پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

با دانلود کتاب کیمیاگر، زندگی خود را زیر و رو کنید!

خرید کتاب کیمیاگر

پیش از دانلود کتاب کیمیاگر، کمی با این اثر معروف آشنا شویم. سبک داستانی کیمیاگر شبیه به سبک داستان‌های شرقی می باشد. جملات قصار جالبی در قسمت‌های مختلف این داستان وجود دارد که به نوبه‌ی خود بسیار زیبا و دل‌نشین‌اند. به‌طورکلی داستان دعوت به رهایی از وابستگی‌ها و تعلقات است و آغاز سفری می باشد که در نهاد بشر وجود دارد.

درباره کتاب

کتاب کیمیاگر درباره چوپان اسپانیایی به نام سانتیاگو است که در رؤیای خود محل گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر مشاهده می‌نماید و به قصد تحقق بخشیدن به این رویای صادقه که آن را افسانه شخصی خود می‌خواند، وطنش را در آندلس رها کرده و رهسپار شمال آفریقا می‌گردد.

در کتاب کیمیاگر با سفر سانتیاگو همراه شویم

در این سفر پرخطر و پر فراز و نشیب، وی با یک کیمیاگر و مردی که خود را ملک صدق پادشاه سالم می‌داند، آشنا شده و دل به فاطمه، دختر صحرا می‌دهد. همه این افراد، سانتیاگو را در مسیر جستجویش هدایت می‌نمایند. دست آخر سانتیاگو پس از تحمل سال‌ها سفری طاقت فرسا، گنج را نه در فرسنگ‌ها دورتر، بلکه در همان آغل گوسفندانش در سرزمین خود پیدا می کند؛ گنجی بزرگتر که آن را فقط می‌توان در درون پیدا کرد.

نقد این کتاب

در نقد و بررسی ها این احتمال مطرح شده که داستان کیمیاگر، تحت تاثیر یا به اقتباس از داستانی در دفتر ششم مثنوی معنوی اثر مولوی نوشته شده است. هرچند نویسنده این اثر، تاثیرگیری‌اش را از مثنوی نفی نمی‌کند، اما ادعا کرد این رمان را با الهام از داستانی در هزار و یک شب نوشته است. جهت دانلود کتاب کیمیاگر به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

در کتاب می خوانیم

  • به یاد آورد، که همان روز صبح، وقتی خورشید طلوع نمود، او در قاره دیگری بود
  • یک چوپان بود، 60 گوسفند داشت و می‌خواست با بازرگانی ملاقات کند که دختری زیبا داشت
  • آن روز صبح، هر آن‌چه که قرار بود رخ دهد را می دانست
  • اما اکنون که خورشید در افق می رفت، در کشوری دیگر بود، بیگانه ای در سرزمینی غریبه، که حتی نمی توانست زبانشان را متوجه شود
  • دیگر یک چوپان نبود و هیچ چیز در زندگی نداشت، حتی پولی برای بازگشت و آغاز دوباره
  • فکر کرد: همه این بین طلوع و غروب همین خورشید! و دلش به حال خودش سوخت
  • چون گاهی در زمانی به کوتاهی یک فریاد، همه چیز در زندگی زیر و رو می‌گردد. پیش از آن‌که آدم بتواند خود را به چیزی عادت دهد.
دانلود کتاب کیمیاگر
درباره نویسنده، مردی با داستان‌های اثرگذار

پائولو کوئلیو مردی با روحی سرکش می باشد. مردی که هیچ‌وقت آرام نگرفته و همواره به دنبال جواب سؤالاتش بود. او این ناآرامی را در آثارش با مخاطبینش به اشتراک گذاشته و تلاش کرده تجربیات خود را از سفر معنوی‌اش در اختیار آن‌ها قرار دهد. پائولو کوئلیو دسوزا متولد ۲۴ آگوست ۱۹۴۷ در ريودوژانیرو می باشد. او از کودکی عجیب و سرکش بود و شرایط به‌گونه‌ای پیشرفت که پدر و مادرش در ۱۷ سالگی تصمیم گرفتند او را در یک بیمارستان روانی ببرند اما این موضوع هم نتوانست روح سرکش پائولو را درست کند. سه سال بعد پائولو از بیمارستان روانی گریخت و به سبک هیپی‌ها شروع به گشتن دور دنیا نمود.

دانلود کتاب کیمیاگر

کیمیاگر جواب بسیاری از سؤال‌ها است. برای ما که در شرق بزرگ‌شده‌ایم و عرفان شرقی برایمان آشناست شاید فضای داستان کوئلیو کاملا برایمان آشنا باشد؛ اما با این حال بازهم او نکته های زیادی برای ارائه دارد. او روایت کردن را خوب بلد است و کیمیاگر را به‌گونه‌ای نوشته که کم کم می‌توانید آن را داستان سفرشخصی برای خودتان تصور نمایید و همراه سانتیاگو شوید. جهت دانلود کتاب کیمیاگر به فروشگاه اینترنتی افکار مثبت مراجعه کنید.

با خواندن این کتاب با داستان همراه می شوید

می‌توانید عشقش را لمس کنید، رنج‌هایش را بشناسید و در تصمیم‌های بزرگی که می‌گیرد همراه وی تردید داشته باشید. کیمیاگر کتابی است که شما را رها نمی کند. درست زمانی که آخرین سطر کتاب را بخوانید سفر خودتان آغاز می شود و باید به سوال خودتان پاسخ بدهید؛ ماموریت شخصی من چه چیزی است؟ گنج من کجا مدفون‌ می باشد؟ من کجای زندگی ام هستم؟ آیا رویایم را رها کرده‌ و سرگردان شده‌ام یا می‌دانم کجای زندگی ام هستم. کیمیاگر کتابی می باشد که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد.

کلام آخر

دانلود کتاب کیمیاگر یکی از کتاب هایی که شما با خواندن آن می توانید به دنیای دیگری از زندگیتان وارد شوید و بفهمید که در کجای زندگیتان قرار دارید. می توانید این کتاب را از سایت افکار مثبت تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن