پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب مادر خوب مادر بد

خرید کتاب مادر خوب مادر بد

برای تهیه خرید کتاب مادر خوب مادر بد ابتدا با آن آشنا شوید. کتاب مادر خوب و مادر بد، بحثی پیرامون وجود احساسات متناقض در روابط مادر و فرزند می باشد. مطالعات روان‌شناسی ثابت کرده است که آگاه شدن به احساسات، امکان مدیریت و کنترل آنها را بیشتر می‌کند.  این کتاب، درباره احساساتی که هستند اما افراد اطلاعی از وجود آن ها ندارند، اطلاعاتی ارائه می‌نماید. دامنه طبیعی احساساتی را که در این رابطه تجربه می‌گردد، اما به دنبال آن، احساس بد بودن و عذاب وجدان وجود دارد، به شما نشان می‌دهد.

مدیریت

کتاب مادر خوب و مادر بد راه‌ کارهایی برای مدیریت و تنظیم احساساتی که تجربه می‌گردد اما مادران نمی‌دانند با آن ها چه کنند، ارائه می‌نماید. همچنین درباره عواملی که بر شدت احساسات اثر تاثیر دارند را می گوید تا مادران بتوانند کنترل بیشتری بر احساسات خود پیدا کنند.

چکیده کتاب

فرزند پروری وظیفه‌ ای رشد ‌دهنده، لذت بخش، سخت و چالش ‌برانگیز می باشد. کتاب مادر خوب و مادر بد در مورد «احساسات» مادر ها است؛ آن هم بخشی از حسی که بسیاری از مادران نسبت به آن‌ها آگاهی نداشته و یا از تناقضات آن سردرگم می‌شوند. مطالعات روانشناسی مشخص کرده که آگاه شدن به احساسات، امکان مدیریت و کنترل آن‌ها را بسیار بیشتر می‌نماید. به این ترتیب می‌توان گفت که این کتاب برای «آگاه شدن» مادران از «احساساتی» می باشد که نسبت به آن آگاهی نداشته یا نمی‌دانند با آن چه کار کنند.

برای خرید کتاب مادر خوب مادر بد بخشی از آن را مطالعه کنیم

به ‌طور معمول مادر فردی می باشد که از روز نخست مراقبت‌ های فرزند را بر عهده می‌گیرد. یعنی مادر زنده ماندن نوزاد را تضمین می‌نماید. به همین دلیل رابطه ‌ای عمیق و تنگاتنگ بین مادر و فرزند به وجود می آید. این رابطه است که باعث می گردد نوزاد انسان در نهایت تبدیل به یک انسان سالم، مستقل و اجتماعی گردد. در رابطه مادر و فرزند، قدرت، عشق، تحقیر و خشم در کنار هم وجود دارد.

خرید کتاب مادر خوب و مادر بد
درباره نویسنده

دکتر نهاله مشتاق روان‌شناس بالینی و روانکاو، در تهران به کار بالینی مشغول می باشد. وی یکی از بنیان گذاران و مدیر موسسۀ خدمات روان شناختی هم‌ آوا در تهران است. او فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدرک روانکاوی خود را از انستیتوی روانکاوی شیکاگو دریافت نموده. دکتر مشتاق یکی از سردبیران مجله گفتمان روانکاوی  و عضو انجمن روانکاوی آمریکا می باشد.

تربیت کودک

درست از همان زمانی که احساس کردید باید عضو کوچکی به خانواده شما اضافه گردد، باید به فکر مسائل مهمی همچون تربیت و مراقبت از او، نوع رفتارتان، و هر قدمی که برمی دارید، حتما باشید. در حقیقت پرورش فرزند یکی از بزرگترین چالش های زندگی هر پدر و مادری محسوب می شود و برای این که بتوانید از پس آن برآیید، باید روی این مهارت کار کنید و آگاهی و دانش خود را در این زمینه افزایش دهید که یکی از بهترین روش ها کمک گرفتن از انواع کتاب روانشناسی کودک و نوجوان است. شما می توانید خرید کتاب مادر خوب مادر بد را از سایت افکار مثبت داشته باشید.

تاثیر کتاب مادر خوب و مادر بد برا آگاهی مادران

مطالعات روانشناسی نشان داده است که آگاه‌شدن به احساسات، امکان مدیریت و کنترل آن‌ها را بسیار بیشتر می‌کند. به این ترتیب می‌توان گفت که این کتاب برای «آگاه‌ شدن» مادران از «احساساتی» می باشد که نسبت به آن آگاهی ندارند یا نمی‌دانند با آن‌ چکار کنند. کتابی که پیش رو دارید، بخش اول در رابطه با مسائل فرزندپروری می باشد که به منظور آگاهی رسانی والدین تهیه شده است.

این کتاب به مادران چه کمکی می کند؟

اگر هنوز فرزندتان به دنیا نیامده است و شما نگران این هستید که نتوانید از پس این مسئولیت خطیر برنیایید، افکار مثبت به شما پیشنهاد خرید کتاب مادر خوب مادر بد را می دهد. شما با مطالعه این کتاب تکنیک های فرزندپروری که براساس نکات روانشناسی است را یاد می گیرید که می تواند بسیار موثر باشد.

کلام آخر

افکار مثبت فروشگاه معتبر اینترنتی کتاب، به مادرانی که دغدغه رشد فرزند و نحوه تربیت آن ها را دارند خرید کتاب مادر خوب مادر بد را توصیه می کند. شما با مطالعه این کتاب نکات تربیت فرزند را آموزش می بینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن