سال 1977 همراه خانواده‌اش به ایالات متحده مهاجرت کرده و ادامه‌ی زندگی خود را در این منطقه گذراند.

در نوشته‌های این نویسنده شوخ‌طبعی و ظرافت خاصی وجود دارد که این موضوع باعث شده تا افراد با نوشته‌های او به خوبی ارتباط برقرار کنند.

همراه با آموزه‌هایی که در سطح جهانی منتشر شدند، بیشاپ یک فرمول قوی برای دستیابی به ریشه‌یابی عمیق مسائل تولید کرده است.

بیشاپ با آگاهی که داشته و در آموزش‌های خود منعکس کرده، موفق شده تا افراد زیادی را به موفقیت برساند.

دانلود کتاب صوتی خودت را به فنا نده

کتاب خودت را به فنا نده، اثر ارزشمندی است که باید در زندگینامه گری جان بیشاپ به آن اشاره نماییم. این کتاب راهنمایی قوی برای توانمند شدن ارائه داده و بسیار شفاف عمل می‌کند.

خودت را به فنا نده یکی از کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز هم بوده که توانسته مجموعه‌ای از راهکارها و تجربیات شخصی نویسنده را در اختیار مخاطب قرار دهد. این راهکارها به ما کمک می‌کند تا جرئت و جسارت تغییر را در خودمان به وجود بیاوریم و بتوانیم در راستای اهداف خودمان حرکت کنیم.

گری جان بیشاپ در کتاب خودت را به فنا نده دست‌چینی از اظهار نظرهای شخصی درباره‌ی اختیار داشتن، زندگی بخشیدن، متعالی بودن و همینطور جسارت داشتن را جمع کرده و به صورت ساده در اختیار مخاطبان خود گذاشته است.

این کتاب شما را ملزم خواهد کرد تا در زندگی حالت هوشیارانه خود را حفظ کنید و براساس ضمیرناخودآگاه خود دست به عمل نزنید.

زندگینامه گری جان بیشاپ

جملات منتخب کتاب خودت را به فنا نده

  • شرایط نشان‌دهنده‌ی خود شماست.
  • سرنوشت، افراد مشتاق را هدایت می‌کند و افراد بی‌میل را به دنبال خود می‌کشد.
  • مرد عاقل برای داشته‌های خود خوشنود است و برای چیزهایی که ندارد، عزا نمی‌گیرد.
  • تاثیر نوع حرف زدن ما می‌تواند در ناخودآگاه ما رسوخ کرده و نهادینه شود.
  • احساسات متاثر از افکار هستند و با تغییر افکار می‌توان احساسات را نیز تغییر داد.

آثار: زندگینامه گری جان بیشاپ

از آثار دیگر این نویسنده می‌توان به کتاب «کمتر گند بزن» اشاره کرد. این کتاب بعد از کتاب خودت را به فنا نده منتشر شد و درباره تاثیرات خودگویی و واگویه‌های شخصی صحبت می‌کند.

کتاب کمتر گند بزن به شما کمک می‌کند تا بدانید چه نجواهایی در سرتان می‌گذرد و روی اهرم‌ها و شاخص‌های مربوط به عمیق‌ترین ساز و کارهای نیمه‌خودآگاهی شما دست گذاشته و قدرت تفسیر فکرها و رفتارهای منفی‌تان را به شما می‌دهد.

جملات برگزیده کتاب کمتر گند بزن:

  • آزادی یعنی عکس‌العمل ما در برابر اتفاقات زندگی
  • هر انسانی دید خود را به محدوده‌ی دنیا ارجاع می‌دهد و این خطای عقل انسان‌هاست.
  • مردم زندگی خود را وقف یک توهم کرده‌اند.
  • ضمیر ناخودآگاه تو زندگی‌ات را اداره کرده و تو این موضوع را سرنوشت می‌خوانی.
  • ما چیزی هستیم که وانمود می‌کنیم. پس باید برای تظاهر هم مراقب باشیم.

کتاب دیگر این نویسنده «انجامش بده» می‌باشد که به شما می‌آموزد مسائل اطراف خود را به خوبی شناسایی و تحلیل کنید. با شناسایی عوامل تخریب‌کننده فکرتان و چیزهای سمی می‌توانید زندگی خود را دگرگون نمایید.

کتاب «رابطه‌ات را به فنا نده» در راستای بهبود روابط صحبت می‌کند. این کتاب در ابتدا شما را با خودتان مواجه کرده و به خودشناسی می‌رساند و بطور شفاف توضیح می‌دهد که چطور می‌توانید روابط مسئله‌دار را تغییر داده و متحول کنید.

دانلود کتاب خودت را به فنا نده

در این نوشته با زندگینامه گری جان بیشاپ و آثارش آشنا شدیم. برای دانلود کتاب ارزشمند خودت را به فنا نده به فروشگاه افکار مثبت مراجعه کرده و از توصیه‌های مفید این کتاب بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن