مقالات وب سایت, نوسنده ها (نمایش در صفحه اصلی), نویسنده

بیوگرافی کامل دارن هاردی

دارن هاردی

دارن هاردی یکی از تاثیرگذارترین و ثروتمندترین نویسندگان آمریکایی است که حرفه‌ی اصلی وی آموزش به افراد در سراسر دنیا می‌باشد. به همین دلیل تصمیم داریم در این نوشته به معرفی کامل این نویسنده و مشهورترین کتاب او یعنی اثر مرکب بپردازیم. شهرت دارن هاردی از انتشار کتاب‌های اثربخش در زندگی شغلی و همینطور شخصی مردم به وجود آمده است. وی علاوه بر نوشتن کتاب‌های موفقیت، مجله‌ی موفقیت را نیز تاسیس نمود و بدین ترتیب توانست چندین میلیون مخاطب و طرفدار در تمام دنیا پیدا کند. دارن هاردی چندی قبل از مدیرعاملی نشریه موفقیت انصراف داد تا به فعالیت‌های جدیدتری بپردازد.

زندگی دارن هاردی

این نویسنده در سال 1971 در کشور آمریکا چشم به جهان گشود. در دوران کودکی پدر و مادر دارن هاردی از هم جدا شدند و وی تحت حضانت پدرش قرار گرفت و بزرگ شد.

دارن هاردی خودش را تا حد زیادی مدیون پدرش می‌داند. پدر دارن توقع‌های اضافی در زمینه‌ی کسب نمرات عالی از پسرش نداشت و با طرز فکری خردمندانه به تربیت فرزند خود می‌پرداخت. همین طرز فکر هم باعث شد تا دارن هیچ وقت به سمت مواد مخدر نرود و همواره در راستای رسیدن به اهدافش تلاش نماید.

یکی دیگر از تاثیرات شگرفی که پدر دارن بر روی او گذاشت، جملات تاثیرگذاری بود که بر زبان می‌آورد. یکی از باورهای پدر دارن این بود که در هر شرایطی باید به سختی تلاش کرد و خود را به چالش کشید.

طرز فکر و توصیه‌های پدر دارن سبب شد تا وی درست‌ترین و مناسب‌ترین راه را برای زندگی خود انتخاب نماید.

دارن هاردی در اوایل جوانی به دانشگاه رفت و مانند دیگر افراد تاثیرگذار خیلی زود فهمید که دانشگاه راهی نیست که او را به موفقیت و اهدافش برساند. بدین ترتیب تنها یک ترم را در دانشگاه به پایان رساند و پس از آن از دانشگاه بیرون آمده و وارد بازار کار شد.

دارن هاردی

دیدگاه دارن هاردی

با وجود اینکه اطرافیان دارن هاردی تصوری نگران‌کننده از آینده‌ی او داشتند اما وی در سن 18 سالگی توانست کسب و کار خود را راه‌اندازی کند.

این نویسنده در سن نوزده سالگی به درآمدی شش برابر یک کارمند عادی در آمریکا رسیده و 5 سال بعد نیز در اثر کار مداوم به درآمد یک میلیون دلار در سال دست یافت. همچنین دارن در این سال‌ها به مدیران و کسب و کارها نیز مشاوره می‌داد.

دارن هاردی معتقد است که هر یک از ما انسان‌ها برای هدف خاصی به دنیا می‌آییم و درنتیجه تنها وظیفه‌ی ما این است که استثنا باشیم. این موضوع در تمام کتاب‌های این نویسنده تکرار می‌شود.

دارن معتقد است که باید سبک زندگی خود را تغییر دهیم تا درنتیجه تغییر رفتار و اعمال خود زندگی باکیفیت‌تری را تجربه نماییم. وی در طی سالیان زیادی تلاش کرده تا به مردم برای تغییر زندگی‌شان انگیزه بدهد.

دارن هاردی و انتشار کتاب‌های انگیزشی

در سال 2010 دارن هاردی تصمیم گرفت تا به موفقیت‌های شغلی خود، انتشار کتاب را نیز اضافه نماید. کتاب اثر مرکب در سال 2010 از هاردی منتشر گردید. در این کتاب ارزشمند دارن از جمع کردن نیرو برای حرکت و عمل در زندگی صحبت می‌کند.

یکی از نکات مهمی که در این کتاب به آن اشاره شده است، انجام کارهایی‌ست که شاید تمایلی به انجام آن‌ها نداشته باشیم. همچنین در کتاب اثر مرکب از عادت‌های منفی که می‌تواند در بلند مدت تمام زندگی یک فرد را تحت تاثیر قرار دهد و کیفیت زندگی او را پایین بیاورد، صحبت شده است.

شهرت این نویسنده در ایران به علت انتشار کتاب‌های انگیزشی بوده و هر کتاب او نیز با ده‌ها ترجمه‌ی مختلف در کتابفروشی‌ها وجود دارد. اکثر کتاب‌های هاردی به افراد برای بهره‌وری بیشتر کمک می‌نماید.

دارن هاردی هرچند وقت یکبار، کتابی موفق و اثرگذار منتشر می‌نماید تا به مخاطبان خود برای رسیدن به اهدافشان کمک کند.

و در نهایت…

امروزه با مطالعه کتاب‌های خوب می‌توانیم خرد خود را افزایش دهیم و با لذت بردن از لحظه‌های زندگی، در راستای رسیدن به اهداف خود نیز تلاش نماییم.

با دانلود کتاب اثر مرکب می‌توانید استثنایی باشید و کیفیت زندگی خود را دگرگون نمایید. برای دانلود کتاب اثر مرکب به فروشگاه افکارمثبت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *