پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

کتاب فصل‌های زندگی

فصل های زندگی

خلاقیت جیم ران در کتاب‌هایش بسیار متفکرانه بوده است. او به‌صورت زیرکانه‌ای خوانندگانش را سحر می کند و به آن‌ها قدرتی عطا می‌کند که می‌توانند خودشان را از زندگی معمولی‌شان جدا کنند و نگاه وسیع‌تری را نسبت به تعریف دوباره‌ی زندگی و موفقیت تجربه کنند. در زیر درباره‌ی کتاب فصل‌های زندگی از آثار برگزیده‌ی جیم ران نویسنده و سخنران مشهور دنیا می خوانید.

در کتاب فصل‌های زندگی جیم ران زندگی‌مان چهارفصل دارد

ما باید در اول راه دریابیم که زندگی‌مان در حال گذراندن کدام فصل است تا بتوانیم از راهکارهای عملی کتاب برای بهتر استفاده کردن از فرصت‌های موجود در ان فصل کمال  استفاده را برده باشیم. کتاب فصل‌های زندگی انسان‌ها را از مقایسه و سرزنش‌ها و قضاوت‌های بیجا نسبت به افراد دیگر نجات می‌دهد و با آموزش ویژگی‌های هر فصل به انسان‌ها یادآوری می‌کند که شاید زمانی که شما در فصل بهار زندگی خود به سر می‌برید همسر یا دوستانتان فصل زمستان زندگی‌شان را سپری می‌کنند پس درک و تعامل نسبت به یکدیگر در فصول مختلف زندگی، می‌تواند ما را از شر رقابت و مقایسه خلاص کند و هر کس در کمال آرامش امکان برداشت محصول خود و بهره‌برداری از آنچه را که در زمان کاشت نیاز داشته را به‌راحتی داشته باشد.

جیم ران برنده جایزه تأثیرگذاری

جیم ران هرگز رمزورازهای موفقیت را به‌صورت نصیحت و یا گفتن یک نکته ساده بیان نمی‌کند. او مهارت خاصی برای بیدار کردن نیروی درون انسان‌ها دارد. او گاهی از فصل‌ها، گاهی از یک نجات‌دهنده و گاهی پیر پرتجربه برای بهتر به جان نشستن مطلب استفاده می‌کند.

جیم ران در سال 1985 نائل به دریافت جایزه انجمن سخنرانان شد. او به خاطر مهارتی که در داستان‌گویی و بیان راهکارهای موفقیت داشت، جایزه تأثیر گزاری را در سال 2004 را دریافت کرد در همایشی که برای اهدای این جایزه برگزار شد، مجری از تمام افراد شرکت‌کننده خواست تا کسانی که معتقدند جیم ران در تغییر زندگی آن‌ها نقشی داشته است او را تشویق کنند. صدای تشویق حدود دوسوم جمعیت، سالن را پر از هیجان تأثیر گزاری راهکارها و سخنرانی‌های جیم ران کرده بود.

جیم ران در مدت کوتاهی به‌عنوان حرفه‌ای‌ترین سخنران امریکا شناخته شد

5 میلیون نفر در سراسر دنیا از سمینارها و سخنرانی‌های او با نیروی قدرتمند درونی‌شان آشتی کردند و موفقیت‌های چشمگیری درزمینهٔ ثروت و موفقیت به دست اوردند.

درباره‌ی کتاب فصل‌های زندگی

 چگونه در چهارفصل زندگی‌ مان عاشقانه برقصیم

فصل بهار بکاریم:

هرروز زندگی، به‌عنوان فصل بهاری به ما داده می‌شود ما باید تلاش کنیم که از فرصت‌ها و شرایط مساعد آن کمال استفاده را ببریم و علف‌های هرز که همان انرژی‌های منفی اطرافمان است را هرس کنیم. ما در بهار تمام پندارها کردارها تلاش‌های امروز برای محصولات فردا را می‌کاریم. در بهار باید فقط دانه‌هایتان را زیرخاک بکارید یعنی تا می‌توانید آموزش را انتخاب کنید و برای جمع‌آوری محصولی پربرکت سرمایه‌گذاری کنید.

فصل تابستان مراقبت کنیم:

تابستان فصل مراقبت و محافظت است. در فصل تابستان شما رشد بذر خود را می‌توانید مشاهده کنید. اما باید بذر خود را در مقابل آفات موزی و علف‌های هرزی چون عادت‌ها و دوستانی که مانع رشد ذهنی یعنی باور داشتن آنچه می‌خواهید و رشد فیزیکی و توجه مستمر در به بار نشستن بذر خود را بشناسید و قبل از بزرگ شدن این علف هرزها، بتوانید آن‌ها را در موقعیتی مناسب هرس کنید.

فصل پاییز برداشت کنیم:

پاییز مجالی است برای برداشت محصول و میوه تلاش‌های بهار عملکردهای ضعیف نتیجه خطاهایتان درگذشته است زیرا افکار اعمال هر انسانی نتیجه شیوه زندگی اوست. اتومبیل و خانه گران و موفقیت‌های شغلی یک مرد خوشبخت درواقع محصول پاییز، فصل کاری آن شخص است و این همان پاداش تلاش‌هایی است که در فصل بهار انجام داده است.

 فصل زمستان آماده بهاری نو شویم:

زمستان برای زندگی انسان‌ها با ناامیدی و افسردگی همراه است. وقتی دعایمان مستجاب نمی‌شود یا اوضاع اقتصادی به ضرر ماست، برای کسانی که در فصل بهار بذر خود را کاشته و تابستان مراقبت کرده‌اند و پاییز برداشت محصول داشته‌اند، زمستان می‌تواند فصلی برای یافتن فرصت‌های جدید باشد. زمانی برای خواندن و جمع‌آوری اطلاعات و برنامه‌ریزی، برای شروعی جدید برای آمدن بهاری که در راه است.

اگر می خواهید درباره‌ی کتاب فصل‌های زندگی بیشتر بدانید، می توانید این کتاب را با کلیک کردن روی لینک مربوطه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن