پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب اثر مرکب

اثر مرکب پی دی اف

پیش از دانلود کتاب اثر مرکب حتما این مقاله را مطالعه کنید. اثر مرکب، استراتژی به دست آوردن پاداش های عظیم از اقدامات کوچک و به ظاهر بی اهمیت است. تا زمانی که چیزی را اندازه نگیرید نمی توانید آن را بهبود ببخشید. همیشه 100 درصد مسئولیت هر چیزی که برای شما اتفاق می افتد را بپذیرید. این کتاب می تواند به شما کمک کند تا از استراتژی هایش برای افزایش موفقیت خود استفاده کنید.

منظور از اثر مرکب چیست؟

معنای اثر مرکب دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. به طور خاص، به این اشاره دارد که چگونه ایجاد تغییرات کوچک رفتاری می‌تواند در طول زمان به نتایج متحول کننده زندگی تبدیل شود.

کلید موفقیت در هر چیزی در زندگی، استفاده از قدرت اثر مرکب است، به این معنی که تأثیرات انتخاب های کوچک و روزمره با گذشت زمان ترکیب می شود و بسته به انتخاب های شما، شما را به موفقیت یا فاجعه می رساند. نویسنده، دارن هاردی، به‌عنوان دانش‌آموز موفقیت و پیشرو در صنعت توسعه شخصی، هزاران فلسفه مختلف را آزمایش کرده و متوجه شده است که هر استراتژی موفقیتی که به کار می‌گیرید اهمیتی ندارد – همه چیز به اثر مرکب برمی‌گردد. دانلود کتاب اثر مرکب و مطالعه آن به شما از سایت افکار مثبت پیشنهاد می شود.

تغییرات کوچک، نتایج بزرگ

همانطور که ممکن است از امور مالی بدانید، بهره مرکب می تواند به بازدهی شگفت انگیزی منجر شود. یک پنی که ارزش آن هر روز به مدت 31 روز دو برابر می شود، در نهایت بیش از 10 میلیون دلار ارزش دارد.

مثال:

به طور مشابه، در زندگی شخصی ما، تغییرات کوچکی که به طور مداوم در طول زمان حفظ می شوند منجر به نتایج غیرمنتظره چشمگیری می شود. خوردن 100 کالری کمتر در روز برای یک سال تمام باعث کاهش 10 پوندی می شود. صرف 30 دقیقه مطالعه در هر روز، بیش از یک سال می تواند منجر به بهبود چشمگیر خود و ایده های جدید شود.

دانلود کتاب اثر مرکب

دانلود کتاب اثر مرکب

شما می توانید این کتاب ارزشمند که موثر در پیدا کردن راه و روش زندگیتان است را از سایت افکار مثبت، با بهترین قیمت تهیه نمایید. مطمئن باشید که این کتاب می تواند تحول زیادی در شما ایجاد کند.

با دانلود کتاب اثر مرکب، تغییرات را در زندگیتان حس کنید

مهم تر از همه این است که تغییرات در یک بخش از زندگی می تواند با دیگر قسمت های زندگیتان ر ترکیب شود، چیزی که هاردی آن را “اثر موج دار” می نامد. به عنوان مثال، سالم غذا خوردن ممکن است منجر به احساس انرژی بیشتر شود که کمی بیشتر ورزش می‌کند و باعث بهبود خلق و خو و روابط شما می‌شود. یک تغییر کوچک می تواند منجر به انبوهی از مزایای دیگر شود که با هم ماننده قانون گلوله برفی( بیشتر شدن) تغییرات شخصی چشمگیر را را شامل می شود. برای دانلود کتاب اثر مرکب کلیک کنید.

قضیه عکس در کتاب قانون مرکب

اثر مرکب معکوس نیز عمل می کند؛ مثلا یک عادت بد کوچک در طول زمان منجر به یک مشکل بزرگ می شود. و این عادت کوچک می تواند در مناطق دیگر موج بزند و منجر به ایجاد عظیمی از مشکلات بد شود. به عنوان مثال، خوردن غذا، کمی بیش از حد در روز می تواند باعث افزایش شگفت آور وزن شود که می تواند باعث از دست دادن عزت نفس، انرژی کمتر، بدتر شدن روابط و غیره گردد.

با دانلود کتاب اثر مرکب و مطالعه آن شاهد تغییرات کوچک باشید!

ایده تغییرات کوچک که در طول زمان ترکیب می شوند را می توان با تغییرات بزرگ و ناگهانی مقایسه کرد. وقتی افراد سعی می کنند ورزش را شروع کنند، اغلب هدف بزرگی را اعلام و با تغییرات شدید مانند رفتن روزانه به باشگاه شروع می کنند. اما این اغلب ناپایدار است؛ زیرا هنگامی که چند قرار ملاقات را از دست می دهید، دلسرد می شوید و به کل تلاش پایان می دهید. در مقابل، تغییرات کوچک باعث ایجاد ثبات و حرکت می‌شود و عادات جدیدی را شکل می‌دهند که می‌توانید برای چندین دهه حفظ کنید.

کلام آخر

معنی اثر مرکب ساده است، اما ساده به معنای آسان نیست. هر فصل در این کتاب یک اصل اساسی از اثر مرکب را بررسی می کند که به شما کمک می کند رفتارها و عادات جدیدی ایجاد کنید تا شما را به سمت موفقیت سوق دهد. دانلود کتاب اثر مرکب از سایت افکار مثبت امکان پذیر است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن