پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب شفای زندگی

خرید کتاب شفای زندگی

جهت خرید کتاب شفای زندگی کمی بیشتر با این اثر آشنا شویم. شما می توانید زندگی خود را شفا دهید! کتاب شفای زندگی لوئیز هی در سال 1984، یک مانیفست متمرکز بر پذیرش رادیکال خود است. محور کار، استفاده اختصاصی از جملات تاکیدی می باشد؛ تعویض افکار منفی با افکار مثبت. لوئیز می نویسد: «آنچه در مورد خود و زندگی باور داریم برای ما صادق می شود. لوئیز هیچکس فراتر از کمک نیست. حتی اگر فکر کنیم از خود متنفریم، لوئیز اشاره می کند، “این فقط یک فکر است و یک فکر را می توان تغییر داد.”

درباره نویسنده

نوشته لوئیز ساده، مستقیم و پر از شخصیت است. او می‌نویسد: «می‌توانم به یاد بیاورم که صبح‌ها از خواب بیدار می‌شدم و با ناله می‌گفتم: «اوه خدا، یک روز دیگر»

لوئیز دلیلی برای غر زدن داشت. او که اندکی قبل از رکود بزرگ در کالیفرنیا به دنیا آمد، در ۱۸ ماهگی توسط هر دو والدین پس از طلاقشان رها شد. مادر تازه مجردش او را سوار کرد در حالی که او به عنوان خدمتکار منزل کار می کرد. او که با اکراه فرزندش پذیرفته بود، سپس با مردی خشن ازدواج کرد که هر دوی آنها را اذیت کرد. در سن پنج سالگی، لوئیز توسط همسایه‌ای مورد تجاوز قرار گرفت و سپس به او گفتند که «همه تقصیر تو بود»

اعتقادات نویسنده در رابطه با زندگی

لوئیز معتقد است هر مشکلی که در زندگی داریم ناشی از رنجش، انتقاد، احساس گناه و ترس می باشد. ما نمی توانیم گذشته را تغییر بدهیم اما می توانیم افکارمان را در مورد آن عوض کنیم. بخشش کلید است. لوئیز با استناد به اثر اصلی هلن شومن، دوره ای در معجزات، موافق است که «همه بیماری ها از حالت عدم بخشش ناشی می شود» خرید کتاب شفای زندگی از سایت افکار مثبت امکان پذیر است.

کتاب شفای زندگی شامل یک جدول طولانی از “الگوهای ذهنی احتمالی که باعث ایجاد بیماری در بدن می شوند” به همراه درمان های آن ها است. از گوش درد رنج می برید؟ لوئیز آن را به عنوان “خشم از آنچه شنیده می شود” تفسیر می کند. “من با عشق به آنچه خوشایند و خوب است گوش می دهم.”

بررسی کتاب شفای زندگی

نظریه های جالب که با خرید کتاب شفای زندگی و مطالعه آن متوجه خواهید شد

به نظر می رسد که ایده های لوئیز به ویژه با ایدز مرتبط است. او دل مشغولی مردان همجنس گرا به جوانی و زیبایی را با آرزوی مرگ یکی می داند: «تقریباً بهتر است بمیری تا پیر شوی»، و اشاره می کند که «در حالی که نحوه رفتار استریت ها با همجنس گرایان اغلب غم انگیز است، اما مانند بسیاری غم انگیز است. همجنس گرایان با همجنس گرایان دیگر رفتار می کنند.» در اوج بحران ایدز، او یک گروه حمایتی هفتگی در لس آنجلس به نام «هیرید» ایجاد کرد. فرصتی برای مردان همجنس‌گرا تا دور هم جمع شوند و در حین تمرین پذیرش خود از یکدیگر حمایت کنند. برای خرید کتاب شفای زندگی به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

هدف اصلی نویسنده کتاب شفای زندگی

هدف لوئیز، در آن زمان، مانند اکنون، این است که ما را وادار کند تا خودمان را دقیقاً همانطور که هستیم دوست داشته باشیم و تأیید کنیم. او معتقد است که “تجارب ما فقط اثرات بیرونی افکار درونی هستند” و کلمه “باید” “یکی از مضرترین کلمات در زبان ماست” “می تواند به ما یک انتخاب بدهد و ما هرگز اشتباه نمی کنیم.”

آغاز کتاب شفای زندگی چطور است؟

لوئیز با این شروع می شود که ما باورهای محدود کننده خود را فهرست کنیم. ممکن است کسی فکر کند: “من به اندازه کافی خوب نیستم.” آیا حقیقت دارد؟ او تلقین می کند او می گوید به آنچه فکر می کنید توجه کنید و افکار منفی را متوقف کنید – “بیرون!” او گریه می کند. «افکار فقط کلماتی هستند که در کنار هم قرار گرفته اند. آنها لوئیزچ معنایی ندارند. او توضیح می دهد که فقط ما به آنها معنا می دلوئیزم.

کلام آخر

خرید کتاب شفای زندگی به تمامی افرادی که می خواهند در زندگی خود تغییری ایجاد کنند، پیشنهاد می شود. این کتاب می تواند دیدگاه شما را نسبت به انرژی های منفی درست کند تا بتوانید از زندگی لذت ببرید. همین حالا می توانید این کتاب را از سایت افکار مثبت تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن