پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

زندگینامه راندا برن

زندگینامه راندا برن

راندا برن نویسنده و تهیه کننده مجموعه راز بوده و به دلیل مستند راز و کتابی که با همین نام منتشر کرده است، به شهرت رسید. در این نوشته قصد داریم به زندگینامه راندا برن بپردازیم. در سال 2007 راندا برن از سوی مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار دنیا معرفی گردید. این نویسنده جزو برترین نویسندگان و تهیه‌کنندگان جهان است و از برترین آثار او مستند فیلم راز و کتاب راز با بررسی قانون جذب می‌باشد.

بیوگرافی و زندگینامه راندا برن

راندا برن متولد سال 1945 در ملبورن استرالیا است و توانسته با آثار درخشان خود تاثیر زیادی بر زندگی افراد گذارد. به همین دلیل مجله تایم این فرد را در سال 2007 به عنوان 100 فرد تاثیرگذار جهان معرفی کرد.

راندا برن بعد از مرگ پدرش به افسردگی دچار شده و حتی نمی‌توانست به فعالیت‌های روزمره خود بپردازد. هیلی، دختر راندا برن به مادرش پیشنهاد داد که به مطالعه کتاب‌ بپردازد. او با کتاب علم ثروتمند شدن، مطالعه را شروع کرده و توانست خودش را از افسردگی نجات دهد.

این نویسنده تصمیم گرفت که آموخته‌های خود را در قالب کتاب و فیلم راز به گوش افراد برساند.

کتاب راز: زندگینامه راندا برن

در سال 2006 راندا برن توانست انتشار کتاب راز را آغاز کند و در سال 2007 این کتاب به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان معرفی گردید.

کتاب راز در مدت کوتاهی مورد استقبال قرار گرفت و در سال 2007 به بیش از 19 میلیون نسخه فروش رسیده و همینطور به 40 زبان دنیا ترجمه شد. سپس این کتاب به یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های دنیا تبدیل گشت.

بعد از اینکه کتاب راز به موفقیت رسید، راندا برن از استرالیا به آمریکا سفر کرده و با همکاری تیم خود توانست با 55 مربی و فرد تاثیرگذار آمریکایی فیلم‌برداری نماید. نتیجه این همکاری مستند 120 دقیقه‌ای راز بوده که بعد از 8 ماه روی پرده رفت و موفقیت زیادی کسب کرد.

فیلم راز: زندگینامه راندا برن

فیلم راز و همچنین کتاب راز حدود 300 میلیون دلار به فروش رسیدند. موضوع این مجموعه قانون جذب و قدرت افکار انسان‌ها است.

در این فیلم عنوان شده که انسان‌ها با تفکر و همینطور اندیشه‌ای که در سر دارند، می‌توانند زندگی خود را تغییر داده و به موفقیت برسند. بطور کلی انسان‌ به چیزی تبدیل می‌شود که فکرش را می‌کند و با برنامه‌ریزی ذهنی، زندگی‌اش خلق می‌شود.

البته در این کتاب به صورت ناقص به قانون جذب اشاره شده است. بزرگان ایران مانند مولانا، عطار و … در شعرهای خود به قانون جذب راستین اشاره کرده‌اند که با مطالعه و بررسی این اشعار می‌توان قوانین هستی صحیح را مانند قانون جذب در زندگی خود استفاده کرد.

زندگینامه راندا برن

آثار راندا برن

  • کتاب و فیلم راز
  • کتاب آموزه‌های روزانه راز
  • کتاب راز شکرگزاری
  • کتاب قانون جذب
  • کتاب قهرمان
  • کتاب تقویم معجزه
  • کتاب راز هستی
  • کتاب قدرت
  • کتاب معجزه
  • کتاب معجزه سپاسگزاری

زندگی شخصی راندا برن

راندا برن با برنارد برن ازدواج کرده و حاصل این ازدواج دو فرزند است. اما پس از مدتی راندا برن با همسر خود به مشکل خورده و زندگی خود را رها کرد.

کتاب معجزه شکرگزاری

در کتاب صورتی معجزه شکرگزاری به شکرگزاری عملی توصیه شده و نویسنده توانسته با ارائه تمرینات کاربردی، ذهنیت فرد را متوجه نعمات بی‌شمار زندگی نماید.

با مطالعه این کتاب و انجام منظم تمرینات آن، به نعمات زندگی‌تان توجه بیشتری کرده و درنتیجه موجب خلق بیشتر این نعمات در زندگی خود خواهید شد.

کتاب صوتی معجزه شکرگزاری شما را به انسانی آرام‌تر و متواضع تبدیل کرده و می‌تواند آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد.

در این کتاب با روش‌های عملی آشنا می‌شوید که دید بهتری برای زندگی به شما می‌دهد و در نعمت را به روی شما باز می‌نماید.

به افرادی که احساس یاس و ناامیدی می‌کنند، کتاب شکرگزاری توصیه می‌شود. این افراد می‌توانند با دنبال کردن این آموزه‌ها به وضعیت روحی بهتری برسند.

کلام آخر

در این نوشته به آثار و زندگینامه راندا برن پرداختیم. کتاب راز و کتاب صوتی معجزه شکرگزاری در وب‌سایت افکار مثبت وجود داشته و با کلیک بر روی لینک مربوطه می‌توانید این کتاب‌ها را تهیه نمایید. با گوش سپردن به این دو کتاب می‌توانید کیفیت زندگی خود را بالا ببرید و بدین ترتیب اتفاقات شگفت‌انگیزی را خلق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن