پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی کتاب برای کسب و کار اینترنتی

معرفی کتاب برای کسب و کار

در این مقاله از سایت قصد داریم تا با معرفی کتاب برای کسب و کار اینترنتی، به اهمیت این موضوع نیز پی ببریم. امروزه فضای کسب و کارها به حدی رقابتی شده است که اگر از قافله جا بمانیم معلوم نیست که دیگر چه زمانی بتوان در این حوزه قدم بزرگی برداشت. برای شروع کسب و کار نیز مانند هر شروع دیگری، نیاز است در ابتدا علم آن حوزه را به خوبی فرا گیریم و برای یادگیری این حوزه چه چیزی بهتر از خواندن کتاب‌های بزرگان این حوزه؟ پس ما را تا انتهای این مطلب دنبال کنید تا هم با مزایای داشتن کسب و کار اینترنتی و هم با کتاب‌های مشهور این حوزه آشنا شویم.

مزایا کسب و کار اینترنتی

پیش از معرفی کتاب برای کسب و کار اینترنتی، ابتدا لازم است به تعریف آن بپردازیم. هر کسب و کار و شغلی که از طریق فضای مجازی باشد و محصولات یا خدماتی را از این طریق به  فروش برسد را کسب و کار اینترنتی گویند.  از اصلی‌ترین مزایای کسب و کار اینترنتی می‌‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

معرفی کتاب برای کسب و کار
  • سرمایه کم: برای شروع هر کسب و کاری نیاز است در ابتدا با سرمایه محدودی آغاز به کار کنیم. فضای کسب و کار اینترنتی به دلیل این‌که به تعداد بالای کارمند و مکان فیزیکی خاصی نیاز ندارد، برسیار گزینه مناسبی برای شروع درآمدزایی محسوب می‌شود.
  • سرعت بالا در فروش: کسب و کار اینترنتی در سال‌های اخیر دیگر رقیب کسب و کار قدیمی محسوب نمی‌شود و می‌توان این‌گونه بیان کرد که این مدل تجارت در واقع برنده میدان شده‌است و روز به روز نیز بر طرفدارانش افزوده می‌شود. داشتن سرعت بالا در خدامات ارائه شده از بهترین مزایای این سبک کسب و کار است.
  • نداشتن محدودیت مکانی: کسب و کارهای اینترنتی برای فروش خدمات و محصولاتشان به مکان فیزیکی خاصی نیاز ندارند و از این رو از همه جا دنیا می‌توان برای تهیه خدمات و محصولاتشان اقدام کرد.
  • نداشتن محدودیت زمانی: بسیاری از این کسب و کارها از پشتیبانی  بیست و چهار ساعته برخوردار هستند و این یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

دانستن موارد زیادی هستند که به موفقیت شما در این زمینه کمک می‌کند و بهتر است پیش شروع اقدام برای کسب و کار، به معرفی کتاب برای کسب و کار اینترنتی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، مطالعه کنید تا دید بهتری از این سبک تجارت داشته باشید.

معرفی کتاب برای کسب و کار و تجارت آنلاین

  • کتاب راه اندازی کسب و کار اثر جف والکر: نویسنده این کتاب از فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ است و هر آن‌چه که برای شروع کسب و کار نیاز است فرا گرفت را در این کتاب به مخاطبان عرضه می‌دارد. مضمون اصلی کتاب در دو نکته خلاصه می‌شود. ارائه فرمولی خاص برای عرضه محصولات و خدمات به صورت آنلاین و همچنین چگونگی مدیریت موثر بودجه مالی و زمان.
  • کتاب مدیریت بازاریابی اثر فیلیپ کاتلر: خیلی‌ها فیلیپ کاتلر را پدر علم بازاریابی می‌دانند. شما با خواندن این کتاب با اصول اولیه و معانی اصلی علم بازاریابی آشنا می‌شوید از این رو خواندن این کتاب برای همه تازه‌کاران و علاقه‌مندان این حوزه پیشنهاد می‌شود.
  • کتاب گاو بنفش اثر ست گاردین: این کتاب در ستایش خاص بودن در کسب و کارها نوشته شده است. در دنیایی که همه چیز شبیه به یکدیگر است، متفاوت فکر و عمل کردن به شیوه‌درست، یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود. این کتاب راهکارهایی عملی برای خلاق بودن و متفاوت عمل کردن در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.
  • کتاب یک میلیون دنبال‌کننده اثر برندان کین: برندان کین که متخصص و استراتژیست دنیای دیجیتال محسوب می‌شود این کتاب را به نگارش درآورده است. او در این کتاب به این سوال اساسی که «امروزه چگونه می‌توان در دنیای دیجیتال و شبکه‎های اجتماعی تاثیرگذار بود؟» پاسخ می دهد. همچنین به بیان تکنیک‌هایی در رابطه با خلق محتوای ارزشمند در شبکه‌های اجتماعی، راهنمای ایجاد برند شخصی و نحوه ایجاد تعامل به مخاطبان خود می‌گوید.

سخن پایانی

در این مقاله از سایت، کسب و کار اینترنتی را تعریف کردیم و از مزایای ایجاد آن به خصوص برای شروع کسب و کار خود گفتیم. در ادامه نیز به معرفی کتاب برای کسب و کار اینترنتی پرداختیم که در آن مشهورترین کتاب‌های این حوزه را مورد بررسی قرار دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن