پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده

پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده

در این نوشته می‌خواهیم به بررسی پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده بپردازیم و شما را با این کتاب ارزشمند آشنا نماییم. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است و به خواننده کمک می‌کند تا توانایی‌های خود را بیدار کرده و در مسیر موفقیت قدم بگذارد. کتاب خودت را به فنا نده در زمینه گفتگو با خود و موفقیت است که می‌تواند تاثیر مثبتی بر زندگی هر شخص بگذارد. در این کتاب نویسنده تلاش می‌کند تا شخص را با خودش روبه‌رو نماید و او را از شر بگومگوهای درونی برهاند.

نویسنده؛ پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده

گری جان بیشاپ در اسکاتلند چشم به جهان گشود، اما در سال 1997 به همراه خانواده‌اش به ایالات متحده مهاجرت نمود. شوخ طبعی این نویسنده به نوشته‌هایش هم راه پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی جذب کتاب‌های او شوند و به راحتی با نوشته‌های او ارتباط برقرار نمایند.

نویسنده‌ی کتاب خودت را به فنا نده گری جان بیشاپ در حوزه توسعه مهارت‌های شخصی و در زمینه هستی‌شناسی و پدیده‌شناسی مطالعات زیادی داشته و وظیفه خود را تغییر توانایی مردم برای اعمال تغییر واقعی در زندگی می‌داند.

پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده

نویسنده پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده روش‌های ساده و بدون پیچیدگی را در کتاب خود عنوان می‌کند تا خواننده بتواند با استفاده از مسائل کاربردی و به کارگیری آن‌ها، زندگی خود را متحول نماید.

درباره پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده

این کتاب از 9 فصل تشکیل شده که در ابتدای فصل اول با جمله‌ی «این کتاب، سیلیِ دنیا است برای اینکه بیدار شوی و توانایی‌های خود را کشف کنی. پس خودت را به فنا نده و بهترین خودت باش.» مواجه می‌شویم.

به طور کلی کتاب خودت را به فنا نده برای افرادی نوشته شده که درگیر خودگویی‌های بی‌حاصل هستند. چون تمامی افراد در طول روز با خود صحبت می‌کنند و انرژی عظیمی را با این گفتگوهای درونی هدر می‌دهند.

مشابه اکثر کتاب‌های انگیزشی و موفقیت، گری جان بیشاپ در ابتدا به اهمیت موضوع مورد بحث خود پرداخته و بعد، کار انگیزه دادن را با توصیه‌های موثر آغاز می‌کند. با بررسی عنوان فصل‌های این کتاب به این موضوع پی می‌بریم. فهرست مطالب خودت را به فنا نده عبارتند از:

  1. شروع کار
  2. من بی‌نهایت مشتاقم
  3. من برای پیروزی بی‌تابم
  4. من از پسش برمی‌آیم
  5. من از تردید استقبال می‌کنم
  6. من نتیجه افکارم نیستم بلکه نتیجه اعمالم هستم
  7. من مصمم هستم
  8. من هر اتفاقی را می‌پذیرم و منتظر اتفاق خاصی نیستم
  9. قدم بعدی چیست؟

رشد شخصی و توسعه فردی

اگر مسیر تکامل و سیر شکل گیری کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی را دنبال کرده باشید، متوجه می‌شوید که کتاب‌های جدید تکرار مطالب قدیمی هستند و تفاوت‌شان تنها در مثال‌هاست. پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده نیز از این قاعده مستثنی نیست و می‌توان گفت برتری این کتاب نسبت به سایر کتاب‌های موفقیت در خلاصه بودنش است.

بنابراین در صورتی که وقت زیادی برای خواندن کتاب ندارید، خودت را به فنا نده گزینه‌ی مناسبی برای شماست تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات کافی را کسب نمایید.

نویسنده‌ی این کتاب می‌گوید که همه در زندگی مشکلات خاص خود را دارند و زندگی شاید هیچ وقت آن‌طوری که می‌خواهیم نباشد، درنتیجه نباید بابت شرایط‌های مختلف به خودمان سخت گرفته و خود را سرزنش کنیم.

آیا این کتاب مناسب شماست؟

در صورتی که تمایل دارید تا خودتان و کیفیت زندگی‌تان را محک بزنید و پا را فراتر از زندگی فعلی خود بگذارید، این کتاب گزینه مناسبی برای شما است.

پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده می‌تواند به شما کمک کند تا ذهن‌تان را بشناسید و با تربیت آن بتوانید زندگی‌تان را تغییر دهید.

کلام آخر

برای دانلود پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده از وب‌سایت افکار مثبت می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و این کتاب را با قیمت مناسبی تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن