پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود یکی از قدرتمندترین کتاب‌ها در مورد آشکار ساختن رویاهای شماست. هر جمله و هر پاراگراف این کتاب حاوی حقایق عمیقی است که آن‌ها را واقعی و نسبی خواهید یافت. این کتاب به ما نشان می‌دهد که چگونه احساسات ما کلید درک این موضوع هستند که آیا در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم یا در جاده شکست. این کتاب تمرین‌های سرگرم‌کننده و عمیقاً کاربردی مانند جعبه آفرینش جادویی و بازی شکوفایی را ارائه می‌دهد؛ شما را دوباره به جوانی بازگردانده و به شما کمک می‌کند تا تخیل خود را فعال کنید و همه چیز به طور ناگهانی پس از خواندن این کتاب برای شما ممکن خواهد شد. پس از دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود و خواندن آن، به معنای واقعی آن پی خواهید برد. پیام این کتاب درست است و به شما کمک می‌کند تا زندگی مثبت و شادی داشته باشید.

فصل ۱: قدرت احساس خوب در حال حاضر

نویسنده این فصل را به طور خاص نوشته است تا به شما درک بهتری از خود و سایر افراد اطرافتان بدهد، نویسنده می‌گوید که دانش واقعی از تجربیات زندگی شما سرچشمه می‌گیرد و در حالی که شما دائماً گردآورنده تجربه و دانش خواهید بود، زندگی شما فقط به این موضوع مربوط نمی‌شود. هیکس می‌گوید که زندگی در مورد تحقق، رضایت و شادی بوده و بیان مداوم آن چیزی است که واقعاً هستید.

فصل ۲: ​​ما به قول خود به شما عمل می‌کنیم

نویسنده در این فصل چند سوال پرسیده است: آیا می‌دانید چه می‌خواهید؟ آیا می‌دانید که خالق تجربیات خود هستید؟ نویسنده می‌پرسد آیا از تکامل میل خود و از احساس طراوت میل جدیدی که در شما ایجاد می‌شود لذت می‌برید؟

با دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود، نویسنده می‌گوید که اگر به این سؤالات با بله پاسخ دهید، آنگاه شما جزو آن موجودات فیزیکی نادر (انسان) هستید که می‌دانند و می‌فهمند که چه کسانی هستند و این تجربه زندگی فیزیکی واقعاً در مورد چیست.

طبق این کتاب، اگر شما جزو موجودات فیزیکی هستید که از زندگی و روابط خود راضی نیستند، باید یاد بگیرید که در حال حاضر با رضایت زندگی کنید. نویسنده روش‌هایی برای بیدار کردن مجدد قدرت حافظه در درون شما و موفقیت اجتناب‌ناپذیری که از هسته آنچه واقعا هستید می‌گذرد، ارائه داده است و می‌گوید چیزی نیست که نتوانید باشید، انجام دهید یا داشته باشید، باید زندگی خود را در شادی و خوشی سپری کنید.

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

فصل ۳: شما واقعیت خود را خلق می‌کنید

در دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود نویسنده می‌گوید اساس زندگی ما آزادی مطلق است، ما مردم با دانش ذاتی به دنیا آمده‌ایم که از طریق آن می‌توانیم واقعیت خود را بسازیم. دانش در ما آنقدر اساسی است که وقتی کسی تلاش می‌کند خلقت ما را خنثی کند، ما بلافاصله در درون خود احساس اختلاف می‌کنیم. زمانی که به دنیا آمدیم می‌دانستیم که خالق واقعیت خود هستیم و میل به خلق واقعیت خودمان به شکلی قدرتمند در درون ما حرکت می‌کرد.

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود: چگونه می‌توانم از اینجا به آنجا برسم؟

نویسندگان می‌گویند که از دوستان و آشنایان خود شنیده‌اند که چرا رسیدن به خواسته‌هایشان اینقدر طول می‌کشد؟

طبق گفته آن‌ها، پاسخ این سوال این نیست که شما آن را به اندازه کافی نمی‌خواهید، یا اینکه دیر کرده‌اید و شخص دیگری قبلاً جایزه شما را برده است.

دلیل اینکه شما به آنچه می‌خواهید نرسیده‌اید این است که خود را در یک الگوی نگه داشتن ارتعاشی گیر انداخته‌اید که با ارتعاش میل شما مطابقت ندارد.

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود: ارزش پنهان در پس احساسات شما

با دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود می‌خوانید که حس بینایی با حس شنوایی، بویایی و لامسه شما متفاوت است. اگرچه آن‌ها متفاوت هستند اما باز هم تعبیر ارتعاشی می‌باشند. در اینجا نویسنده می‌گوید لحظه‌ای که نزدیک اجاق گاز داغ می‌روید، حس بینایی یا حس بویایی یا هر حس دیگری به شما نمی‌گوید که اجاق گاز داغ است، اما وقتی با بدن خود به اجاق گاز نزدیک می‌شوید، حسگرهای موجود در پوست شما این کار را انجام می‌دهند.

سخن پایانی

با دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود، درمی‌یابید که این واقعاً یک اثر فلسفی است، زیرا سعی دارد پیوند بین فکر و واقعیت و میزان خلق یا کنترل جهان‌های خود را توضیح دهد. این کتاب می‌گوید که چیزی به نام «سرنوشت» یا «خدایان» وجود ندارد که زندگی شما را بر اساس الگوی از پیش تعیین شده هدایت کنند. شما با «منبع» (خدا یا قانون جهانی) همکار هستید و می‌توانید زندگی خود را دقیقاً همانطور که می‌خواهید شکل دهید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت افکار مثبت، کتاب بخواهید تا به شما داده شود را مشاهده و خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن