پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

خریدکتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

برای خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، معروف‌ترین اثر ناپلئون هیل به ارائه‌ی راهکاری موفق برای به‌دست آوردن ثروت و موفقیت، حتما با ما همراه شوید. ناپلئون هیل با فرمول 13‌گانه‌اش مسیر رسیدن به موفقیت را برای شما ترسیم کرده است. برای دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به لینک مربوطه مراجعه فرمایید.

درباره‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

موفقیت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید برای نویسنده باعث شد تا او طولانی‌ مدت به‌ عنوان مشاور رهبران تجاری، قرار بگیرد و هیل را در حقیقت تبدیل به یک میلیونر کرد. در این کتاب علاوه ‌بر خواندن داستان‌های افراد موفق زمان نویسنده، با برخی از آدم‌های موفق زمان خود مانند ماری کی اش، بیل گیتس، آرنولد شوارزنگر، ری کورک، مایکل جردن نیز آشنا می‌شوید.

چرا خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید پیشنهاد می شود؟

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در اوج مشکلات اقتصادی و رکود آمریکا چاپ شد. دقیقا در زمانی که بسیاری از مردم با بحران‌های مالی رو به رو بودند. ناپلئون هیل در این کتاب با تکیه بر قدرت ذهن تلاش کرده به مردم یاد دهد که با تغییر نگرششان می‌توانند به ثروت عظیمی برسند. دست پیدا کنند.

خواندن این کتاب را به چه کسی کسی مناسب است؟

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند در زمینه تجارت به موفقیت برسند مفید می باشد. اگر شما هم از افرادی هستید که می‌خواهید با اصول درست به ثروت برسید، این کتاب می‌تواند به شما کمک زیادی کند. خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از سایت افکار مثبت، بزرگترین مرجع کتاب های اینترنتی، موجود است.

درباره ناپلئون هیل نویسنده کتاب

ناپلئون هیل در اکتبر سال 1883 در ویرجینیای ایالات متحده آمریکا متولد گشت. او یکی از اولین افرادی بود که سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی را توسعه داد. وی نویسندگی را به‌عنوان گزارشگر کوهستان برای روزنامه های کوچک شهر از سن سیزده سالگی شروع نمود تا این‌ که با نوشتن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، به یکی از پرطرفدارترین نویسندگان انگیزشی دنیا تبدیل گشت. او در منطقه‌ای از آمریکا چشم به جهان گشوده بود که نادانی و بی‌سوادی در آنجا بسیار زیاد بود؛ اما او با تلاش های فراوان توانست در همان منطقه رشد کند و به نویسنده‌ای برجسته تبدیل بشود.

فهرست کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

1. قدرت فکر

 2. اشتیاق: نقطه ‌ی شروع هر موفقیت

 3. ایمان: تجسم و اعتقاد و نیل به آرزو

 4. تلقین به خود: وسیله‌ ای برای تأثیرگذاری بر ذهن ناخودآگاهتان

 5. علم تخصصی: مشاهدات و تجربه های شخصی

 6. تخیل: کارگاه ذهن

 7. برنامه‌ریزی سازمان‌یافته: تبلور اشتیاق در عملتان

 8. تصمیم: تسلط بر طفره

 9. پشتکار: تلاش مداوم، لازمه ی القای ایمان

 10. قدرت عقل کل: نیروی محرکه

 11. تسلط بر استحاله ‌ی جنسی

 12. ذهن ناخودآگاه: حلقه ‌ی رابط

 13. مغز: ایستگاه گیرنده و فرستنده‌ ی مغز

 14. حس ششم: درب ورود به مرکز خرد

 15. چگونه 6 شبح ترس را گول بزنیم؟

 16. کارگاه شیطان

قبل از خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، چند جمله از کتاب را بخوانیم

هنگامی که نویسنده این ابیات را سرود: «من ارباب سرنوشت خویش هستم، من ناخدای روح خویش می باشم»، باید به ما اطلاع می‌داد علت این‌که ما ارباب سرنوشت خود، ناخدای روح خود می باشیم این است که حتما قدرت کنترل کردن افکارمان را داریم.

  • اگر شاعر این حقیقت مهم را به ما گفته بود، می‌دانستیم که چرا ارباب سرنوشت خویش، ناخدای روح خود می باشیم. او باید با تأکید شدید به ما می‌گفت که این نیرو هیچ تلاشی نمی‌کند که بین افکار مخرب و سازنده تبعیض قائل شود و این نیرو، با همان سرعتی که ما را وادار می‌کند مطابق افکار مربوط به ثروت عمل کنیم، وادارمان خواهد کرد افکار مربوط به فقر را نیز به صورت واقعیت فیزیکی درآوریم.
  • وی باید به ما تذکر می داد که مغزمان، با افکار بانفوذی که در ذهن داریم، حالت آهنربایی پیدا می‌کند. این «آهنرباها» افراد، نیروها، و شرایطی از زندگی را به شیوه‌ای که هیچ کس با آن آشنا نمی باشد، به سوی ما جذب می‌کنند که با ماهیت افکار بانفوذ ما هماهنگ است.

جهت خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به افکار مثبت رجوع کنید.

کلام آخر

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به تمامی افرادی که قصد دارند به ثروت و موفقیت برسند پیشنهاد می شود. شما می توانید این اثر با ارزش را با قیمتی باورنکردنی از سایت افکار مثبت تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن