پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه بیشعوری با اپلیکیشن افکار مثبت

بیشعوری اپ

کتاب بیشعوری راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت اثر خاویر کرمنت با محوریت روانشناسی و رفتارشناسی به شما کمک می‌کند که چطور به خود بیایید و متوجه شوید که بیشعوری جزو ویژگی‌های بارز شخصیت شما شده است. برای مطالعه کتاب بیشعوری اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

درباره کتاب بیشعوری اپ افکار مثبت

خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت، بیشعوری می‌باشد. این چیزی است که خاویر کرمنت در کتاب بیشعوری به آن اعتراف می‌کند، ولی هیچ جای نگرانی نیست. کرمنت صادقانه می‌گوید که خودش هم قبلا بیشعور بوده و موفق شده خودش را درمان کند.

خاویر کرمنت این کتاب معروف را مکتوب کرده تا روش‌های عملی درمان این بیماری را به دیگران هم نشان دهد. آن‌طور که به نظر می‌رسد که بیشعوری یکی از دغدغه‌های اصلی کرمنت است و او در این اثر شرح می‌دهد چرا بعضی افراد بیشعور هستند. می‌توان به جرئت گفت که این اثر در ایران بیشترین طرفدار را دارد، به گونه‌ای که حتی از کسانی که چندان اهل کتاب‌خوانی نیستند هم اسم این کتاب را می‌شنوید. نکات و مواردی که در این کتاب آمده، می‌تواند به شناخت رفتارهای نادرست خود و دیگران و همچنین شیوه مقابله با آن‌ها کمک نماید. در واقع با استفاده از همین دستورالعمل‌هاست که می‌توانیم زندگی سالم‌تر و آرام‌تری برای خود و اطرافیان ایجاد کنیم.

بیشعوری اپ

خلاصه کتاب بیشعوری اپ افکار مثبت

نویسنده با زبان طنز، واقعیت‌های قابل لمس زندگی را به صورت واقعی توضیح می‌دهد. کرمنت باور دارد بیشعورها، افرادی تیزهوش‌اند که به بیماری مبتلا هستند. نابغه‌هایی خودپسند و مردم‌‍‌آزار که فکر می‌کنند تنها خودشان خوب می‌باشند. این افراد با منفعت‌طلبی‌هایشان به خود و افراد جامعه آسیب می‌رسانند.

خاویر کرمنت در این کتاب انواع بیشعورها را به پنج دسته کلی تقسیم‌بندی می‌کند که هر کدام از آن‌ها شامل چند بخش دیگر می‌شوند و در هر بخش، خصوصیات این عارضه، انواعش و راه نجات را مورد مطالعه قرار می‌دهد.

نویسنده در ابتدای کتاب خودش را بیماری مبتلا معرفی می‌نماید، بیماری که خودش را معالجه کرده است و در پی آن است که مبتلایان به این عارضه را هم معرفی کند. به اعتقاد وی اگر فردی بپذیرد که بیشعور است، تازه اول راه است و با استناد به متن کتاب، دشوارترین مرحله در درمان و ترک بیشعوری همان مرحله شروع آن یعنی پذیرفتن بیشعور بودن است.

آشنایی بیشتر با خاویر کرمنت

بیشعوری اپ
بیشعوری اپ

خاویر کرمنت زمانی پزشک مطرحی بوده که جایگاه ارزشمندی در زندگی حرفه‌ای و خانوادگی داشته است. همیشه اشخاص زیادی اطراف کرمنت بوده‌اند و به او احترام خاصی می‌گذاشتند. هیچ کسی روی حرفش حرف نمی‌زده و همه منتظر تصمیمات و پیشنهادات وی بوده‌اند.

به گفته خاویر کرمنت جایی از زندگی‌اش می‌رسد که جهان با تمام شکوه و قدرتش در برابرش می‌ایستد و می‌گوید تو بیشعور هستی. اکنون وقت آن رسیده تا نتیجه رفتارهایت را مشاهده کنی. همه‌چیز خیلی سریع رقم می‌خورد. خانواده‌اش او را ترک کردند و حالا وی با تمام وجود احساس سرافکندگی و تاسف می‌کرد. در واقع نقطه عطف زندگی کرمنت همین‌جا اتفاق می‌افتد. او ناگهان متوجه می‌شود که آن چیزی که وی آن را احترام و خودباوری تلقی می‌کرده، چیزی نیست جز ترس و خوفی که اطرافیان از او دارند. اینجاست که او تصمیم می‌گیرد این مسئله را به صورت جدی برطرف نماید.

خاویر کرمنت نه تنها ثابت کرد که بیشعوری بیماری است، بلکه ادعا نمود مثل هر داروی مخدر، اعتیادآور نیز است. نتیجه تمام تحقیقات او همین کتاب بیشعوری است که آن را در سال 1990 در آمریکا به چاپ رساند. برای آشنایی بیشتر با کتاب بیشعوری اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

جملاتی از کتاب

  • کل زندگی آدم بیشعور، عشق ورزیدن به خودش است.
  • مانند هر اعتیادی، بیشعوری هم در طول زمان عوارض غیر قابل جبرانی بر نیروی حیاتی انسان به جا می‌گذارد.
  • هر فردی ممکن است به بیشعوری مبتلا شود. نه زیرک بودن و نه کودن بودن، هیچ‌کدام مانع از ابتلا به این بیماری نمی‌شوند. به عبارت دیگر بیشعوری عارضه‌ای است که می‌تواند هر شخصی را در هر زمانی بدون هیچ هشداری آلوده نماید.
  • دشوارترین مرحله در درمان و ترک بیشعوری همان مرحله اول یعنی پذیرفتن بیشعور بودن است. هیچ‌کس علاقه ندارد قبول کند که بیشعور است و به همین دلیل لحظه برداشتن اولین قدم، رنج‌آور است.

سخن پایانی

می‌توانید برای مطالعه کتاب بیشعوری اپ افکار مثبت را دانلود کنید. خواندن این کتاب باعث می‌شود آدم‌های اطراف زندگی خود را بهتر بشناسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن