پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب فصل های زندگی

فصل های زندگی

برای خرید کتاب صوتی فصل های زندگی، ابتدا با این کتاب مفید آشنا شوید. فصل های زندگی کتابی پر از اطلاعات عقل سلیم است، اما یادآور خوبی برای ماست. به عنوان مثال، ما در موقعیتی هستیم که می دانیم باید تغییر کنیم و چیز جدیدی را امتحان نماییم، زیرا کاری که انجام می دادیم دیگر جواب نمی دهد، اما ما روی ایده های قدیمی، دوستان و روش های گذشته سرمایه گذاری کرده بودیم. پس باید با این نا امیدی چکار کنیم؟ اعتقادات قدیمی ما باعث شده تا از ایجاد تغییر در خودمان خودداری کنیم. ولی با گوش دادن به این کتاب می خواهیم تغییر اساسی ایجاد نماییم.

همانطور که نویسنده توضیح می دهد

“ما تمایل داریم ایده هایی قدیمی را جمع آوری کنیم و به آنها بچسبیم که باعث محدودیت پیشرفتمان می شود. ما دوستی‌ها را گرامی می‌داریم، حتی اگر دوستی‌ها مانع رشد شخصی ما شوند… ما در زندگی سرگردانیم و به مردم و نگرش‌ها و ایده‌هایشان اجازه می‌دهیم شخصیت‌های ما را شکل دهند. افرادی که نگرش‌ها و ایده‌هایشان در مسیر پیشرفت، بهره‌وری یا خوشبختی کم آورده است… نگرش‌ها، نتایج یا شادی‌ها همیشه بهبود می‌یابند، ما باید نظم دردناکی را که برای «پاک کردن» باغ زندگی‌مان لازم است، اعمال کنیم.» برای خرید کتاب صوتی فصل های زندگی به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

فصل های زندگی

فصول: بهار، تابستان، پاییز و زمستان به عنوان قیاسی برای مراحل و اتفاقات مختلف زندگی ما استفاده می شود. این کتاب توضیح می‌دهد که چگونه همه ما در فصول مختلف زندگی از زمستان سخت که در آن همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود تا تابستان فوق‌العاده‌ای که در آن زندگی زیبا است، می‌گذرانیم. رون به اشتراک می‌گذارد که چگونه می‌توانیم روزهای سخت را پشت سر بگذاریم و از روزهای خوب بیشتر لذت ببریم.

با خرید کتاب صوتی فصل های زندگی پیشرفت کنید!

برای پیشرفت در آینده باید 10 مهارت کلیدی را یاد بگیرید. اما قبل از شروع یادگیری مهارت ها، باید کارهایی را انجام دهید؛ مثلا تصمیم بگیرید که کدام کتاب را بخوانید و به چه ترتیبی آن ها را مطالعه کنید. آیا می خواهید دوره های آنلاین رایگان را نیز برای یادگیری این مهارت ها بگذرانید. به گذشته فکر کنید، چه موانعی مانع از رسیدن شما به اهدافتان شد؟ چگونه برای غلبه بر این موانع برنامه ریزی می کنید، در صورتی که در حین یادگیری 10 مهارت کلیدی مورد نیاز برای مشاغل آینده ایجاد شوند؟

در این کتاب چه مهارت هایی را آموزش می بینیم؟

شما تصمیم گرفته اید که چه کتاب هایی را بخوانید و به چه ترتیبی آنها را مطالعه کنید. تا 10 مهارت کلیدی را بیاموزید. همین الان شروع به خواندن کتاب نمایید. در حین خواندن یادداشت برداری کنید و وقتی یک کتاب را تمام کردید، دستی به پشت خود بزنید، سپس شروع به خواندن کتاب بعدی کنید. اما مطمئن شوید که پنج ایده بزرگ را از هر کتابی که می خوانید استخراج نمایید. پس از پایان خواندن پنج کتاب، شروع به ترکیب ایده های کتاب های مختلف کنید. شما نمی خواهید شتاب خود را از دست بدهید. ادامه دهید. اگر وقت مطالعه ندارید می توانید با خرید کتاب صوتی فصل های زندگی، هنگام شب از نکات مفید آن بهره مند شوید.

پنج ایده عالی از فصل های زندگی

  • فرمول موفقیت برای یکی منجر به خود ویرانگری دیگری می شود
  • اتفاقی که حتی همین دیروز رخ داد دیگر هیچ پیامدی ندارد، مگر اینکه بخواهیم به آن اجازه دهیم. آنچه اهمیت زیادی دارد این است که چه کسی و چه چیزی امروز و هر روز پس از آن اثر خود را بر جای می گذارد
  • بین کسی که جانش را رها کرده و کسی که امیدش را رها کرده است، تفاوت کمی وجود دارد
  • برای ناملایمات سپاسگزار باشید، زیرا روح انسان را وادار به رشد می کند؛ زیرا مطمئناً شخصیت انسان نه در غیاب دشواری، بلکه در پاسخ به دشواری شکل می گیرد.
  • معلم همیشه بزرگترین دریافت کننده دروسی است که می خواهد به دیگران بیاموزد
کلام آخر

کتاب فصل های زندگی به شما آموزش می دهد که در هر مرحله از زندگی باید چه شیوه ای را در پیش بگیرید. با خرید کتاب صوتی فصل های زندگی از سایت افکار مثبت می توانید با گوش دادن در زمان هایی که وقت نگاه کردن به کتاب ندارید از نکات بسیار عالی این اثر بهره مند شوید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن