روش های ثروت زدایی

جادوی کار پاره وقت

کار مورد علاقه 

ایا کارتان را دوست ندارید؟

ایا میخواهید به شغل مورد علاقه تان بروید؟

در این مقاله به شما توضیح میدهیم که چگونه با کار فعلی خود بتوانید به دنبال کار مورد علاقه خود بروید و به اهدافتان برسید پس با دقت  این مطالب را بررسی کنید و برای نتیجه گیری بهتر به صورت عملگرایی انها را انجام دهید     

درس ۱: یافتن یک فرصت کاری

در حال حاضر بزرگترین وظیفه من در میان  گذاشتن چگونگی روش و موفقیت در بازار رسانی شبکه‌ای با مردم سراسر دنیا چون فلسفه حاکم بر آن است که باعث کارآمدی این سیستم می شود.

 شما یاد می گیرید و یاد می دهید که چگونه میتوان زندگی بهتر داشت شما می توانید برای فرزندان خود زندگی بهتری را فراهم کنید بنابراین داشتن فلسفه شخصی در این زمینه بسیار مهم است چیزی که شما به آن باور دارید و شما را در قرن ۲۱ میلادی یاری خواهد کرد.من از تمام این سالها سپاسگزارم که توانسته ام بر زندگی بسیاری از مردم تاثیرگذار باشم تا آنها بتوانند آرمان هایشان دست یابند و زندگی خود را آنطور که می‌خواهند متحول سازند.

درس ۲: سود بردن بهتر از مزد گرفتن است

 نخستین اصل این است سود بردن بهتر از روزه گرفتن است هنگامی که این مسئله را درک کردم توانستم ثروتمند شوم هیچ کس در دبیرستان این مطلب را به من گفته بود من یک سال و نیم به دانشگاه رفتم ولی هیچگاه سخنی در این مورد نشنیدم. حقوق گرفتن باعث گذران زندگی می شود  که البته این به نوبه خود خوب است ولی سود بردن باعث ایجاد ثروت می‌شود و این فوق العاده است.

مکانیزم فعالیت در این عصر را می‌بینید سرمایه زیادی برای شروع تجارت سودآور لازم نیست من به بچه ها یاد میدهم که چگونه با دوچرخه ای که دارند یکی را سوار شوند و یکی دیگر را کرایه دهند مطلب این است که چه مدت طول میکشد که آنها با این سرمایه کم سود کنند.  آنها تنها با کمی ابتکار در مسیر ایجاد سود قرار می‌گیرند.

 زمانی که خودم شروع به کار کردم معرفی کننده کالایی به نام  باندا وایدا بودم مربی آقای شف به من گفت با معجزه کار پاره وقت فعالیت خود را شروع کن و دیگر مجبور نیستی تمام وقت کار کنی.

من شغلی تمام وقت داشتم و به طور پاره وقت هم برای ثروتمند شدن فعالیت می‌کردم همان طور که دیدید بسیار ساده از تو به صورت پاره وقت مثلا ۱۰ تا ۱۵ ساعت در هفته شروع به کار می کنید  آن  هم به منظور سود بردن و نماز گرفتن فوق العاده بود من راهی پیدا کرده بودم که نه تنها باعث گذران زندگی هم می‌شد بلکه مرا ثروتمند نیز می‌کرد.

شاید باور نکنید که این راه ساده برای ایجاد ثروت باشد باورتان نمی شود زمانی که برای سود و ثروت کار می کنید و نه برای پرداخت کرایه خانه سه را با چه انرژی آغاز می نماید شما با کارکردن در این سیستم شانس بزرگی برای ثروتمند شدن دارید.

 با خودم مرور میکردم که الان شغل تمام وقت دارم به طور پاره وقت  هم برای ثروتمند شدن فعالیت می‌کنم اما زمان زیادی نخواهد گذشت که به طور تمام وقت برای  ایجاد ثروت کار خواهم کرد آیا می توانید چنین زندگی شگفت انگیزی را تصور کنید.

درس ۳: جادوی کار پاره وقت

 برای مردم بسیار هیجان انگیز است که یک کار پاره وقت را شروع کنند کافیست فقط ۱۰ تا ۱۵ ساعت در هفته برای آن وقت صرف کنید اگر کارتان را درست انجام دهید و برخی مهارتها و تکنیک ها را یاد بگیرید خیلی طول نخواهد کشید که درآمد حاصل از کار پاره وقت به منظور ثروتمند شدن با درآمد حاصل از شغل تمام وقت شما برابرمی شود.

بگذار برایت بگویم وقتی از طریق کار پاره وقت برای ایجاد ثروت دوبرابر شغل تمام وقتم پول دراوردن در وضعیت دشواری بود هم بر سر دو راهی بودم دیگر نمی خواستم تمام وقت کار کنم و این سوال که چرا به سر کار تمام وقتم نروم.  که می توان به نحوه و سبک زندگی هر شخصی را تغییر داد همین موضوع موجب جذب مشتریان می‌شود.

 یکی از بزرگ‌ترین این سیستم پولی است که به  صورت ه وقت در می‌آورید کسی از من می‌پرسید چگونه تمثال سه بار به تعطیلات رفتیم چگونه دوتا ماشین نو خریدی یکی برای خودت و یکی برای همسرم بچه هایت همه لباس های نو دارند چگونه؟ و من می گویم تنها با هزار دلار درآمد بیشتر در ماه او پیشنهاد می کنم که او هم کار پاره وقت ایرج روغن است توجه کنید.

که اگر این هزار دلار ناشی از یک شغل تمام وقت بود کسی به داستان شما گوش نمیکرد نخستین  هزار دلاری که از کار پاره وقت به دست می آورید که زندگی شما را به تغییر وامی دارد و آن موقع است که همه می‌خواهند استان شما را بشنوم جادو و جذابیت فعالیت پاره وقت شما یک دعوت کلاسیک را برای کسی که بخواهد به داستان شما گوش کند و ببیند شما چه کاری کرده اید که توانسته اید زندگیتان را تغییر دهید به همراه خواهد داشت.

 لزوما پول نیست که زندگی شما را تغییر می دهد بلکه نحوه استفاده از پول تان است که زندگی شما را متحول میکند و سبک زندگی شما را تغییر میدهد این مسئله به نوبه خود باعث یک دعوت کلاسیک می شود چون برای مردم این سال پیش می آید که شما چه کاری دارید انجام می دهید

درس ۴: تنظیم بادبان

 همه ی ما شبیه  به یک قایق بادبانی در وسط دریا هستیم این مسیر وزش باد نیست که مقصد ما را تعیین می‌کند بلکه این قایقران و تنظیمات بادبان است که مسیر را معین می سازد از این مثال هر کسی میتواند به نحوه ای در زندگی خود استفاده کند بادها برای همه ما به طور یکسان می‌بازند باد مسایل باد فرصت ها و تغییرات آنها حتی زمانی که قایق ما سر و ته شده است نیز می باشند.

بادهای موافق و ناموفق همواره در حال وزیدن است اما به خاطر داشته باشید بعد خواب برای همه ما به طور یکسان می وزد باد اقتصاد باد  اجتماع باد سیاست فقط تفاوت در این است که شما قایقی را کی به مقصد می رساند یک سال؟ ۳ سال؟ ۵ سال؟  تفاوت در زمان رسیدن و تنظیمات بادبان قایق بادی که می وزد موضوعی که اینجا مطرح می‌شود یادگیری درس گرفتن از تجربیات به شما کمک می کند تا هر دفعه بهتر از هفته پیش بادبان قایق را تنظیم کنید.

 نخستین چیزی که در زندگی مالی تجربه کردند ورشکستگی بود و دومین چیزی که می خواستم به دست آورم ثروت در اینگونه مواقع حتی به خود میگویم دیدی دیگر نمی توانیم برنامه هایمان را عملی کنیم فلان گروه قدرت را به دست گرفته و سیاست های اقتصادی دولت در حال تغییر است  بگذارید نقطه‌ای را به شما یادآور شد تغییر و تحول در زندگی اساسا سیاست وابسته نیست زمانی نگرش من به زندگی تغییر کرد که با خود گفتم این ۶ سال کاری تو گذشت و هیچ اتفاق مهمی در زندگی از ولی افتاد.

 شما می توانید راهی که از دو سال پیش رفته اید تا دو سال آینده نیز ادامه دهید ئن باشید همان نتایجی را که از دو سال پیش داشته اید خواهید داشت اما اگر می‌خواهید تغییر کنید به شما می‌گویم که امروز وقتش فرا رسیده است که دو سال آینده شما از استانبول ۲ سال گذشته شما تفاوت شود هرکسی قادر به ایجاد چنین تحولی است.

شما می توانید در هر  سنی از ۱۳ تا ۶۰ سالگی این تغییر را در خود ایجاد کنید شما در هر دوره ای از زندگی که به سر می برید اگر بخواهید می توانید دو سال آینده یا ۵ سال آینده خود را تغییر دهید تنها کافی است به طور درونی و قلبی در پی دستیابی به آرزوهای تان باشید به خاطر داشته باشید که آینده شما نوشته نشده است و هیچ قانونی برای رسیدن به آرزوهایتان وجود ندارد.

پس آینده تان را خودتان تعیین کنید و این چیزی است که ما آن را فرصت می نامیم ولی اگر آگاه نباشید که می توانید زندگی آینده درآمد ازدواج و هر چیز دیگری را تغییر دهید مثل بسیاری از مردم سال های سال همین طور بدون تغییر همان جایی که هستند  خواهید ماند میدانید چرا اغلب مردم هیچ گاه اتفاق مهمی در زندگی شان نمی افتاد؟ به خاطر اینکه هرگز به دنبال دانش من چگونه می توانم بهتر زندگی کنم؟

نبودم و در این زمینه در کلاسی شرکت نکردم کتابی نخوانده آنها به سمینار این رفتم اگر باور دارید به طوری که برای زندگی خود انتخاب کرده اید مناسب است و چیز بیشتری از زندگی نمی خواهید از انتخاب شما این است و مجبورید از آن احساس رضایت کنید هرکسی می تواند بر اساس انتخاب خود زندگی کند ولی من به شما می‌گویم اگر بخواهید می توانید ۳ سال آینده را کاملا متفاوت از سال گذشته بسازید فقط کافی است مواردی را در زندگی خود به کار ببندید.

جا به این موضوع پی بردیم که وزش بادها میزان درآمد و ثروت نمی‌کند بلکه این جهت‌گیری و تنظیم باد تایر تعیین کننده می باشد این موضوع بتواند به نحو چشمگیری سود شما را در سه سال آینده نسبت به سال های پیشین چندین برابر کند به یاد داشته باشید اتفاقاتی که در محیط بیرونی برای شما رخ می‌دهد چندان اهمیت ندارد زیرا این اتفاقات به طور یکسان برای همه وجود دارد.

آقای شورن چند سال پیش مرا به جلسه مدیران ارشد شرکت داشت در جلسه از من پرسید آقای ران شما به سراسر جهان سفر میکنید و انسان دنیا دیده و مطلع هستید فکر می کنی دنیا تا ۱۰ سال آینده چگونه خواهد بود.

به ایشان گفتم  آقایان پیام من به شما و تاریخ بشریت این است اگر مانند انسان های تاثیرگذار به مسائل  توجه نکنیم شنونده خوبی نباشیم دشواری فرصت‌ها را نپذیریم مطمئن باشید که در ده سال آینده نیز مانند ۱۰ سال گذشته  بعد از ۶ روز و بعد از پاییز زمستان فرا رسد و چیزی تغییر نخواهد کرد شانس و فرصت همواره بر  دشواری  عجین شده است.

هرچند گاهی فرصت ها بیشتر از دشواری ها و گاهی دشواری ها بیشتر از فرصت ها به نظر می رسند ولی مجموع این  ترکیب تغییری نخواهد کرد فکر کنید برای ایجاد تحول بی تجربه هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت خودتان سر بزنید www.afkarmosbat.ir  یا org  درخواست های مورد علاقه خود را بدهید برای موفق شدن درهر کاری باید کار مورد علاقه خود را پیدا کنید شما میتوانید کتاب جادوی کار پاره وفت را بخوانید یا گوش دهید

هدف ما تلاش هر چه بیشتر برای رشد شکوفایی استعدادهای شماست تا بتوانید خیلی سریع تر به اهدافتان برسید

با تشکر افکار مثبت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *