پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مزایای اپلیکیشن کتاب

اپلیکیشن کتاب

در این نوشته قصد داریم درباره مزایای اپلیکیشن کتاب بپردازیم. مطالعه کتاب‌های الکترونیک سال‌هاست که میان طرفداران کتاب رایج شده است. در دسترس بودن همیشگی کتاب در هر زمان و مکانی از مهم‌ترین دلایل مورد استقبال واقع شدن این کتاب‌هاست. با اپلیکیشن افکار مثبت می‌توانید بهترین کتاب‌ها را بخوانید.

مزیت‌های اپلیکیشن کتاب

به لطف اپلیکیشن کتاب می‌توانیم به جای حمل کتاب‌های سنگین و ورق زدن آن‌ها، فقط با استفاده از یک گوشی به کتاب‌هایی چند صد صفحه‌ای دسترسی داشته باشیم و در مترو، اتوبوس، پیاد‌ه‌رو و همینطور کل مکان‌هایی که امکان حمل کتاب‌های سنگین را نداریم، کتاب بخوانیم.

کتاب‌های الکترونیکی شاید لذت ورق زدن کتاب‌های فیزیکی و بوییدن کتاب‌های نو را نداشته باشند، ولی استفاده از آن‌ها از لحاظ قیمت و هم دسترسی راحت بهتر است. در ادامه به شرح بیشتر مزیت‌های استفاده از اپلیکیشن کتاب می‌پردازیم.

در دسترس بودن اپلیکیشن کتاب

اپلیکیشن کتاب

هنگامی که قصد دارید به جایی بروید که کتاب‌هایتان همراهتان نیست، اپلیکیشن کتاب به کمک شما می‌آیند. این کتاب‌ها همیشه همراه شما هستند و نیازی نیست کتاب را همراه خودتان حمل نمایید. حتی جهت تهیه یک کتاب تازه نیازی نیست به کتابخانه مراجعه کرده و کتاب را خریداری کنید، بلکه با خرید آنلاین می‌توانید به سرعت به آن دسترسی پیدا نموده و از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی آن را مطالعه کنید.

در هر مکانی هم که هستید، می‌توانید شروع به مطالعه کرده و از فرصت‌هایی که دارید، نهایت استفاده را ببرید.

حمل راحت کتاب‌های الکترونیک

کتاب‌های چاپ شده اغلب وزن زیادی دارند و حمل آن‌ها سخت است. در صورتی که کتاب‌های الکترونیکی وزنی ندارند. شما می‌توانید در تلفن همراهتان کتابخانه بزرگی از نسخه‌های دیجیتالی کتاب‌ها فراهم کرده و در هر زمان و مکانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

تغییر شکل و نوع فونت کتاب با ابزارهای مختلف

در حال حاضر ابزارهای گوناگونی جهت تغییر فونت، رنگ و همچنین استایل نوشته‌ها طراحی شده‌اند. اگر در هنگام مطالعه کتاب الکترونیک از تلفن همراه هوشمند استفاده کنید، به آسانی می‌توانید این تنظیمات را تغییر داده و محتوای کتاب را به شکلی که علاقه دارید، مطالعه نمایید.

ارتباط بهتر با محیط زیست

یکی از ویژگی‌های مثبت اپلیکیشن کتاب در مقایسه با کتاب‌های چاپ شده این است که جهت انتشار آن به کاغذ نیاز نیست و به صورت کلی به منابع کمتری نیاز دارد. اکثر مشتاقان کتاب‌های چاپ شده طی سال‌های اخیر بیشتر کتاب‌هایشان را به صورت دیجیتالی خریداری می‌کنند تا حداقل به حفظ محیط زیست کمک کرده باشند.

مطالعه کتاب در محیط تاریک

اپلیکیشن کتاب

به لطف تکنولوژی به آسانی می‌توانید با کمک نور تلفن همراه یا کامپیوترتان در تاریکی کتاب الکترونیکی مطالعه نمایید. اکثر گوشی‌های هوشمند تنظیمات Dark mode‎ دارند و این به خوانندگان کتاب در تاریکی کمک کرده تا با راحتی بیشتری بخوانند.

ارزان‌تر خریدن نسخه‌های اپلیکیشن کتاب

نسخه الکترونیکی کتاب‌های تازه به طور معمول همزمان با نسخه چاپ شده انتشار می‌یابند و شما با قیمت‌های مناسب‌تری می‌توانید آن‌ها را خریداری نمایید.

ارتباط برقرار کردن با تکنولوژی

به صورت کلی خوانندگان کتاب‌های الکترونیکی ارتباط بهتری با تکنولوژی برقرار می‌کنند، به عنوان مثال اگر بخشی از محتوای کتاب برایتان جای سوال باقی گذاشت، با کپی نمودن متن آن در گوگل و جستجو در اینترنت به آسانی می‌توانید درباره آن اطلاعات بیشتری به دست آورید، یا این که اگر نکته‌ای در داخل متن کتاب توجه شما را جلب کرد، به راحتی می‌توانید آن قسمت را هایلایت کرده و دوباره آن‌ها را مرور نمایید.

امکان ترجمه یک واژه فقط با یک کلیک

در کتاب‌های فیزیکی اگر کتابی مطالعه کنید که معنای واژه‌های آن را ندانید، بایستی کتاب را کنار گذاشته و به دیکشنری مراجعه نمایید تا معنای آن را پیدا کنید، ولی در طرف مقابل کتاب‌های الکترونیکی کار را آسان کرده‌اند و به سادگی می‌توانید یک دیکشنری آنلاین بر روی تلفن هوشمندتان نصب کرده و فقط با یک کلیک معنای آن را از دیکشنری پیدا نمایید که این دیکشنری‌ها اغلب در جایی از برنامه قرار دارند که مزاحمتی برای مطالعه کتاب ایجاد نمی‌کنند.

جریمه نشدن بابت تاخیر در تحویل دادن کتاب به کتابخانه

اگر نسخه‌های چاپ شده یک کتاب را دیرتر از زمان مقرر به کتابخانه برگردانید، به ازای هر ساعت یا هر روز جریمه خواهید شد، ولی لازم است بدانید کتابخانه‌ها به تازگی نسخه‌های دیجیتالی کتاب‌هایشان را نیز عرضه می‌نمایند و شما هیچ‌وقت بابت تحویل ندادن به موقع آن جریمه نخواهید شد.

سخن پایانی

در این مقاله به مزایای اپلیکیشن کتاب پرداختیم. بر حسب گرایش بسیار افراد به کتاب‌های الکترونیک، اپلیکیشن کتاب را می‌توان پر بازدیدترین و پرکاربردترین برنامه‌های موبایلی به حساب آورد، بنابراین فرصت را از دست ندهید و برای دانلود این اپلیکیشن بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن