پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب معجزه سپاسگزاری

خرید کتاب معجزه سپاسگزاری

برای خرید کتاب معجزه سپاسگزاری نوشته راندا برن (۱۹۴۵)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی، آشنا شوید. این کتاب که در انتشارات نسل نواندیش با نام معجزه سپاسگزاری ترجمه شده است، یکی از کتاب‌های نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، راندا برن می باشد. او در این کتاب با زبانی ساده و تمرین‌هایی مناسب به مخاطب آموزش می‌دهد که چگونه می‌تواند همه‌ی آنچه را که دارد، متوجهش شود و با سپاسگزار بودن برای همه‌ی آن‌ها، زندگی خود را تغییر دهد.

هدف نویسنده از نوشتن این کتاب چه بود؟

راندا برن نویسنده مشهور کتاب‌های مشهور، در کتاب معجزه سپاسگزاری خود سعی کرده به ما گوشزد نماید بابت نعمت‌های زندگیمان سپاسگزاری کرده و از این راه به صلح و آرامش درونی و واقعی برسیم. او این کار را در قالب یک برنامه بیست و هشت روزه یاد داده و تمرین‌هایی برای هر روز در نظر داشته است. انجام این تمرین‌ها و داشتن یک لیست نوشته‌شده از همه‌ی چیزهایی که در زندگی ما مناسب است و بابتش خوشحال هستیم، باعث می‌شود دورانی را که زندگی سخت می‌گذرد، راحت‌تر پشت سر بگذاریم.

محتوای کتاب معجزه سپاسگزاری چیست؟

کتاب معجزه سپاسگزاری ما را به مسیری سوق می دهد که نسبت به شرایط سخت کمتر واکنش نشان دهیم. کسب و کارمان موفق‌تر از همیشه گردد و هر روز صبح به خاطر نعمت نفس کشیدن در یک روز جدید شکرگزاری کنیم. تمرین‌ها و جملات این کتاب، کمک قابل توجهی به داشتن زندگی بهتر برای هر کدام از ما می‌نماید. همچنین کمک می‌کند شخصیت خود را از عصبانی و شاکی بودن به انسان‌ها بهتر تبدیل کنیم؛ انسانی که مسئولیت کامل اتفاقاتی را که مسئولش است را، به عهده می‌گیرد و توانایی دارد تا بهترین اتفاقات را عملی کند همچنین چنین شخصیتی کنترل زندگی خود را به دست می‌گیرد، فیلمنامه‌ی زندگی‌اش را خودش می‌نویسد و معمار آینده‌ی خودش می باشد. خرید کتاب معجزه سپاسگزاری از سایت افکار مثبت امکان پذیر است.

با خرید کتاب معجزه سپاسگزاری و تمرین کردن قدر داشته هایتان را بدانید!

بر اساس ادعای آمده در کتاب معجزه سپاسگزاری نوشته‌ی راندا برن، اگر هر روز یکی از تمرین‌های سپاسگزاری را انجام بدهید، پس از بیست و هشت روز روز تاثیری شگفت‌انگیز در زندگیتان مشاهده می‌نمایید. ولی شرط اصلی این می باشد که به این کار از ته دل باور داشته و با انگیزه و اشتیاق کامل هرروز تمرین‌های سپاسگزاری را انجام بدهید. این تمرین‌ها به شما کمک می‌کند دانشتان را نسبت به زندگی افزایش دهید و سازوکار زندگی را متوجه شده و بدانید داشتن چیزهایی که در رویای شما است، چقدر راحت می باشد. فقط باید تمرکز نمایید،  قدر داشته‌هایتان را بدانید و روی این قضیه تمرکز کنید که همین داشته‌های شما از کجا آمده‌است.

درباره نویسنده

راندا برن از نویسندگان و کارگردان‌های مشهور و پرسروصدای قرن بیستمی می باشد که بیشتر ما او را با “مستند راز” به یاد می‌آوریم. در واقع کتاب‌های راندا برن به شدت توانسته است ایده قانون جذب را میان خوانندگان در سطح جهان مطرح نماید. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن نویسنده کتاب معجزه سپاسگزاری را در میان ۱۰۰ زن موفق جهان انتخاب کرده است. تجربیات او در زندگی‌اش را به کشف قانون جذب سوق داد که نه تنها زندگی خودش را، بلکه زندگی بسیاری از مخاطبین آثارش را نیز تغییر داد. با خرید کتاب معجزه سپاسگزاری و مطالعه این اثر بزرگ قدر داشته های زندگی‌تان را بیشتر بدانید.

قانون جذب در کتاب معجزه سپاسگزاری

هرچند آثار راندا برن همواره با انتقادهایی روبه‌رو می باشد، اما او در کتاب معجزه سپاسگزاری می‌گوید شواهد نشان می‌دهد که هرچه بیشتر سپاسگزاری روزانه را انجام دهیم، فراوانی بیشتری به سوی ما سرازیر می‌گردد. او علاوه بر حقایق متافیزیکی شناخته‌شده در مورد انرژی، نظر خود را بر شواهد زندگی خودش و بسیاری از افراد دیگر که از زمان کشف قانون جذب تغییر نموده‌اند، استوار می‌کند.

کلام آخر

کتاب معجزه سپاسگزاری یکی از آثار با ارزش است که با قانون جذب شما را به زندگی امیدوار می کند و با تمرین هایی که دارد به شما ثابت می کند که در زندگی داشته هایی دارید که باید قدرشان را بدانید و برایشان زندگی کنید. خرید کتاب معجزه سپاسگزاری و هدیه دادن این کتاب ارزشمند به عزیزانتان که فکر می کنند انگیزه ای در زندگی ندارند کمک کنید. جهت تهیه این کتاب به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن