پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه تو کله خر هستی با اپلیکیشن افکار مثبت

تو کله خر هستی اپ

کتاب تو کله خر هستی اثری از جن سینسرو راهنمایی فوق‌العاده برای خودشناسی و به وجود آوردن تحولات بزرگ و پایدار در زندگی می‌باشد. این کتاب در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز رتبه نخست را کسب کرده است. برای مطالعه کتاب تو کله خر هستی اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

معرفی کتاب تو کله خر هستی اپ افکار مثبت

جن سیسنرو در کتاب تو کله خر هستی اپ با شیوه‌ای طنز به شما کمک می‌کند تا قدرت درونی خود را به دست آورده و با کله خر بودن به اهداف خود دست پیدا کنید.

با مطالعه این کتاب می‌توانید گام‌های رسیدن به زندگی ایده‌آل خود را بردارید. ممکن است از برخی از لحظات زندگی خود رضایت نداشته باشید و قطعا جهت نجات یافتن از این وضعیت بایستی تلاش کنید، یعنی از خواستن به طرف اراده و عزم پایدار بروید.

جن سیسنرو در این کتاب راهی که باید طی کرد تا به این اهداف رسید را مقابل روی شما قرار می‌دهد. شیوه‌های موجود در این اثر به صورت داستان و با تمریناتی تاثیرگذار مخاطب را راهنمایی می‌کند تا باورهای مخرب، افکار منفی، واکنش‌های نامناسب و همچنین ایرادات وجودی خودش را پیدا نموده و زندگی مملو از عشق و امید برای خود و خانواده‌شان نیز به وجود آورند.

در واقع با تشخیص چالش‌های زندگی و با توکل به خدا و حمایت خداوند می‌توانید به آرزوهایتان برسید.

جملات ناب کتاب

تو کله خر هستی اپ
  • حیف تو که بخواهی جای شخصی دیگر باشی.
  • اکثر جواب‌ها زمان اقدام خودشان را آشکار می‌کنند.
  • امکان ندارد بتوان مانع پیشرفت کسانی شد که در مسیر موفقیت‌شان قدم برمی‌دارند.
  • هر دیدگاهی که مردم در مورد تو دارند، هیچ ربطی به خودت و کاری که انجام می‌دهی، ندارد.
  • تو به هیچ عنوان تنها نیستی. نیرویی که ستارگان را هدایت می‌کند، تو را هم هدایت می‌کند.
  • اگر می‌خواهی زندگی رویایی‌ات را داشته باشی، بایستی کارهایی را انجام دهی که اصلا نکرده‌ای.
  • یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌توانی برای اصلاح جهان انجام دهی، این است که نخست خودت را اصلاح کنی.
  • همه ما به قدرتی بی‌انتها متصل هستیم، اما بیشتر ما تنها از مقدار کمی از این قدرت بهره می‌بریم.
  • هر ارتعاشی از خودت ساطع کنی، شبیه به همان را از کائنات دریافت می‌کنی. یعنی تو نمی‌توانی سر کائنات کلاه بگذاری.

درباره کتاب تو کله خر هستی

تو کله خر هستی اپ

کتاب تو کله خر هستی پیش برو موفق می‌شوی اثری از جن سیسنرو است که انتشارت نسل نواندیش آن را در سال 1396 با ترجمه نفیسه معتکف راهی بازار شد. این کتاب صوتی در مدت 8 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد.

اگر تصمیم گرفته‌اید که به مرحله‌ای از خودشناسی برسید و از این طریق شخصیت خود را بهبود بخشید، این کتاب برای شماست.

جن سینسرو در این کتاب راهنمایی‌های لازم جهت پیدا کردن کودک درون و توجه به آن را ارائه می‌دهد. این کتاب حاوی 5 بخش و 16 فصل است که مواردی شامل ضمیر ناخودآگاه، درک از خود، عشق ورزیدن به خود، شکرگزاری، بخشیدن، تصمیم، توکل، اراده و … در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این نویسنده در کتاب تو کله خر هستی پیش برو موفق می‌شوی به خواننده توضیح می‌دهد که چگونه با کنار گذاشتن افکار منفی و ترس‌ها می‌توان شهامت خود را افزایش داد و همچنین عیب و ایرادات را پیدا کرد.

با مطالعه این کتاب به مرحله‌ای خواهید رسید که به زندگی آرام، شغل و همینطور همسر مورد علاقه خود دست پیدا کنید. تنها کافی‌ست باور کنیم که لایق یک زندگی موفق هستیم.

این کتاب برای تمام کسانی که قصد دارند در زندگی خود تحولاتی به وجود آورند، مناسب است. در حقیقت اگر غیر ممکن‌ها را باور داشته باشی، ترس را از خودت دور کنی و همینطور از شیوه‌های این کتاب استفاده کنی، قطعا موفق خواهی شد.

درباره جن سینسرو

‎خانم جن سینسرو نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. کتاب‌های او جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده و با استقبال بسیاری در تمام دنیا مواجه بوده است.

اکثر کتاب‌های منتشر شده از این نویسنده فروشی بالای 3 میلیون نسخه داشته‌اند. لحن طنزگونه کتاب‌های او مانند کتاب حاضر موجب شده تا مخاطبان بسیاری در کل جهان از صحبت‌های او استفاده نمایند.

برای آشنایی بیشتر با کتاب تو کله خر هستی اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

سخن پایانی

برای مطالعه کتاب تو کله خر هستی اپ افکار مثبت را دانلود کنید. این کتاب به اندازه‌ای مفید و کافی‌ست که تمام معلم‌ها و راهنماها را در خود جمع می‌کند، بنابراین شما با خواندن این کتاب می‌توانید سطح خود را ارتقا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن