مقالات وب سایت

مطالعه تمرکز روی هدف با اپلیکیشن افکار مثبت

تمرکز روی هدف اپ

کتاب تمرکز روی هدف نوشته برایان تریسی در مورد مهم‌ترین اصول هدف‌گذاری است، تریسی در این کتاب به صورت کامل شرح می‌دهد که با پیروی از شیوه تمرکز روی هدف و نپرداختن به امور کم‌ارزش می‌توانید کیفیت زندگی‌تان را در زمانی کوتاه به طور قابل توجهی افزایش دهید تا آینده کاری درخشانی برای خودتان بسازید. می‌توانید برای مطالعه کتاب تمرکز روی هدف اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

معرفی کتاب تمرکز روی هدف اپ افکار مثبت

تمرکز روی هدف اپ
تمرکز روی هدف اپ

تمرکز روی هدف، روش‌های ساده و کارآمد جهت آسان کردن زندگی، دو برابر کردن کارآیی و همچنین رسیدن به همه خواسته‌ها را به شما یاد می‌دهد و در حیطه تمرکز برای دستیابی به هدف‌هایتان است.

در حال حاضر ما در بهترین عصر در تاریخ بشر به سر می‌بریم. تاکنون هرگز برای این جمعیت کثیر از مردم تا این اندازه فرصت و امکانات جهت رسیدن به اهداف وجود نداشته است. میزان رفاه، طول عمر مفید، انتخاب وسیع و ثبات دنیا از لحاظ صلح و کامیابی تا این حد بی‌سابقه است.

ضمنا ترکیب انفجار اطلاعات و تکنولوژی در سال‌های اخیر از یک طرف و تشدید رقابت در تمام زمینه‌ها از طرف دیگر موجب ایجاد شتاب در سرعت تحولات شده است. روز به روز کارها بیشتر و وقت کمتر می‌شود، این‌طور به نظر می‌رسد که وظایف و مسئولیت‌ها به طور پیوسته در حال افزایش است و به هیچ‌‌وجه در کل روز زمان کافی برای انجام تمام امور وجود ندارد.

اکثر مردم این باور قدیمی را دارند که تنها راه بالا رفتن درآمد، افزایش ساعات کاری است. در واقع در این عصر تنها به شما بابت کیفیت انجام کار در مدت زمان کم دستمزد پرداخت می‌شود. این تغییر و تحول در ماهیت کار فرصت‌های نامحدودی را برای افراد خلاقی که آن را غنیمت بشمرند و از آن بهره ببرند، به وجود می‌آورد.

زمان و زندگی دارایی‌های ارزشمندی هستند که هیچ چیز نمی‌تواند جای آن‌ها را بگیرد. زمانی که شما یاد بگیرید که چطور درست هدف‌گذاری کنید و آن‌ها را تا وقتی که به صورت کامل محقق شوند، دنبال کنید، به بیشتر از چیزهایی که در گذشته تصور می‌کردید، دست پیدا می‌کنید. در حقیقت تمام آن چیزی که به آن احتیاج دارید، فهمیدن و به کار بردن اصول هدف‌گذاری موثر است.

بخشی از کتاب تمرکز روی هدف اپ افکار مثبت

این که بدانید دقیقا چه چیزی برای شما بیشترین اهمیت را دارد و چگونه می‌خواهید به صورت مستمر برای آن زمان بگذارید، موضوعی بسیار مهم است، به طور مثال یک فرد موفق تقریبا هر روز یک بازه زمانی بین کارهایش را بدون ایجاد هیچ مزاحمت و وقفه‌ای برای بازی کردن با فرزندش خالی می‌کند که یکی از این افراد موفق در این مورد توضیحات بیشتری ارائه می‌دهد:

دیروز من و دخترم این زمان را برای رنگ‌آمیزی اختصاص دادیم و امروز وقت‌مان به بازی با هواپیمای دخترم در رختخواب سپری شد، البته زمانی که مشغول رنگ‌آمیزی هستیم، مدام موبایلم را چک نمی‌کنم و یا هنگامی که زمان خواندن داستان مورد علاقه‌اش هستم، به چیز دیگری فکر نمی‌کنم. همین لحظات ساده من را متعهد کرده‌اند تا مادری سرزنده و در عین حال در زندگی دخترم باشم و به دخترم نشان می‌دهم که او اولویت اول من در زندگی می‌باشد.

معرفی برایان تریسی

برایان تریسی نویسنده آمریکایی کانادایی و سخنران مشهور در حیطه توسعه فردی و مدیریت کسب و کار است. وی افزون بر انتشار کتاب‌های پرفروش، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از صد کشور سفر کرده است.

او رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال می‌باشد. وی این شرکت را در سال 1984 در شهر ونکوور کانادا تاسیس نمود. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در حیطه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و همچنین روانشناسی موفقیت می‌پردازد.

برایان تریسی همینطور سمینارهای گوناگونی درباره مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

کتاب‌ها و سمینارهای وی به بیش از 28 زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان می‌باشد.

باید ذکر شود که در حال حاضر ارزش شرکت او 256 میلیون دلار است و وی مشاور مقام‌های دولتی در آمریکا و کانادا است.

سخن پایانی

می‌توانید برای مطالعه کتاب تمرکز روی هدف اپ افکار مثبت را دانلود کنید. با خواندن این کتاب درمی‌یابید که چطور توانایی‌هایتان را بشناسید و چگونه از آن‌ها در موارد مختلف استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *