پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب کاخ فرصت ها

کاخ فرصت ها

کتاب کاخ فرصت ها به روش EFT راهکار هایی را به شما می آموزد که همه انسان ها بتوانند از آن بهره ببرند و فرصت هایشان را به واقعیت تبدیل کنند. این کتاب بر زندگی افراد اثر مثبت می گذارد و آن ها را به سطح بالایی از بهبودی می رساند. همچنین محدودیت های ذهن شما را از بین می برد. این باورها بر روی دیوار ذهن شما یادداشت شده است؛ می توانم و نمی توانم ها، باید و نبایدها و رفتارهای درست یا غلط؛ پس باید آن را به بهترین و درست ترین شکل تغییر دهید.

درباره نویسنده کتاب کاخ فرصت ها به روش «EFT»

گری کریگ در سال ۱۹۹۷ ای اف تی«EFT»اختراع و به دنیا معرفی‌ کرد. او از دانشگاه استنفورد آمریکا، در رشته مهندسی فارغ‌ التحصیل شده است. وی هسته اصلی این روش را از دکتر کالاهان آموخته و برای تکمیل روش خود از ان ال پی یا برنامه‌ ریزی عصبی کلامی، استفاده بسیار زیادی کرده است.

در بخشی از کتاب کاخ فرصت ها می خوانیم

سال ها پیش من و ند در حال گفت و گو راجع به فیلم راکی بودیم. به نظر من آن فیلم خیلی هیجان انگیز بود. این فیلم بسیار مهیج، درباره یک فرد معمولی می باشد که خودش را از قید و بند رها کرده و به مقام قهرمانی جهان در مسابقات بوکس سنگین وزن، دست یافته است. مثالی با شکوه از توانایی روح انسانی. ولی زمانی که از ند نظرش را پرسیدم، او پاسخ داد “راجع به دو آدم بیکار بود که همدیگر را کتک می زدند”. در حالی که هر دو یک فیلم را دیده بودیم. دقیقا به همان تصاویر، کلمات، موسیقی و غیره  واکنش های کاملا متضادی داشتیم. چطور چنین چیزی امکان پذیر است؟! شما می توانید این کتاب کاخ فرصت ها را از سایت افکار مثبت دانلود کنید.

تفاوت در چه بود؟

تنها فرقی که وجود داشت نظرات متفاوت ما بود. هر کدام ما از دیدگاه خودش و آن فیلتری که داشت، وقایع را می دید و معنی می کرد. آن فیلم هم مثل زندگی تصویر بیرونی از یک وضعیت درونی بود. تجربه ی هر یک از ما از آن، امری کاملا “درونی” بوده است. ما زندگی را به شکل تصویر، انعکاسی از چهارچوب های ذهنی خودمان می بینیم که باعث می گردد تا افکار دائمی ما به واقعیت بدل شوند.

با خواندن این کتاب دیگر دچار استرس نمی شوید

این نسخه چاپی کتابچه راهنمای رسمی برای تکنیک های آزادی عاطفی یا EFT است. کاخ فرصت ها یکی از موفق‌ترین کتاب‌های راهنمای خودیاری روانشناسی می باشد که تا کنون منتشر شده است. EFT یک تکنیک جدید قابل توجه می باشد که از نقاط کاهش استرس بدن استفاده می‌کند. هنگامی که در دستور العمل اصلی EFT تحقیق شد، نشان داد که تحریک این نقاط با لمس یا ضربه زدن، اضطراب، افسردگی، فوبیا و سایر شرایط را کاهش می دهد.

مخترع روش EFT

گری گرایگ، مبتکر EFT، خواننده را در مراحل اولیه به شناسایی ریشه های عاطفی می برد. او سپس روال درمان یک دقیقه ای را که اساس EFT است را نشان می دهد. روش‌هایی را مورد بحث قرار می‌دهد که از طریق آن می‌توان برای انواع شرایط رایج از جمله درد، ترس، اعتیاد و هوس، مشکلات وزن، بی‌خوابی و احساس گناه به کار برد.

کاربرد روش ای اف تی در کتاب کاخ فرصت ها

ای اف تی روش بسیار سریع و ساده ای برای كاهش شدت خاطرات ناگوار است. در طول سالیان سال خاطرات ناگوارمان انباشته و با تجربیات ناخوشایند دوران نوجوانی تقویت شده اند. زمانی كه به سن بلوغ می رسیم رفتار و راه كارهای منطبق با شرایط زندگی، بر اساس همین تجربیات شكل می گیرند. نحوه ی رشد احساسی ما تحت تاثیر آن ها بوده است و شاید هم به این باور رسیده باشیم كه در باقی طول عمر نیز چنین رفتار کنیم.

کلام آخر

در کتاب کاخ فرصت ها به روش ای اف تی، شما یکسری راهکار، راجع به خود شناسی و همچنین درست رفتار کردن هنگام مشکلات یاد می گیرید. همچنین روش ای اف تی یک راهکاری جهت بهبود بیماری های روحی مانند اضطراب، افسردگی، سردرد های ناشی از عصبانیت است که در این کتاب می توانید مطالعه کنید. در سایت افکار مثبت این کتاب با ارزش را دانلود کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن