پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بیوگرافی کامل استر هیکس

بیوگرافی کامل استر هیکس

یکی از افراد تاثیرگذار و موفق در حوزه آموزش قانون جذب و موفقیت، استر هیکس است. وی که متولد 1948 در ایالت یوتا آمریکا بوده در سال 1980 با جری هیکس ازدواج کرد. ازدواج در زندگی این فرد نقش مهمی را ایفا کرده و وی توانست با همسرش به موفقیت‌های زیادی دست یابد. از جمله آثار مهم وی می‌توان به کتاب بخواهید تا به شما داده شود اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر و مطالعه بیوگرافی کامل استر هیکس تا پایان این نوشته با ما همراه باشید.

پس از ازدواج: بیوگرافی کامل استر هیکس

ازدواج استر با جری هیکس موجب شد تا همکاری خوبی بین آنها شکل گرفته و این همکاری به موفقیت‌های زیادی منجر گردید. همین موضوع سبب شد تا یکی از رازهای موفقیت به نام قانون جذب به نام این فرد ثبت شود.

این زوج توانسته‌اند در 30 کشور جهان، 50 کارگاه تخصصی در ارتباط با قانون جذب برگزار نمایند. استر هیکس و جری هیکس از اولین افرادی بودند که قانون جذب را به جهان معرفی کرده‌ و گسترش داده‌اند.

با وجود اینکه در کتاب‌های قدیمی به موضوع قانون جذب اشاره شده، اما امروزه استر هیکس به عنوان مادر قانون جذب مدرن معرفی می‌شود.

نوشته‌ها و بیوگرافی کامل استر هیکس

اگر آثار و بیوگرافی کامل استر هیکس را مطالعه کرده باشید، با شخصیتی به اسم آبراهام هیکس برخورد می‌کنید که گویی ساخته شده از ذهن نویسنده است.

این شخصیت خود را در کتاب‌های استر اینگونه معرفی کرده که: « ما ابعاد غیر فیزیکی انسان‌ها و انسان‌ها آینده ما هستند. زمان‌هایی که با شادی درونی و بی‌سبب، لحظات خود را سپری می‌کنید، به منبع انرژی جهان متصل می‌شوید. »

اصلی‌ترین آموزه‌های آبراهام در ارتباط با احساسات انسان است. انسان باید همواره حال خود را خوب نگه‌ دارد، زیرا آنچه در زندگی شخص رقم می‌خورد، حاصل افکار و احساسات او است.

استر هیکس موفق شده تا به همراه همسرش 11 کتاب منتشر کند. اغلب این کتاب‌ها از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز شناخته شده‌اند.

این زوج در سال 2006 موفق به ساخت فیلم پرفروش راز شدند. این فیلم قانون جذب را به صورت ناقص به مردم توضیح داده و البته خیلی‌ها می‌گویند که این فیلم به دلیل سانسور نتوانسته تاثیر مثبتی روی زندگی افراد بگذارد.

آثار استر هیکس

 • پول و قانون جذب
 • قانون جذب
 • سارا
 • ثروت، شادی، گرداب
 • آغاز جدید من
 • بخواهید تا به شما داده شود.
 • از خدا بخواه، او می‌دهد.
 • فقط به رویاهایت بیندیش
 • قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما
 • آرامش
 • قانون جذب رفاه و سلامتی
 • قدرت اعجاز انگیز احساسات
 • آرزوهایتان را تحقق ببخشید
بیوگرافی کامل استر هیکس

معرفی و بیوگرافی کامل استر هیکس

استر هیکس به همراه همسرش زندگی عاشقانه و سرشار از معنویات را تجربه کرده و آن دو برای آموزش قانون جذب به صورت ساده به کودکان و نوجوانان، کتابی با نام «سارا» منتشر نمودند.

این کتاب به قدری مورد استقبال قرار گرفت که در بسیاری از مدارس تدریس شد. همچنین کتاب سارا در سه جلد به زبان‌های آلمانی، چینی، روسی و … ترجمه گردید.

جری هیکس در سال 2012 به علت بیماری سرطان درگذشت و استر پس از مرگ همسرش، دیگر کتابی ننوشت.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود

در کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود، گفته شده که انسان‌ها نیز برای خلق پا به این جهان گذاشته‌اند و می‌توانند از طریق شادی و نشاط و بالا بردن سطح فرکانس خود، زندگی ایده‌آل خود را تجربه نمایند.

در این کتاب با مجموعه‌ای از فرایندهای بخش غیرمادی خود آشنا شده و شاید بتوانید به بیداری ذهن خود کمک کنید.

نویسنده‌های این کتاب به شما یادآوری می‌کنند که انسان‌ها از جایی پر از برکت و فراوانی پا به این دنیا گذاشته‌اند، بنابراین هنوز هم می‌توانید نیروهای برتر را به سوی خود جذب کنید و تمامی ابعاد زندگی خود را دگرگون نمایید.

به مباحث ارتعاش و فرکانس که از زیرمجموعه‌های قانون جذب هستند نیز در کتاب بخواهید تا به شما داده شود، اشاره شده است. همچنین در این کتاب از چگونگی رسیدن به خواسته‌ها و آروزها هم صحبت شده و شما با مطالعه این کتاب می‌توانید گامی مثبت در جهت کیفیت زندگی خود بردارید.

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

برای دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود از سایت افکار مثبت می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید. با مطالعه این کتاب می‌توانید ابعاد جدیدی در زندگی خودتان باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن