پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب چرا آدم های خوب کارهای بد می کنند

خرید کتاب چرا آدم های خوب بد می کنند

برای خرید کتاب چرا آدم های خوب کارهای بد می کنند، ابتدا باید با این کتاب پربار آشنا شویم. دبی فورد در کتاب خود سعی می کند توضیح دهد “چرا افراد خوب کارهای بد می کنند: چگونه از بدترین دشمن خود دست برداریم.” این کتاب به بررسی نیروهایی می‌پردازد که مردم را وادار می‌ کنند تا بر اساس ارزش‌ هایشان زندگی کنند و نیروهایی که مردم را عقب نگه می ‌دارند و در عین حال رویاهایشان را خراب می‌ کنند. فورد به طور خاص در مورد اثر توپ ساحلی صحبت می کند و به گفته او روشی است که احساسات سرکوب شده در نهایت به سطح می آیند و منشاء رفتارهای خود ویرانگر را آشکار می کنند.

همه ما شبیه به یکدیگر هستیم!

«چرا افراد خوب کارهای بد انجام می‌دهند» یک تحقیق قدرتمند در مورد نیروهای پنهانی است که ما را به ارتکاب اقدامات غیرقابل باور خود خرابکاری و خود تخریبی سوق می‌دهند. همه ما داستان ها را شنیده ایم. آنها در اخبار عصر، در صفحه اول روزنامه ها، و به عنوان تیتر روزنامه های هفتگی ظاهر می شوند: قهرمان ورزشی المپیک که پس از متهم شدن به تزریق استروئید از پا افتاده است، ستاره بیسبال که روی بازی های خودش قمار می کند. اینها تظاهرات مردمی خوبانی است که به بیراهه رفته اند و به وسواس ملی ما تبدیل شده اند. اما اقدامات بی‌شماری دیگر از خودتخریبی و اعمال ظالمانه غیرقابل تصور، بدون اطلاع ما، در حیاط خانه‌هایمان اتفاق می‌افتد؛ اینها افرادی هستند که اکثر آنها را جزو افراد خوب می دانند اما روانپزشکان یا جامعه شناسان ممکن است رفتار غیرصادقانه آنها را پیش بینی کنند.

این ها افرادی مانند من و شما هستند! افرادی که با رویاهای بزرگ برای آینده خود شروع کردند. اما علیرغم نیت خوبشان، کارهای بسیار بدی انجام دادند، اغلب بدون اینکه دلیل آن را بفهمند.

خرید کتاب چرا آدم های خوب کارهای بد می کنند به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

این کتاب به تمامی افرادی که حس می کنند باید تغییر کنند و آماده پذیرفتن این قضیه هستند پیشنهاد داده می شود. شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کتاب افکارمثبت این اثر گرانبها را با قیمتی باورنکردنی خریداری کنید. این اثر از دبی فورد به شما آموزش می دهد که همه انسان ها در درونشان نقاط تاریکی دارند و انسان خوب کسی است که ابتدا اعلت این داستان را بداند و سپس درصدد ازبین بردن آن برخیزد. دبی فورد به شما کمک می کند تا بتوانید تغییرات خوبی در زندگی و شخصیت خود ایجاد کنید.

عیب های خود را بپذیریم

شرم و انکار جنبه تاریک ما را به یک دلیل ساده تغذیه می کند. اگر ضعف‌ها، عیب‌ها و کاستی‌های خود را به‌ عنوان بخشی طبیعی از انسانیت خود بپذیریم، وقتی با انگیزه‌ای مواجه می‌شویم که نمی‌دانیم چگونه با آن برخورد کنیم، می‌توانیم کمک بخواهیم. ما می‌دانیم که این انگیزه‌های تاریک (مانند میل به داشتن رابطه جنسی با افرادی غیر از همسرمان، گرفتن پولی که به ما تعلق ندارد، یا دروغ گفتن برای موقعیت بهتر) بخشی طبیعی از زندگی ماست. انسانی که نیاز به درک و پذیرفتن دارد. اما از آنجایی که این تمایلات ناشناخته و بررسی نشده رها می شوند، در شرم و انکار در تاریکی پنهان می شوند. و آنجاست که خود سایه ما، جنبه های ناخواسته و انکار شده خودمان، قدرت بیشتری جمع می کند تا زمانی که یک انفجار اجتناب ناپذیر است.

افکار تاریک را با خرید کتاب چرا انسان های خوب کارهای بد می کنند و مطالعه آن از بین ببر!

زیربنای روان انسان، چیزی که اغلب از آن به عنوان جنبه تاریک ما یاد می شود، منشأ هر عمل خود خرابکاری است. این روحیه که از شرم، ترس و انکار متولد شده است، نیت خوب ما را به اشتباه هدایت می کند و ما را به اعمال غیرقابل تصور سوق می دهد. خود تخریبی و اقدامات نه چندان باورنکردنی خود خرابکاری. شما با مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد که چگونه این افکار تاریک را از بین ببرید.

کلام آخر

همه انسانس ها نقاط تاریکی دارند که فقط خودش از آن خبر دارد. اما ممکن است گاهی اوقات این نقاط تاریک زندگی را نیز تیره کند. برای پذیرفتن و درست کردن آن می توانید همین حالا اقدام کنید و این کتاب مفید را مطالعه نمایید. جهت خرید کتاب چرا انسان های خوب کارهای بد می کنند به افکار مثبت مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن