پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب معجزه سپاس گزاری

خرید کتاب معجزه سپاسگزاری

قبل از خرید کتاب معجزه سپاس گزاری حتما این مقاله را مطالعه کنید. احساس خوبی که همه ما در بچگی داشتیم این بود که هر روزمان نوید دهنده سرگرمی ها و رویدادهای تازه می شد و هیچ چیزی شادی مان را نقش برآب نمی کرد. ولی هنگامی که رشد کردیم و به بلوغ رسیدیم ،مشکلات، مصایب و گرفتاری ها، خود را بر ما تحمیل کردند و نا امید شدیم و آن‌چه که در کودکی به آن باور داشتیم یکدفعه ناپدید شد. این موردها یکی از دلایلی می باشد که در بزرگسالی دوست داریم به بچه ها نزدیک باشیم تا دوباره همان احساس دوران بچگی را تجربه نماییم، هرچند اگر برای یک لحظه کوتاه باشد.

درباره‌ی کتاب معجزه سپاسگزاری:

زندگی پر از اتفاقات ناگهانی و مصائب سخت و پیچیده می باشد که گاهی منجر به فراموشی نعمات بیشماری که خداوند در اختیار انسان قرار داده می‌شود. راندا برن نویسنده استرالیایی و چهره محبوب سال 2007 مجله تایمز، در کتاب معجزه سپاسگزاری به اهمیت این موضوع در جنبه‌های مختلف زندگی هر فردی می‌پردازد و یادآوری می‌کند که سپاس گزار بودن تا چه حد می‌تواند در زندگی افراد موثر باشد و با روش‌هایی که پیش پایتان می‌گذارد، شما را به سوی احساس رضایت درونی، زندگی سالم‌تر و روابط بهتر هدایت می کند.

فرو رفتن در مشکلات

گاهی به دلیل غرق شدن در زندگی روزمره بسیاری از نعمات زندگی برایتان عادی شده و اهمیت آن‌ها در ذهنتان کم‌رنگ می‌شود. خرید کتاب معجزه سپاس گزاری و مطالعه آن می تواند به شما در این زمینه کمک کند. برن سعی دارد با استفاده از تمارین ساده اما کارآمد، این فراموشی را از بین ببرد تا بیشتر از قبل قدر داشته‌هایتان را بدانید و از غم و اندوهی که به سبب سختی‌ها و رنج‌های زندگی متحمل شدید رهایی یابید.

شکرگزار باشید!

حتما شما در طول زندگی برای مسائل مختلف از خداوند شکرگزار بوده‌اید؛ اما این کار را به عنوان یک عادت در زندگیتان تبدیل نکرده‌اید. هدف نویسنده از نوشتن این کتاب، شکرگزاری آگاهانه می باشد تا با استفاده از آن، این عمل تاثیرگذار را به عادت هر روزتان تبدیل نمایید. هرچه بیشتر سپاس گزار باشید، بیشتر در زندگی احساس رضایت خاطر می‌کنید و کمتر دست به غر زدن و نا‌رضایتی می‌زنید. با استفاده از تمارین کتاب شکرگزاری می‌توانید تفکرات منفی، رنج‌ها و مشکلات خود را بهبود بخشید و آرزوهای دور از ذهنتان را به واقعیت تبدیل نمایید.

خرید کتاب معجزه سپاس گزاری

شما می توانید این کتاب را از فروشگاه معتبر اینترنتی کتاب، یعنی افکار مثبت با بهترین قیمت خریداری نمایید. همین حالا کلیک کرده و جهت خرید کتاب اقدام کنید.

کتاب معجزه سپاسگزاری برای چه کسانی مناسب می باشد؟

بدون شک هر فردی مشکلات سخت و روزهای طاقت‌فرسا در زندگی اش داشته و در برهه‌ای از زمان احساس ناامیدی کرده است. این کتاب برای کسانی که چشم خود را بر موهبت‌های زندگی بسته‌ و دیدگاه منفی به اتفاقات پیرامون خود دارند، مناسب می باشد تا با معجزه سپاس گزاری از نگاه دیگری به جهان و مسائل مختلف نگاه کنند.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم

راندا برن، نویسنده و تهیه کننده‌ای بسیار موفقی می باشد که در طول زندگی‌اش به معرفی قانون جذب پرداخته و فیلم‌های بسیاری درباره‌ی این موضوع حیرت‌آور ساخته و در این راه نیز خیلی موفق بوده است. پیش از این نویسندگان زیادی بوده‌اند که درباره‌ی قانون جذب بحث کرده‌اند اما راندا برن توانست به نحوی دقیق و جامع به شرح آن بپردازد.

زندگی نویسنده

او در سال 2004 بخاطر فوت پدرش به افسردگی دچار گشت. اما پس از مدتی با کمک دخترش بیماری‌ خودش را درمان کرد و شروع به خواندن کتاب‌های روانشانسی درباره‌ی تفکر مثبت و قانون‌های جذب نمود. او زندگی‌اش را وقف تبلیغ این فرهنگ کرد و پس از کتاب پرفروش راز، شروع به نگارش و چاپ کتاب‌های جذاب‌ تری مثل معجزه سپاس گزاری، قهرمان، قدرت و… کرد که هر کدام از آن‌ها به گونه‌ای جامع‌تر و باارزش‌تر نسبت به دیگری می باشند.

کلام آخر

کتاب معجزه سپاس گزاری یکی از بهترین اثرهای راندا برن، به شما کمک می کند تا قدر چیزهایی که دارید را بیشتر بدانید. ممکن است شما هیچ وقت به سلامتی خودتان فکر نکنید و قدر آن را ندانید؛ در حالی که این موضوع بسیار مهم است. پس مطالعه این کتاب الزامی می باشد. جهت خرید کتاب معجزه سپاسگزاری به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن