پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مزایای اپلیکیشن کتاب رایگان

اپلیکیشن کتاب رایگان

در این مقاله قصد داریم درباره مزایای اپلیکیشن کتاب رایگان افکار مثبت صحبت کنیم. این اپلیکیشن مزیت‎‌هایی دارد که موجب شده مخاطبان بیشتری به آن توجه کنند و به استفاده از آن روی بیاورند.

اهمیت استفاده از اپلیکیشن کتاب رایگان

از آن جا که مردم مدت زمان طولانی‌تری پای صفحه‌های کامپپیوتری هستند، بیشتر به مطالعه کتاب‌ الکترونیک علاقه دارند، تا این که کتاب‌های چاپی را که شاید تاریخ آن‌ها نیز گذشته باشند، بخوانند.

هر چند هرگز لذتی که از خواندن کتاب‌های چاپی به دست می‌آید، نمی‌توان در مطالعه کتاب‌های الکترونیک یافت، ولی دسترسی سریع به نسخه‌های کتاب مرجع، انواع لغت‌نامه‌ها و متن‌های خصوصی همراه با حجم، وزن و همچنین قیمت پایین این کتاب‌ها نسبت به کتاب‌های چاپی از جمله مواردی‌ست که افراد را به طرف این نوع کتابخوانی سوق داده است. استفاده از اپلیکیشن کتاب رایگان موجب می‌شود در وقت افراد صرفه‌جویی گردد. به جای ساعت‌ها گشت زنی در بازار کتاب و پیدا کردن کتاب مورد علاقه، شما می‌توانید فقط با فشردن یک کلید و در مدت کمتر از یک ثانیه، همان کتاب را با هزینه‌ای کم‌تر پیدا نمایید.

اپلیکیشن کتاب رایگان

شما می‌توانید کتابخانه شخصی خود را در قالب یک دی وی دی حمل کرده و در صورتی که مشغول انجام کارهای خود هستید، به نسخه‌های صوتی اپلیکیشن کتاب رایگان گوش دهید.کتاب‌های الکترونیک قابلیت علامت‌گذاری دارند و با نشانه‌گذاری می‌توانید به همان صفحه‌ای که رها کرده‌اید، باز گردید و نکته‌ای را های‌لایت یا های‌لایتی را پاک کنید.

از سایر مزیت‌های اپلیکیشن کتاب رایگان نسبت به کتاب‌های چاپی این است که شما دیگر مجبور نیستید لغت‌‌نامه‌ای در کنار کتاب خود جهت یافتن کلمات مورد نظرتان حمل نمایید. قابل جستجو بودن در کتاب‌های الکترونیکی و اعمال تغییرات در رنگ، حاشیه، اندازه و همینطور فونت متون، هماهنگ با سلیقه هر فرد از سایر مزایای این نوع اپلیکیشن است. استفاده از اپلیکیشن کتاب رایگان تا حد بسیاری در مواد اولیه کتاب مانند کاغذ و جوهر صرفه‌جویی می‌کند و از این لحاظ نیز کتاب الکترونیک نقش تاثیرگذاری در طبیعت دارد.

حمل آسان اپلیکیشن کتاب رایگان

اپلیکیشن کتاب رایگان

کتاب‌های چاپ شده به طور معمول وزن زیادی دارند و حمل آن‌ها سخت می‌باشد. در صورتی که کتاب‌‌های الکترونیکی وزنی ندارند. شما می‌توانید در تلفن همراه‌تان، کتابخانه وسیعی از نسخه‌های دیجیتالی کتاب‌ها مهیا نموده و در هر زمان و مکانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

به روزرسانی راحت محتوای کتاب‌های دیجیتالی

کتاب‌های چاپی اغلب ویرایش‌های زیادی دارند. اکثر این ویرایش‌ها احتمال دارد بعد از تیراژ بالای یک کتاب رخ دهد. قطعا انجام این ویرایش و چاپ دوباره آن، هزینه‌های بسیاری در پی خواهد داشت. ولی لازم به ذکر است که در مواقع نیاز به ویرایش کتاب‌های الکترونیکی با هزینه‌های خیلی پایین‌تری این کار انجام می‌پذیرد.

در دسترس بودن اپلیکیشن کتاب رایگان

هنگامی که می‌خواهید به مکانی بروید که کتاب‌هایتان همراهتان نیست، کتاب‌های الکترونیک به کمک شما می‌آیند. این کتاب‌ها همیشه همراه شما هستند و نیازی نیست کتاب را همراه خودتان حمل نمایید. حتی جهت تهیه یک کتاب تازه نیازی نیست به کتابخانه مراجعه نموده و کتاب را خریداری کنید؛ بلکه با داشتن اپلیکیشن کتاب رایگان می‌توانید به سرعت به آن دسترسی پیدا نموده و از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی، آن را بخوانید. در هر جایی هم که هستید، می‌توانید شروع به مطالعه کرده و از فرصت‌هایی که دارید، نهایت بهره را ببرید.

امکان ترجمه یک واژه، فقط با یک کلیک

در کتاب‌های چاپی اگر کتابی مطالعه کنید که معنای واژه‌های آن را ندانید، بایستی کتاب را کنار گذاشته و به واژه‌نامه مراجعه نمایید تا معنای آن را پیدا کنید، ولی کتاب‌های الکترونیکی کار را آسان کرده‌اند. به آسانی می‌توانید یک دیکشنری آنلاین بر روی تلفن هوشمندتان نصب نموده و فقط با یک کلیک معنای آن را از دیکشنری پیدا کنید که این دیکشنری‌ها اغلب در جایی قرار دارند که مزاحمتی برای مطالعه کتاب به وجود نمی‌آورد.

ساده زندگی کردن

یکی از مهم‌ترین مزایای اپلیکیشن کتاب رایگان، ساده زندگی کردن است، چون به جای صرف هزینه و وقت زیاد جهت انجام بسیاری از کارها، افراد می‌توانند فقط با داشتن یک گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت کتاب‌های مورد علاقه خود را مطالعه کنند.

سخن پایانی

همان‌طور که گفته شد، اپلیکیشن کتاب رایگان مزایای بی‌شماری دارد که افراد می‌توانند با نصب این اپلیکیشن کتاب‌های مورد دلخواه خود را در هر زمان و مکان بخوانند. بنابراین فرصت را از دست ندهید و برای دانلود این اپلیکیشن کاربردی و مفید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن