پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

درباره کتاب کیمیاگر: کتاب قرن!

درباره کتاب کیمیاگر

رمان مسحور کننده پائولو کوئیلو الهام بخش طرفداران فداکار در سراسر جهان است. این داستان که در سادگی و حکمت خیره کننده است، درباره یک پسر چوپان اندلسی به نام سانتیاگو است که از سرزمین مادری خود در اسپانیا به صحرای مصر سفر می کند تا به دنبال گنج مدفون در اهرام باشد. سانتیاگو در رویای یافتن گنجی در اهرام مصر است. یک زن کولی و پیرمردی که ادعا می کنند یک پادشاه مرموز هستند به او توصیه می کنند که آن را دنبال کند. پیرمرد به او می‌گوید: «پی بردن به سرنوشت تنها وظیفه‌ی انسان است». «و وقتی چیزی را می‌خواهی، تمام کائنات برای رسیدن به آن به تو کمک می‌کنند.» ما در این مقاله درباره کتاب کیمیاگر موضوعاتی را مطرح می کنیم.

موضوع داستان کتاب کیمیاگر

سانتیاگو با شجاعت یک ماجراجو، گوسفندان خود را می فروشد و به طنجه در آفریقا سفر می کند. بعد از اینکه دزدی پولش را می دزدد، سانتیاگو با یک تاجر کریستال کار می کند که ناخواسته درس های مهمی را برای سفر طولانی او به سانتیاگو می دهد. سانتیاگو پس از یک سال کار در مغازه کریستال فروشی، پول کافی برای جبران ضرر و زیان خود به دست می آورد و به خانه باز می گردد. اما پس از آن یک اتفاق غیرمنتظره رخ می دهد. سانتیاگو در یک کاروان بیابانی با یک انگلیسی جذاب ملاقات می کند. اشتیاق مرد انگلیسی به دانش و تلاش بی‌وقفه‌اش برای کشف رازهای کیمیاگری، سانتیاگو را به دنبال رویای خود برای یافتن گنج برمی‌انگیزد. هنگامی که مرد انگلیسی به دنبال کیمیاگر دویست ساله ای می گردد که در واحه صحرا زندگی می کند، سانتیاگو عاشق زنی جوان به نام فاطمه می شود. سانتیاگو در معرض بزرگترین و ابدی کیمیاگری همه – عشق – فکر می کند که گنج را پیدا کرده است. اما بزرگترین آزمون هنوز در راه است. سانتیاگو با کمک کیمیاگر آخرین مرحله سفر خود را – خطرناک و سرشار از اکتشافات عمیق‌ترین نوع  به پایان می‌رساند تا دریابد که گنجی که به دنبالش بود در جایی که کمتر انتظارش را داشت منتظرش بود. اگر می خواهید درباره کتاب کیمیاگر بیشتر بدانید، به افکار مثبت مراجعه کنید.

درباره کتاب کیمیاگر

داستان کتاب کیمیاگر می خواهد به ما چه چیزی را می گوید؟

این داستان، بی‌زمان و سرگرم‌کننده، عجیب و غریب و در عین حال ساده، سفری را که همه ما برای یافتن معنی‌دارترین گنجینه‌های زندگی خود طی می‌کنیم به مراحلی تقسیم می‌کند که در عین حال طبیعی و جادویی هستند. این در مورد ایمان، قدرت، و شجاعت همه ما برای دنبال کردن مسیر پیچیده یک افسانه شخصی است، مسیری که توسط مغناطیس اسرارآمیز سرنوشت ترسیم شده است، اما با حواس‌پرتی پوشیده شده است. سانتیاگو نشان می‌دهد که چگونه در طول مسیر یاد می‌گیریم به قلب‌هایمان اعتماد کنیم، نشانه‌های به‌ظاهر نامحسوس را بخوانیم، و بفهمیم که وقتی به دنبال تحقق رویایی هستیم، به نظر می‌رسد که ما را همان‌طور می‌یابد، اگر اجازه دهیم.

درباره کتاب کیمیاگر

برای هر کسی که نه تنها برای فرار از واقعیت، بلکه برای درک واقعیت کتاب می‌خواند، کیمیاگر می‌تواند بهترین‌های هر دو جهان را ارائه دهد. وقایع رمان دقیقاً در مرز معجزه قرار دارند و فضای آن به سادگی شبیه به دنیای غمگین نوجوانی ما نیست. با این حال، کیمیاگر همچنین بینش و الهام‌هایی را ارائه می‌کند که فراتر از صحرای سانتیاگو و به همه زندگی‌ها، اعم از جوان، پیر یا نوجوان گسترش می‌یابد. کیمیاگر ممکن است کتاب تخیلی YA معمولی شما نباشد، اما قطعاً هنوز هم سزاوار جایگاهی در قفسه کتاب شماست!

داستان جذابیت کمیک، تنش دراماتیک و شدت روانشناختی یک افسانه را دارد، اما سرشار از حکمت خاصی است، درباره خودتوان شدن، غلبه بر افسردگی و باور به رویاها. اثر تجمعی مانند شنیدن یک داستان فوق العاده قبل از خواب از یک روانپزشک الهام بخش است.

کلام آخر

کیمیاگر یک پدیده جهانی است که توسط بیش از 62 میلیون مخاطب خوانده و دوست داشته شده است. همچنین در صدر فهرست پرفروش ترین ها در 74 کشور در سراسر جهان قرار دارد. اکنون این افسانه جادویی به زیبایی در نسخه ای بسته بندی شده است که دوستداران پائولو کوئلیو می خواهند برای همیشه آن را گنجینه کنند. هر چند دهه یک بار، کتابی منتشر می شود که زندگی خوانندگانش را برای همیشه تغییر می دهد. این چنین کتابی تمثیلی زیبا در مورد یادگیری گوش دادن به قلب خود، خواندن شگون های پراکنده در مسیر زندگی و مهمتر از همه، دنبال کردن رویاهای خود، است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن