پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی کتاب خودت باش دختر

خرید کتاب خودت باش دختر

قبل از خرید کتاب خودت باش دختر، کمی با این کتاب آشنا شویم. این اثر نوشته ریچل هالیس از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون و نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۸ می باشد. هالیس در این کتاب به دختران توصیه می کند: از باور کردن دروغ‌هایی که درباره‌تان گفته شده است، دست بردارید تا تبدیل به همان کسی که واقعا هستید، شوید. برای دانلود کتاب خودت باش دختر به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

درباره کتاب خودت باش دختر

کتاب خودت باش دختر، پر از داستان‌هایی عجیب، خنده‌دار و تلخ می باشد که ریچل هالیس از زندگی شخصی‌ خودش تعریف می‌نماید. او از طریق نوشتن تجربه‌هایش سعی کرد آن‌ها را به ما بیاموزد و در این مسیر به زنانی که چالش‌هایی مانند او داشتند، کمک نماید. این کتاب در سال 2018 منتشر شد و در سراسر جهان نسخه‌های زیادی از آن سالانه به فروش می رود. این اثر یکی از کتاب‌های روان‌شناسی و فمینیستی محبوب خانم ها شد. ریچل هالیس در این کتاب رازهاى موفقیتش را به عنوان یک زن، کارآفرین، یک مادر شاغل، ورزشکار و نویسنده را برای بقیه‌ی هم‌ جنس‌هایش بازگو می‌نماید. او عقیده دارد راز موفقیتش پذیرش واقعیات هایی بود که همه ما درباره‌شان به خودمان همیشه دروغ مى‌گوییم. شما می توانید با خرید کتاب خودت باش دختر از سایت افکار مثبت، هدیه زیبایی به خانم های اطرافتان بدهید.

لحن کتاب چگونه است؟

این کتاب با لحنی گیرا و طنز، نوشته شده و خواننده را با خود همراه مى‌نماید. مطالب این کتاب در عین سادگى بسیار جذاب است که شما احساس مى‌کنید در حال خواندن مطلبی در اینستاگرام نویسنده می باشید. موضوعات این کتاب به ‌شدت با کارهای روزمره ما گره خورده‌ است و همین سادگى باعث می‌شود تا خواننده از مطالعه این کتاب خسته نگردد.

تو فوق العاده هستی!

«تو خیلى خوبى، پس مى‌توانى!» این جمله کلیدى اکثر کتاب‌های مشابه خودت باش دختر می باشد، اما ریچل هالیس بعد از اینکه در هر فصل، تجربه‌های خود را ذکر می‌کند، دروغى را موشکافى کرده، و در پایان همان فصل حداقل 3 روش مناسب براى نابود کردن وجهه راستى‌ نماى آن دروغ پیشنهاد مى‌نماید. این روش‌ها، ساده و کاربردى می باشند و هزینه‌اى ندارند. به‌طور‌کلی این کتاب، اثری دلچسب، انگیزه‌بخش و دوست‌داشتنى می باشد؛ براى آنان که مى‌خواهند دست از باور کردن دروغ‌ها بردارند و تبدیل به خود واقعى‌شان بشوند.

خرید کتاب خودت باش دختر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

خرید و مطالعه کتاب خودت باش دختر را به تمامی زنان و دختران پیشنهاد می‌کنیم. به‌کارگیری مهارت‌های یاد شده در کتاب پیش‌ رو زمینه رضایتمندی و خودباوری را در دختران به وجود می‌آورد. شما می توانید این کتاب فوق العاده ارزشمند را از سایت افکار مثبت دانلود کنید.

ریچل هالیس؛ نویسنده کتاب خودت باش دختر

ریچل، فردی است که آثارش بیشتر شبیه به فراخوانی جهانی برای آزادی و آزادگی تمام دختران و زنان دنیا می باشد؛ او موسس یک سایت و شرکت به نام خودش است که در حوزه‌ی مسائل حقوقی برای زنان فعالیت می‌نماید. ریچل با کتاب خودت باش دختر، شرمنده نباش دختر و خودت را به فنا نده شهرت زیادی پیدا نمود. او در حال حاضر 36 ساله است و با همسر و فرزندانش در لس‌آنجلس زندگی می‌نمایند. وی چندین کتاب متفاوت، از جمله یک کتاب آشپزی و مجموعه رمان درباره یک دختر جوان در لس‌آنجلس نوشته است. جدیدترین کتاب ریچل که بعد از کتاب خودت باش دختر و دست از عذرخواهی بردار دختر منتشر شده، “انتظار چنین فاجعه ای نداشتم” نام دارد. خرید کتاب خودت باش دختر و مطالعه آن به شدت پیشنهاد می شود.

جملاتی از کتاب خودت باش دختر

10 ساله بودم و در اردویی تابستانی به‌ سر می‌بردم. با دوستانم مشغول بازیِ پرچم را بگیر بودیم و حتی برای یک ثانیه هم توانایی کنترل ادرارم نداشتم. دلم نمی خواست کسی بفهمد شلوارم را خیس کرده‌ام؛ بنابراین یک بطری آب روی خودم خالی کردم و خیس شدم. تصور کنید! هیچ‌‌کس حتی کریستین کلارک (معشوقه دوران مدرسه‌ام) هم متوجه ‌نشد. حتی در آن‌ زمان هم بسیار زیرک و باهوش بودم.

کلام آخر

این کتاب گرانبها اثر ریچل هالیس، یکی از مفیدترین اثرها برای تمامی خانم ها است که هر دختر یا زنی با خواندن این کتاب تصورات قدیمی اش را دور ریخته و تبدیل به خود واقعی اش می شود. این پیله ای که دورتان کشیده شده است را بشکافید تا پروانه زیبایی که در آن وجود دارد را مشاهده کنید. برای دانلود کتاب خودت باش دختر به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن