پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

اپلیکیشن کتاب های صوتی چه مزایایی دارد؟

اپلیکیشن کتاب صوتی

در این مقاله قصد داریم درباره مزیت‌های اپلیکیشن کتاب های صوتی بپردازیم. کتاب خواندن تنها این نیست که بنشینید و کتابی را در مقابل خود نگه دارید و مطالعه کنید. خوانندگان می‌توانند با گوش دادن به کتاب صوتی از طریق اپلیکیشن افکار مثبت به کتاب‌های بیشتری دسترسی داشته و مطالعه نمایند.

اهمیت اپلیکیشن کتاب های صوتی

در صورتی که ممکن است بعضی از کتاب دوستان، علاقه‌مندان به کتاب‌های صوتی را به دیدگاه تحقیر نگاه کنند، ولی گوش دادن به کتاب‌های صوتی داستانی و غیر داستانی مزیت‌های فراوانی دارد که طرفداران چاپی آن را از دست می‌دهند یا نادیده می‌گیرند. به همین دلیل در ادامه می‌خواهیم مزایای اپلیکیشن کتاب های صوتی را ارائه نماییم.

یادگیری

اپلیکیشن کتاب صوتی

مطالعه و گوش دادن دو راه کلیدی برای یادگیری هستند، ولی کتاب صوتی به خواننده این فرصت را می‌دهد تا با کتاب‌ها به صورت متفاوتی نسبت به کتاب‌های چاپی درگیر شود.

اگر شما یک خواننده کندی هستید، باید به کتاب صوتی گوش دهید. در نتیجه شما می‌توانید کتاب‌ها را سریع‌تر از کتاب‌های چاپی بخوانید.

کتاب صوتی به علت صدای گوینده راه بهتری برای خواندن کتاب هستند. هنگامی که به کتاب صوتی گوش می‌دهید، بهتر آن را درک می‌کنید. زمان‌هایی گوینده صدای خود را در موقعیت‌های گوناگون و برای کاراکترهای مختلف تغییر می‌دهد و تنها کتاب نمی‌خواند، بلکه نقش هم بازی می‌کند. بنابراین یک صدا می‌تواند محتوای بیشتری را در مقایسه با متون چاپی بیان نماید.

هنگامی که شما به یک کتاب صوتی گوش فرا می‌دهید، شما می‌دانید که چگونه کلمات را تلفظ نمایید، زیرا که گوینده در ابتدا آن‌ها را بیان کرده است.

قابل حمل

اپلیکیشن کتاب های صوتی مانند کتاب‌های چاپی قابل حمل هستند. شما می‌توانید کتاب‌های صوتی را با خود به اتومبیل‌تان ببرید و در سفرهای جاده‌ای، در رفت و آمد به سرکارتان، مدرسه و همچنین در حال اجرای فعالیت‌هایتان، آن‌ها را همراه خود داشته باشید. علاوه بر آن، کتاب صوتی برای گوش کردن در هنگام پیاده روی و ورزش کردن بسیار مناسب می‌باشد.

به کتاب‌های صوتی زمانی که در حال رنگ کردن منزل، انجام کارهای خانه، تمیز کاری و… هستید، گوش نمایید و همچنین وقتی که صبح برای بیرون رفتن از خانه آماده می‌شوید یا زمانی که برای خوابیدن آماده می‌شوید، به کتاب صوتی گوش دهید. از این رو با استفاده از اپلیکیشن کتاب های صوتی می‌توانید فرصت‌های خیلی بیشتری را برای گوش دادن پیدا کنید.

اپلیکیشن کتاب های صوتی

استفاده راحت از اپلیکیشن کتاب های صوتی

شما حتی هنگامی که قادر به مشاهده نیستید، می‌توانید بشنوید. این موضوع برای افرادی که مشکلات بینایی هم دارند، فوق‌العاده اهمیت دارد.

کتاب‌های صوتی به راحتی قابل دسترس هستند.. شما می‌توانید آن‌ها را در سایت‌هایی که امکان دانلود این کتاب‌ها وجود دارد، پیدا نمایید.

با گوش دادن به کتاب‌های صوتی زمان تماشا کردن تلویزیون به نصف کاهش پیدا کرده و یا حتی کاملا حذف می‌گردد. کتاب بهترین دوست انسان است، پس تا می‌توانید از اپلیکیشن کتاب های صوتی برای مطالعه کتاب‌های بیشتر بهره ببرید.

شما می‌توانید در شب از طریق MP3 پلیر بدون این که مزاحم خواب هم اتاقی خود شوید، به کتاب‌های صوتی گوش کنید و نیازی هم به روشنایی نیست، در صورتی که جهت خواندن کتاب‌های چاپی نیاز به نور و روشنایی دارید.

ابزار بسیاری برای گوش دادن به کتاب‌های صوتی وجود دارد. شما می‌توانید در اتومبیل از طریق CD پلیر، یک کامپیوتر، یک سیستم صوتی خانگی و … به کتاب‌های صوتی گوش دهید.

سایر مزایای استفاده از اپلیکیشن کتاب های صوتی

گوش دادن و دانلود کتاب صوتی جالب است، چون که گوینده در اصل یک بازیگر است. در واقع مثل این است که در حال تماشای تلویزیون اما بدون تصویر هستید.شما تمام جزئیات جزئی را در کتاب‌های صوتی می‌شنوید. گاهی افراد ممکن است یک پاراگراف یا صفحه را از دست بدهند که می‌تواند قسمت مهمی از کتاب باشد، ولی استفاده از اپلیکیشن کتاب های صوتی موجب می‌شود شما شنونده بهتری شوید.

اگر شما در طی هفته به دو و یا بیشتر از دو کتاب صوتی گوش کنید، شما دست کم 8 کتاب را در مدت یک ماه خوانده‌اید که این رقم بیشتر از چیزی است که اکثر مردم در یک سال مطالعه می‌نمایند. دانلود کتاب‌های صوتی نسبت به کتاب‌های چاپی با محیط زیست سازگارترند. در حقیقت شما با گوش دادن به کتاب‌های صوتی درختان را از خطر قطع شدن نجات می‌دهید.

سخن آخر

همان‌طور که گفته شد، استفاده از اپلیکیشن کتاب های صوتی مزایای بی‌شماری دارد. در واقع شما با دانلود کردن کتاب‌های صوتی علاوه بر درک بهتر کتاب، کمک بزرگی به محیط زیست خواهید کرد. جهت دانلود این اپلیکیشن بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن