پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب دانش ثروتمند شدن

خرید کتاب دانش ثروتمند شدن

جهت خرید کتاب دانش ثروتمند شدن  با ما همراه شوید. حتما درباره کتاب‌هایی نظیر قانون جذب چیزهایی شنیده‌اید؛ این کتاب‌ به شما کمک می‌کند تا بتوانید ثروتمند شوید و زندگی خود را دگرگون نمایید. همان‌گونه که شاید بدانید ثروت موضوع مهمی در زندگی ما انسان‌ها به شمار می‌آید، هر چند مسائل مهم دیگری نیز برای داشتن یک زندگی خوب مطرح‌اند اما از اهمیت ثروت نمی‌کاهند. بهره‌مندی از ثروت و درآمد بالا می‌تواند موجب افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس همه ما شود و جایگاه اجتماعی ما را ارتقا ببخشد. یکی  از کتاب‌هایی که با مطالعه عمیق آن می‌توانید راه‌های مناسبی برای کسب ثروت کشف کنید، کتاب دانش ثروتمند شدن است. این کتاب به طور خلاصه به شما می‌گوید که باید توجه داشته باشید ثروت و موفقیت در زندگی بیشتر از اراده، به تلاش نیاز دارد.

درباره کتاب دانش ثروتمند شدن، اولین کتاب در حوزه موفقیت

بله! درست خواندید، کتاب دانش ثروتمند شدن را می‌توان اولین اثری خواند که وسیله و امکان دگرگون شدن زندگی را به تمامی انسان های تلاشگر می‌آموزد. به یاد داشته باشید که رهنمودهای این کتاب به صورت انتزاعی نمی باشند و نتایج عملی ارزشمندی را در زندگی به همراه می‌آورند. اگر به دنبال این هستید که در زندگی خود به ثروتی قابل توجه برسید، این کتاب منتظر شماست.

با خرید کتاب دانش ثروتمند شدن بدانیم:

همان‌طور که شاید بدانید مسئله کسب ثروت یکی از مناقشه‌برانگیزترین موضوعات در مسیحیت به شمار می‌آید، پیروان مذهب پروتستان کار و جمع‌آوری ثروت را کار پسندیده‌ای می‌دانند. جامعه شناس برجسته آلمانی “ماکس وبر” در کتابی به نام اخلاق پروتستانی و روح سرمایه ‌داری به طور کامل به این مسئله اشاره نموده است. کتاب دانش ثروتمند شدن نیز ادعای ساده‌ای دارد و آن‌هم این است که میل به کسب ثروت هیچ مشکل و ایرادی ندارد و این میل، تمایلی حقیقی، ارزشمند و شایسته ستایش می باشد. پس ضرورتی نیست که این میل را سرکوب کنیم و خودمان را سرزنش نماییم.

محتوای کتاب دانش ثروتمند شدن

کتاب دانش ثروتمند شدن رویکردی بسیار عملگرایانه و نتیجه محور داشته و از پرداختن به حواشی و نظریات فلسفی تا حد امکان اجتناب می‌نماید. این کتاب را می‌توان یک خودآموز برای کسب ثروت به شمار آورد. هر چند فصل‌های اولیه کتاب به تعدادی از مبانی فکری نویسنده به طور مختصر اشاره دارد. در این اثر، ثروتمند شدن بیش از آن ‌که متاثر از محیط زندگی، استعداد، زندگی سخت‌گیرانه و صرفه‌جویانه باشد، نتیجه به کار بردن روش‌های معینی می باشد که زندگی انسان‌ها را دستخوش تغییر می‌دهد. خرید کتاب دانش ثروتمند شدن از سایت افکار مثبت امکان پذیر است.

درباره والاس واتلز، فردی فقیر که به ثروت فراوان دست یافت

والاس واتلز در سال 1860 در شهر نوندای ایالت ایلینویز آمریکا به دنیا آمد. او در خانواده‌ای فقیر بزرگ شد که پدرش در مزرعه کوچکشان کار می‌کرد و مادرش به عنوان یک خدمتکار روزگار را می‌گذراند. والاس تنها بچه این خانواده بود و از همان دوران کودکی به عنوان کارگر در مزرعه پدر خود کار می‌کرد. وی 2 دهه اول زندگی خود را در همان مزرعه خانوادگی زندگی کرده است. نویسنده هنگامی‌ که 27 ساله شد با خانم ابی والترز ازدواج نمود که حاصل این ازدواج سه فرزند به نام‌های راسل، آگنس و فلورانس شد. بیشتر اطلاعاتی که از زندگی والاس باقی مانده، به وسیله دخترش فلورانس جمع‌آوری شده است. او زندگینامه پدرش را برای یک مجله مشهور آمریکایی ارسال نمود تا آن‌ها بتوانند چاپش کنند.

خرید کتاب دانش ثروتمند شدن را به چه افرادی توصیه می‌کنیم؟

خواندن و خرید کتاب دانش ثروتمند شدن برای همه علاقه‌مندان به حوزه خودیاری و افرادی که به دنبال بهبود کیفیت زندگی خود هستند، مناسب می باشد. این کتاب برای همه کارکنان، مدیران شرکت‌ و صاحبان کسب‌ و کار قابلیت استفاده دارد و مشاوران شرکت‌ و کمپانی‌ها نیز می‌توانند آن را مطالعه نمایند.

کلام آخر

شما با خرید کتاب دانش ثروتمند شدن از سایت افکار مثبت مطمئن می شوید که کار بسیار درستی انجام داده اید. زیرا پس از مطالعه این اثر گرانبها، ارزش واقعی آن را می فهمید و میتوانید زندگی به به نوع دیگری ببینید. این کتاب به شما کمک می کند تا از کوچکترین انرژی های منفی جلوگیری کنید و تمامی تفکرات اشتباه گذشته که از موفقیت شما جلوگیری می کرد را بدانید. همین حالا برای خرید کتاب اقدام کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن