پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل

خلاصه کتاب ثروتمند ترین مرد بابل

اگر می خواهید درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل بیشتر بدانید، با ما همراه شوید. نوشته جورج ساموئل کلاسون در سال 1927 منتشر شد. کتاب ثروتمندترین مرد بابل در اصل به عنوان کتابچه ای در مورد مدیریت مالی و موفقیت نوشته شده بود که توسط جورج ساموئل کلاسون گردآوری و به صورت کتاب منتشر شد. در مقابل شما، آینده شما به اندازه فاصله گسترده است. مسیری که جزو رویاهایی است که می خواهید به آن برسید… تصمیماتی که شما را خوشحال می کند. برای تحقق این آرزوها باید از نظر مالی موفق باشید. در صفحات بعدی نحوه استفاده از قوانین مالی به وضوح توضیح داده شده است. اجازه دهید این قوانین شما را از رنج یک جیب خالی به سوی یک زندگی ثروتمندتر و شادتر با جیب های پر از پول راهنمایی کنند.

  • بدانید که پول فراوان است، اما برای کسانی که راه های ساده به دست آوردن آن را می دانند
  • شروع به چاق کردن جیب کنید
  • مخارج را کنترل کنید
  • دارایی ها را چند برابر کنید
  • از ذخایر در برابر ضرر محافظت کنید
  • از ملک به عنوان سرمایه گذاری سودآور استفاده کنید
  • تضمین درآمد مطمئن برای آینده

افزایش توانایی پول درآوردن

این کتاب حالت داستانی با محتوای قوی و جذاب دارد و حاوی نکات کاربردی و ارزشمندی است که می تواند به رفع کمبودها و مشکلات مالی کمک کند. برای اینکه درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل بیشتر بدانید به افکار مثبت رجوع کنید. این کتاب هم از نظر ادبیات و هم از نظر راهنمایی مالی و اقتصادی جالب است. در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است: «کتاب پس از چاپ مورد استقبال بانک ها، بیمه ها، کارفرمایان و سرمایه گذاران قرار گرفت و توسط آن ها در سطح وسیع و به تعداد زیاد توزیع شد.»

درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل

درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل بیشتر بدانید!

کتاب ثروتمندترین مرد بابل در مورد شهر قدیمی بابل است که در زمان های قدیم ثروتمندترین شهر جهان بود و شهرت و آوازه آن در سراسر جهان پیچید. جورج ساموئل کلاسون در کتاب «مرد ثروتمند بابل» حکایات کاربردی و ماندگاری را بیان می کند که به دوران باستان محدود نمی شود تا خواننده با استفاده از تکنیک های ذکر شده به پیشرفت مالی دست یابد.

کتاب ثروتمندترین مرد بابل با راه حل های ساده و کاربردی به افرادی که برای پس انداز، تجارت و گرفتن وام مشکل دارند کمک می کند. در واقع این کتاب یک برنامه مدون و قابل اجرا است که هر فردی با هر سطح درآمدی می تواند از آموزش های آن استفاده کند و به موفقیت اقتصادی مورد نظر خود دست یابد.

درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل و قوانین ثروت افزایی

قسمت اول کتاب ثروتمندترین مرد بابل «مروری بر تاریخ بابل» است که به تاریخچه این شهر و چگونگی کشف آن در قرن بیستم می پردازد. شهر بابل به عنوان قدیمی ترین مرکز تمدنی که اسناد مکتوب از آن به دست آمده است، توجه مورخان و باستان شناسان را به خود جلب می کند. این شهر با استفاده از رودخانه فرات و به کارگیری دانش برای ساختن سدها و کانال ها در دورترین نقاط تاریخ، حدود هشت هزار سال پیش به ثروتمندترین شهر جهان تبدیل شد.

جورج ساموئل کلاسون ما را در پیشبرد اهداف مالی خود با روایت زندگی مردم بابل راهنمایی می کند – اولین کسانی که از ابزارهایی مانند پول و سفته برای معاملات تجاری خود استفاده می کنند.

«مردی که طلا می‌خواست» عنوان اولین داستان کتاب ثروتمندترین مرد بابل است که در آن «بنصیر» ارابه‌ساز و «کوبی» نوازنده چنگ در بابل زندگی می‌کنند، اما روبه‌رو هستند. مشکلات مالی و بدهی بنسر و کوبی تصمیم می گیرند برای یافتن راه حل و رازهای سرمایه گذاری نزد آرکارد، ثروتمندترین مرد بابل بروند.

داستان کتاب

داستان بعدی کتاب با عنوان «ثروتمندترین مرد بابل»، داستان زندگی آرکارد و نحوه ثروتمند شدن اوست. او در این فصل اصول خلق ثروت و موفقیت مالی را به بنصیر و کوبه آموزش می دهد. آرکارد تجربه خود به عنوان یک کاتب جوان را بازگو می کند.

مردی که اولین وام را به او داد: «اگر می‌خواهی پولدار شوی، چیزی که پس‌انداز می‌کنی باید سودآور باشد تا فرزندانش بتوانند سودآور باشند، با کمک این فرمول ثروت زیادی به دست می‌آوری. «ثروت مانند درختی است که از دانه کوچکی روییده است».

کلام آخر

اگر هنوز درباره کتاب ثروتمندترین مرد بابل اطلاعاتی ندارید، می توانید به سایت افکار مثبت رجوع کنید تا بتوانید با بهترین قیمت، این کتاب را تهیه و مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن