پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه خودت باش دختر با اپلیکیشن افکار مثبت

خودت باش دختر اپ

در این مقاله قصد داریم درباره کتاب خودت باش دختر صحبت کنیم. ریچل هالیس، نویسنده این کتاب پرفروش به شما می‌گوید دروغ‌هایی را که بر زندگی‌تان تسلط پیدا کرده‌اند، کنار بزنید تا با این کار هم به ورژن بهتری از خود تبدیل شوید و هم اختیار زندگی خودتان را به دست بگیرید. می‌توانید برای مطالعه کتاب خودت باش دختر اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

درباره کتاب خودت باش دختر اپ افکار مثبت

خودت باش دختر اپ

شما تنها یک‌بار متولد می‌شوید و شانس زندگی کردن دارید، از یاد نبرید که روزی زندگی‌تان به آخر می‌رسد. هرگز خود را کوچک و حقیر ندانید و به اطرافیان اجازه ندهید چنین دیدگاهی در مورد شما داشته باشند. به کمتر از چیزی که لیاقتش را دارید قانع نباشید. شاید الان با خود زمزمه کنید که همه این‌ها کار سختی است، ولی کاملا در اشتباه هستید، فقط کاری که بایستی انجام دهید، این است که دیگر به خودتان دروغ نگویید و این تمام چیزی است که ریچل هالیس در کتاب خودت باش دختر سعی می‌کند به شما یاد دهد.

ریچل در این کتاب داستان‌های بامزه، خجالت‌آور و عجیب نقل می‌کند و همه آن‌ها به یک حقیقت می‌رسند که زندگی هر فردی به خودش بستگی دارد، ولی تا هنگامی که دروغ‌ها بر سر راه واقعیت قرار گرفته‌اند، چنین چیزی امکان ندارد.

بخشی از کتاب خودت باش دختر اپ افکار مثبت

این شما هستید که شادی را برمی‌گزینید و باید یاد بگیرید که کنترل زندگی خود را در دست بگیرید. این موضوع یکی از مواردی است که بایستی آویزه گوشتان کنید تا همیشه خاطرتان بماند. از سوی دیگر باید تمام دروغ‌هایی را که تا به الان به خود گفته‌اید، پیدا کنید و همه آن‌ها را از یاد ببرید.

ولی چرا باید این کار را انجام دهیم، زیرا بدون باخبر بودن از این که در چه وضعیتی هستید، نمی‌توانید خود را به نسخه بهتری از خود تبدیل کنید و آدم جدیدی شوید. هنگامی که به شناخت کاملی از شخصیت خود رسیدید، می‌توانید کارهای بسیار عظیمی را در زندگی انجام دهید.

شاید شما تا به الان به این موضوع فکرکرده‌اید که به اندازه کافی خوب نیستید، یا حتی خود را مادر قابل قبولی نمی‌دانید، شاید هم به خودتان گفته‌اید که اگر با شما بدرفتاری می‌شود، لیاقتتان همین است.

هم‌اکنون زمان آن رسیده است که مطلع شوید همه این‌ها دروغ است، دروغ‌هایی که خانواده، جامعه، رسانه یا حتی خودتان ساخته‌اید. این دروغ‌ها عزت نفس و نبوغ‌های شما را به خطر نابودی می‌اندازند. در واقع راز موفقیت این دروغ‌ها در این است که آن‌ها را سال‌هاست که در گوش‌تان زمزمه می‌کنند و دیگر وجودشان برای‌تان تبدیل به موضوعی عادی شده است.

در کتاب خودت باش دختر به این درک می‌رسید که این دروغ‌ها را تشخیص دهید و به ورژن بهتری از خودتان تبدیل شوید و به کم قانع نشوید.

خودت باش دختر اپ

معرفی نویسنده کتاب

ریچل هالیس در 19 ژانویه سال 1983 در آمریکا متولد شد و تا به الان کتاب‌های ارزنده‌ای را به بازار عرضه نمود که از جمله آن‌ها می‌توان به کتاب حاضر اشاره نمود که از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیاست و به دلیل محتوای ارزشمند و محبوبی که دارد، خیلی زود به زبان فارسی ترجمه شد و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

ریچل هالیس، بنیان‌گذار شیوه جدیدی در حیطه اعتماد به نفس و رشد فردی برای بانوان است. او در حوزه سبک زندگی هم فعالیت می‌کند و مدیرعامل و موسس یک شرکت رسانه‌ای به اسم چیک مدیا نیز می‌باشد.

جملات ناب کتاب

  • درباره شکست‌هایی که می‌خورید با خودتان صادق باشید.
  • همان‌طور که سخت تلاش می‌کنید در پی لحظات خوش هم بگردید.
  • گوش ندادن به حرف مردم علی‌الخصوص متخصصین شهامت می‌خواهد.
  • هرگز زندگی شما نباید مشابه زندگی دیگران باشد، بلکه بایستی حاصل اندیشه‌ها و کوشش‌های خودتان باشد.
  • مدتی دوری از محیط کار شما را شارژ خواهد کرد و به شما انرژی کافی جهت مواجه شدن با اتفاقات غیرمنتظره را خواهد داد.
  • هیچ‌چیز ماندنی نیست، تنها به دلیل یک فصل بد در زندگی‌تان، فصل‌های بعدی زندگی‌تان را خراب نکنید.
  • اگر شما هر دفعه بی‌وقفه به خود قول‌هایی بدهید، اما هر بار عهد شکنی کنید، مانند این است که تنها حرف زده‌اید.

سخن پایانی

می‌توانید برای مطالعه کتاب خودت باش دختر اپ افکار مثبت را دانلود کنید. این کتاب پر از جملات و داستان‌های جذاب و خواندنی است. نویسنده در این کتاب از تجربه‌هایش برایمان می‌گوید و سعی می‌کند تا به همه یاد دهد که خودشان را دوست داشته باشند و زندگی شادی را تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن