پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

زندگینامه ناپلئون هیل

زندگینامه ناپلئون هیل

ناپلئون هیل نویسنده‌ای آمریکایی و از پیشگامان سبک مدرن توسعه فردی و رشد شخصی است. این نویسنده را با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، می‌شناسند. این کتاب به عنوان یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های رشد شخصی شناخته شده است. با دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، می‌توانید مسیر موفقیت خود را آغاز کنید. به همین دلیل می‌خواهیم در این نوشته به زندگینامه ناپلئون هیل بپردازیم.

بیوگرافی و زندگینامه ناپلئون هیل

ناپلئون هیل در ویرجینیا به دنیا آمد و در سن نُه سالگی مادرش را از دست داد. پدر او بعد از چند سال با یک معلم مدرسه ازدواج کرد که خوشبختانه این نامادری توانست تاثیر خوبی در روند تربیت ناپلئون بگذارد و او را به مدرسه و کلیسا فرستاد.

ناپلئون هیل در 13 سالگی در روزنامه‌ی پدرش مشغول به کار گزارشگری شد و در سن 17 سالگی در رشته‌ی بازرگانی ثبت‌نام کرد.

گفتنی است که روزنامه‌نگار نیویورک‌تایمز، ریچارد لینگمن گفته که هیل کمک کرده شلیک رئیس معدن زغال‌سنگ به یک سیاه‌پوست آن هم در حالت مستی، مخفی بماند و همین موضوع باعث شد تا بتواند در دفتر ویرجینیا برای خودش کاری دست و پا کند.

هیل بعد ها شغل خود را رها کرده و وارد دانشکده حقوق شد. با اینکه هیل خودش را همه جا وکیل معرفی می‌کرد، اما هیچ سابقه‌ای از وکالت او در جایی ثبت نشده است.

این نویسنده تا سال 1992 در چند شهر شرکت ثبت کرد، اما کار تمامی آنها به ورشکستگی رسید و بارها هیل را به کلاهبرداری متهم کردند. وی بعدها مدعی شد که اسناد ارتباطش با افراد سرشناس در آتش‌سوزی یکی از شرکت‌ها از بین رفته است.

آثار ناپلئون هیل: زندگینامه ناپلئون هیل

 • قانون موفقیت
 • بیندیشید و ثروتمند شوید
 • نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت
 • قدرت تفکر منفی
 • 17 قانون موفقیت
 • شما می‌توانید معجزه زندگی خود باشید
 • قدرت تفکر منفی
 • با آرامش ذهن به ثروت برسید
 • روانشناسی موفقیت با ذهنیتی مثبت
 • شاه کلید ثروت
 • برنامه اقدام مثبت
 • راز قدرت جذب
زندگینامه ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

این کتاب، راهنمایی ضروری برای پیوستن به صف افراد موفق جهان است. گفته شده که با خواندن این کتاب می‌توانید زندگی خود را دگرگون کنید.

پس از مصاحبه با بیش از پانصد نفر از زنان و مردان، هیل راز انباشتن ثروت را براساس این نظریه که می‌توان مانند ثروتمندان اندیشید و موفق شد، فاش کرد.

او فرمول سیزده مرحله‌ای ساده‌ای را برای کمک به افراد تهیه کرد. هنگامی که کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به چاپ رسید، به عنوان یکی از کتاب‌های الهام‌بخش معرفی شد. تاکنون بیشتر از پانزده میلیون نسخه از این کتاب به فروش رفته است.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید توانسته به نقشه‌ی راهی برای میلیون‌ها نفر تبدیل شود و به افراد آموزش دهد تا بتوانند امکانات رفاهی خوبی برای خود فراهم نمایند.

این کتاب توانست هیل را به یک میلیونر تبدیل کند! افراد با مطالعه این کتاب می‌توانند درک بهتری از فلسفه ثروت پیدا کنند و از توصیه‌های این کتاب بهره‌مند گردند.

کتاب‌های دیگر ناپلئون هیل

از کتاب‌های دیگر این نویسنده می‌توان به کتاب قانون موفقیت اشاره کرد که در آن تمامی رمز و رازهای موفقیت همراه با راه و روش ثروتمندان گردآوری شده است. خیلی‌ها معتقدند که هیل با انتشار این کتاب راه‌گشای بسیاری از ثروتمندان بوده است.

در صورتی که به دنبال راهنمایی برای رسیدن به موفقیت و شادی هستید، کتاب جاده موفقیت گزینه مناسبی برای شما است. هیل در این کتاب آرزو را هدفی قطعی معرفی کرده و عادت کردن به حقوق ماهیانه را مانع رسیدن به اهداف می‌داند.

کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت نیز از 17 قانون معروف ناپلئون هیل که در اثر آزمایش ثبت شده پرده‌برداری می‌کند. این کتاب حاصل مصاحبه با 500 نفر از افراد موفق است.

کتاب بعدی کتاب غلبه بر شیطان می‌باشد که نویسنده در آن از ترس‌های مبهم صحبت می‌کند و در آخر نیز با شیطان به مصاحبه می‌نشیند.

دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

برای دانلود صوتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از وب‌سایت افکار مثبت، می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و با به کار بستن توصیه‌های این کتاب در صف افراد موفق قرار بگیرید.

این کتاب نمونه‌ی کاملی از کتاب‌های دیگر ناپلئون هیل بوده و دارای نکات ارزشمندی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن