مقالات وب سایت

تمرکز روی هدف

تمرکز روی هدف

درباره کتاب تمرکز روی هدف می توان گفت که یکی از پر خواننده‌ترین کتاب‌های برایان تریسی می‌باشد. اگر تاکنون یکی از کتاب‌های برایان تریسی را خوانده باشید حتماً با میزان تأثیرگذاری هر جمله از کتاب که مستقیم قسمت اجرایی مغز را فعال می‌کند آشنایی دارید.

کتاب تمرکز بر روی هدف

در این کتاب برایان به‌صورت جزئی‌تر و دقیق‌تر به مسئله هدف پرداخته است و به ما کمک می‌کند تا دقیقاً آن چیزی را که از رسیدن به یک خواسته تصور می‌کنیم، در زمان کمتر و باکیفیت بیشتر در دستانمان لمس کنیم.

خواندن کتاب تمرکز روی هدف می‌تواند به شما این قدرت را بدهد که باوجود دنیایی سراسر از ارتباطات و اطلاعات و سرشار از تنوع دررسیدن به خواسته‌ها، که باعث پر شدن ذهن انسان از کلی داده و اطلاعات برای خواستن و رسیدن می‌شود بتوانید در مرحله‌ی اول کل داده‌های ذهنی‌تان با اهم و مهم کردن مرتب کنید و سپس با تقویت اراده‌ی خود از همه‌ی پرش‌های به‌ظاهر مفید در مسیر نجات یابید و بتوانید برای داشتن یک هدف تمام مراحل خواستن را تا پایان ادامه دهید.

کارگر کشتی با تمرکز روی هدف ثروتمند شد

برایان ترسی با دنیایی از تجربیات متفاوت موفق به تأسیس چندین شرکت درزمینهٔ مدیریت مالی و کسب‌وکار و تجارت بین‌الملل شده است. برایان تریسی با برگزاری حداقل 5000 سمینار درزمینهٔ موفقیت و خودیاری توانسته راه هزاران انسان را برای رسیدن به موفقیت هموار کند. او به 5 زبان دنیا مسلط بود و آثار و سمینارهای منتشرشده اش به 24 زبان دنیا ترجمه‌شده است.

هم‌اکنون در 30 کشور جهان منتشر یافته است. در میان سفرهای او به 107 کشور جهان، سفر به ایران نیز به چشم می‌خورد که با این سفر بسیاری از انسان‌های جویای ثروت و موفقیت توانستند مسیر راه خود را پیدا کنند.

برایان ترسی

برایان ترسی نویسنده کتاب تمرکز روی هدف در حوزه موفقیت نگاه تازه‌ای از خودیاری را به عرصه ظهور رسانده است. او معتقد است ما برای موفق شدن تنها و تنها نیاز به خودیاری داریم برایان بااینکه در خانواده فقیری زندگی می‌کرد و در همان نوجوانی ترک تحصیل‌کرده بود به دنبال کسب درامد حر کت کرد

 او با کارگری بر روی کشتی به هشتاد کشور جهان سفر کرد و سرانجام زمانی که فهمید باوجود کار زیاد نتوانسته نتیجه‌ای که می‌خواسته را به دست آورد، تصمیم به تغییر شغل گرفت و وارد بازار فروش شد تمام تجربه‌های گذشته او مانند دیدن افراد مختلف و همراه با سبک زندگی‌های متفاوت در دنیا این سؤال را برای او هرروز قدرتمندتر می‌کرد که چرا باوجود فعالیت زیاد بازهم موفق نیستم.

 جستجو برای یافتن جواب این سؤال او را از این نگاه که سرنوشت ما در دستانمان نیست رها کرد برایان بالاخره فهمید که این انتخاب ماست که می‌تواند را نجات‌دهنده ما باشد به‌واسطه این تغییر نگرش برایان تریسی توانست سبک خودیاری را در جهان با فرمول‌هایی از جنس موفقیت و ثروت پایه‌گذاری کن تیراندازان ماهر تمرکز روی هدف را می‌شناسند.

درباره کتاب

  • درباره کتاب تمرکز روی هدف، می توان گفت این کتاب برای تمام کسانی است که به دنبال روش‌های عملی برای اجرای آنچه در ذهن خوددارند و می‌خواهند سریع‌تر از حد تصورشان خواسته‌هایشان محقق شود،
  • کسانی که حاضرند به هر قیمتی که شده از تمام توانشان استفاده کنند،
  • کسانی که به دنبال قوانینی هستند که تلاششان را برای رسیدن به هدفشان دو برابر کند، کسانی که عاشق همیشه برنده بودن هستند.
  • کمی خواهند با آموزش مراحل برنده بودن یعنی ساده کردن، استفاده از اهرم، سریع بودن و پیشرفت تصاعدی به‌راحتی دررسیدن به خواسته‌هایشان اول باشند.
  • کسانی که مشتاق فعال کردن باارزش‌ترین سرمایه زندگی‌شان یعنی درست فکر کردن هستند
  • کسانی که به دنبال پیدا کردن هدف و آموختن دانش مهارت مالی و پررنگ کردن عادت‌های موفقیت در زندگی و شغل و روابطشان هستند.

نشانه‌هایی از کتاب تمرکز روی هدف اسـاس زندگـی توجـه اسـت

توجـه شـما بـه هـر چیـز جلـب شـود قلبتان نیـز بـه همـان سـو می‌رود قبــول مســئولیت اســاس بهــا دادن و احتــرام بــه خــود و احســاس شایســتگی اســت.

هرچــه بیشــتر بــر ارزشــمندترین فعالیت‌های خــود تمرکــز کنیــد در انجــام آن‌ها متبحرتــر می‌شوید و زمــان کمتــری بــرای انجــام لازم دارید.

مــا شکل‌دهنده عادت‌های خــود هســتیم و عادت‌های مــا نیــز شکل‌دهنده مــا شـرط موفقیـت در ایـن دنیـای تحولات سـریع، داشـتن دیـد بـاز و تمایـل تجدیدنظر در افـکار بـر اسـاس مطالعـات جدیـد اسـت.

مهم‌ترین کاربـرد قانـون علـت و معلـول ایـن اسـت: افـکار علـت هسـتند و موقعیت‌ها معلـول.

برای خرید این کتاب می توانید روی لینک کلیک کنید و همچنین برای خرید فایل صوتی میتوانید به لینکی که در زیر آورده شده است مراجعه نمایید.

لینک کتاب صوتی کتاب تمرکز روی هدف

کتاب تمرکز روی هدف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *