پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب بیشعوری

خرید کتاب بیشعوری

جهت خرید کتاب بیشعوری ابتدا با این کتاب جذاب آشنا شویم. آیا از اینکه همسایه تان زباله هایش را در جوی آب می ریزد عصبانی می باشید؟ آیا تا به حال پیش آمده که در اداره ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت ها در رفت و آمد باشید؟ آیا احساس می کنید برخوردهای رئیس تان با شما توهین آمیز می باشد؟ آیا با شنیدن حرف های سیاست مداران دچار رعشه و ناسزاگویی می گردید؟ با دانلود کتاب بیشعوری با این بیماری بیشتر آشنا شوید!

چکار کنیم؟

 اگر این مشکلات را در زندگیتان دارید، شما با افراد بیشعور درگیر هستید. اما اگر این مشکلات را در زندگی خود حس نمی نمایید، متاسفانه باید بگویم که شما به خطرناک ترین بیماری جهان یعنی بیشعوری مبتلا می باشید! ولی نگرانی از این بابت نداشته باشید، شما با مطالعه این کتاب می توانید خود را معالجه کنید.

نوشتن کتاب بیشعوری چگونه شکل گرفت؟

خاویر کرمنت در فصل اول این کتاب، درباره این صحبت می کند که خود تا مدت ها یک بیشعور به تمام معنا بود؛ اما به محض این‌که به بیشعوری خودش پی برده است، به دنبال راهی برای درمان آن گشت. بعد از اینکه موفق شد این کار را انجام دهد و بیشعوری خود را درمان نماید، شغل خود را تغییر داد و امروزه بیشتر زمان خود را برای کمک به افراد بیشعور می گذارد.

کتاب بیشعوری

قبل از خرید کتاب بیشعوری با مفهوم آن آشنا شویم!

با نگاهی به عنوان کتاب کاملا می توان تشخیص داد که می خواهد چه چیزی را به ما بفهماند. کتاب بیشعوری به طور کلی در قالب یک طنز نوشته شده و در همین قالب چیزهایی زیادی را به ما می آموزد. همه ما در بخش هایی از زندگی خود یک بیشعور بودیم و حتی ممکن می باشد که هنوز هم باشیم! با مطالعه این کتاب می توانید متوجه شوید که بیشعور می باشید یا نه و اگر هستید، به سرعت جلوی آن را گرفته و بیماری خود را معالجه نمایید. شما می توانید از طریق فروشگاه آنلاین اینترنتی افکار مثبت به خرید کتاب بیشعوری اقدام کنید.

محتوای طنز کتاب بیشعوری

کرمنت این کتاب را به طنز ترین روش ممکن نوشته است. همانطور که می دانید نام کتاب، به خودی خود، افراد را به خواندن آن جذب می کند. متن کتاب نیز بسیار دوستانه نوشته شده و نویسنده بخش زیادی از داستان را به تعریف خاطراتش می پردازد و از دوران بیشعوری اش می گوید که تا چهل سالگی از این مریضی رنج برده.

معرفی نویسنده کتاب

خاویر کرمنت زمانی یک پزشک مطرح بوده و جایگاه بزرگی در زندگی حرفه ای خود داشته است. همیشه افراد زیادی که دوروبرش بودند به او احترام می گذاشتند و کسی روی حرفش حرف نمیزد و همیشه منتظر تصمیمات او بودند. اینجاست که زندگی به او می گوید: «تو یک بیشعوری و حالا وقت این رسیده که نتایج رفتارت را ببینی».

زندگی ام از هم پاشید!

از آن جا بود که زندگی خاویر از این رو به آن رو گشت. همه چیز از هم پاشیده شد، و همسر و فرزندان و دوستانش تک به تک او را ترک نمودند. او اینجا متوجه می شود احترامی که تا قبل به او می گذاشتند از ترس و وحشت بوده است. بعد از این قضیه متوجه می شود که یک بیشعور به تمام معناست و نیازمند است تا درمان شود. پس از تلاش فراوان روانپزشک و دکترها، به او می گویند که بیشعوری فابل درمان نمی باشد. ولی او ناامید نگشت و نه تنها ثابت کرد که این بیماری قابل درمان می باشد؛ بلکه ادعا می نماید مانند داروهای مخدر، اعتیاد آور هم می باشد. او در سال 1990 اولین کتاب خود از مجموعه بیشعوری را چاپ کرد که در حال حاضر طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرده است. جهت خرید کتاب بیشعوری به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

بخشی از کتاب

همسرم یک بار جشن تولد غافلگیرکننده  ای برایم تدارک دید، اما غافلگیرکننده  ترین چیز این بود که فقط شش نفر در آن مراسم شرکت کردند، که 3 تای آن ها هم زن و بچه ی خودم بودند. اما من آن را به  پای حسادت دوستانم نسبت به موفقیت های چشمگیرم گذاشتم. اما داستان چیز دیگری بود …

کلام آخر

کتاب بیشعوری حاوی نکاتی همراه با طنز و کنایه است که کمک می کند اگر مقداری بیشعوری در وجود شما هست از بین ببرد. با دانلود کتاب بیشعوری و مطالعه آن از سایت افکار مثبت می توانید انسان مفیدتری برای اطرافیان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن